3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • oylar (11)
  • medya (1)

51. çok çabuk bozulan maskara. ben de ilk aldığımda bayılanlardanım. iki üç kat sürüldüğünde gerçekten de takma kirpik etkisi veriyordu ama açalı bir buçuk ay civarı oldu ve ilk etkisini kaybetti. eskisi kadar kaldırmıyor ve kirpiklerimi yapıştırıyor. çok çok sevmiştim ama şuan asla parasına değmeyeceğini düşünüyorum.

9 nisan 16:13

50. Kirpiklere hacim ve kıvırma vaad eden uygun fiyatlı mascara. Better than sex mascarayla fırçası tamamen aynı hatta paradisenin kılları daha etkili ikisini de aynanda uyguladığımda paradise daha başarılı sonuç veriyor. Ancak tek kötü yanı çok ıslak olması.  

21 mart 21:49

49. kirpiklerim orta uzunlukta, orta gürlüğe sahip ve aşağı düşük. bir maskaradan beklentim: zayıf kirpiklerime hacim vermesi, simsiyah olması, kaldırdıktan sonra kıvırıp gün boyu kıvrık tutması.

artı yönleri:kirpiklerime hacim veriyor, siyahlığını beğendim, kaldırıp kıvırıyor ve kıvrık tutuyor 

eksi yönleri:hassasiyete sebep oldu, fırçaya bolca ürün geliyor eğer gelen ürünün çoğunu temizlerseniz etkisi sıfır, mutlaka biraz fazla ürün olmalı ve açıldıktan 2 ay sonra kuruyor

6 mart 21:13


48. O kadar duydum ki aşırı merak edip hemen aldım. inanılmazzz! canım süslülere tavsiyemdir. Kirpiklere hacim veriyor, uzatıyor, dolgun gösteriyor, saatlerce dolaştım akma yapmadı, hatta gözümdeyken ağladım yine çıkmadı. bayıldım, hatta stok bile yaptım denebilir. better than sex muadili denmiş, o kadar parayı ona veremem ama paradise işimi gördü, net.

5 mart 20:51 15 mart 22:39

47. İlk aldığımda etkisi harikaydı, kirpiklerim kaşıma kadar uzamış gibiydi ancak birkaç ay sonra kirpiklerimi birleştirmeye başladı, bi sıvılaştı sanki. Başka maskara almam hep bunu kullanırım diyordum da yeni maskara aramaya başlıcam artık. Üzdü.

2 mart 19:03

46. Kirpiklerim uzun, gürlüğü orta ve kıvrık. hemen hemen denediğim her maskara kirpiklerimi zaten uzatıyor. Bu ürünü daha dramatik bir bakış istediğimde yeterli hacmi vermesi beklentisi için aldım. Ben bu ürünü kullanmaya ilk başladığımda çok beğenmiştim. Uzatma miktarı ve verdiği hacim çok güzel. Yalnız iki kat sürmeye uygun bir maskara değil, örümcek denen görüntüyü oluşturmaya çok müsait. Belirgin de bir siyahlığı var. Kirpiklerimi dökmedi ve gün içinde gözümün altına akma yapmadı. Kirpiklerde biraz ağırlık hissi yapıyor.

Ben tam hah ne güzel maskara yahu bu demişken bir buçuk ay içinde maskaranın kıvamı jel formunda acayip bir hale geldi. Dolayısıyla kirpiklerimi topak topak yaptı. Rimel güzel ama bir buçuk ayda sürülmez hale geldiği için bir daha almayacağım.

18 şubat 13:42 22 şubat 23:22

3

45. fiyatına değmeyen ürün. kipriklerimi yapiştirdi benim. öven çok var diye merak edip almıltım sıradan bi maskara kullansam bundan daha iyi sonuç elde edebilirdim bence. ilk kat sürdüğünüz de güzel oluyor fakat tek katta istediğim hacmi kesinlikle vermiyor bir kat daha süreyim dediğim zamanda yapıştırıyor öyle sevimsiz bir şey.

14 şubat 08:35


44. Aldığım ilk zamanlar bayılmıştım. İlk defa kısa seyrek kirpiklerimi dolgunlaştıran bir maskara buldum diye sevindim hatta ilk indirimde yedekledim. İş yerinde başka bir maskara kullandığım için iki haftadır kullanmamıştım. Dün baktım ki berbat bir formulasyona dönüşmüş durduğu yerde. Kirpiklerimi de yapıştırdı. Keşke bitmeden yedeklemeseydim. Bir daha asla almayacağım maskaradır.

13 şubat 13:55

43. ne kadar uzun süre atıl durursa o kadar kirpikleri yapıştıran saçma sapan bir ürün haline gelen maskara. uzun zaman sonra dün yine kullanayım dedim eski başarısından eser yok. şahane drugstore maskara buldum diye seviniyordum bir de.

13 şubat 00:42

42. İlk çıktığı zaman aldım ve aldığım gibi bitirdiğim tek maskara diyebilirim. Gramajı 6.4ml. Bende kirpiklerimi yapıştırma durumu olmadı. Bana kalırsa fırçasının yapısı etrafa bulaşmasını önlüyor. İstediğim kıvırma, yoğunluk ve uzunluğu alabildim. Fırçaları alakasız da olsa chanel le volume’da aldığım etkiyi aldım. Tek eksisi çok hızlı kuruyor fakat gözardı edebilirim. Açık olan rimellerim bittikten sonra almaya devam edeceğim.

12 şubat 20:18