3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • oylar (29)
  • medya (2)

99. Waterproof olanını arkadaşımda görüp aldım. Hızlı kurumazsa eğer favori maskaramdır kendisi. seriye göre mi değişiyor artık bilemiyorum ama benim ki öyle topak topak olmuyor. Tel tel ayırıyor da diyemem ama tek kirpik de yapmadı asla. Oldukça gür gösteriyor ki benim kirpiklerim kesinlikle gür değil.

Bir diğer sevdiğim özelliği Gözümün içine akıp, yanma ve sulanma yapmaması. Zaten bu sebeple waterproof tercih ettim. Bu konuda başarısını çok takdir ettim. Gözlerimi yormuyor.

Diğer sevdiğim özelliği ise göz altına gerçekten minimum düzeyde akması. Hiç akmıyor diyemem. Ama çok çok az. Beni rahatsız etmeyecek kadar az aktı. 

Çıkarma konusunda zorlanıyorsanız çift fazlı makyaj temizleyicileri veya temizleme yağlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Ben çıkarmada hiç zorlanmadım. Tek bir kirpik dâhi dökmedi çıkarma aşamasında.

Fiyat olarak ise önceki maskaralarımla kıyaslayınca çok çok uygun buldum. İndirimde 34 tl ye aldım. Hızlı kurumazsa indirmsiz haliyle de alabilirim. 

dün 14:00

98. ben suya dayanıklı olanına bayıldım! kirpiklerimi kıvrık tutan ilk maskara oldu, lash sensational suya dayanıklı olanını kullanıyordum garnier micellar su ile tamamen çıkarabiliyordum loreal asla çıkmıyor onunla. artık hep alırım ki ben bunu :)

18 ağustos 21:32

97. ilk alıp kullandığımda çok beğendiğimi, hatta fiyatından dolayı kullanmaya kıyamadığımı hatırlıyorum ama ikinci aldığımda neden hüsran? çok fazla ürün geliyor topak topak oluyor ve düzeltemiyorum, her silmemde 3-4 kirpiğime elveda diyorum. seni çok sevmiştim sen neden bana böyle yaptın?

18 ağustos 00:34


96. geçen sene bu zamanlar bütün youtuber'lar hastaydı, reklammını yapıyordu. bu yüzden önyargılı yaklaştım. uzun süre almamak için direndim. taa ki geçen hafta indirimde ucuz denebilecek bir fiyata alana kadar.

gerçekten hakkında söylenen şeyleri hak ediyor. kiprik kıvırıcı ile beraber uygulandığında sonuç harika. bir kere yoğun duruyor, akmıyor. herkese öneririm harika bir ürün.

17 ağustos 16:56

95. bende kirpik döktü süslüler başka bu problemi yaşayan var mı bilmiyorum ama 2 günde 6 tane kirpik döktüm benle mi alakalı rimelle mi bilmiyorum.

onun dışında ilk açtığımda çok fazla ürün geldi gramajı fazla sanırım ama kuruyunca hallolur diye düşünüyorum. performansı güzel tek tek ayırıp hacim veriyor indirimden 34.90 tlye aldım tavsiye ederim eğer kirpik problemi başkasında da yoksa.

17 ağustos 15:03

5

94. bugüne kadar denediğim yaklaşık 20 maskaranın fiyat/performans açısından kazananı bu maskara oldu.

Chanel, Lancome, Dior, YSL, Maybelline (her drugstore alışverişimde farklı birini denedim, bana uygununu bulamadım)

ilk açtığımda ıslaklığı sebebiyle 2-3 sefer zor uygulansa da kirpiklerimi tam istediğim gibi tek tek ayırarak dolgunlaştırıyor ve uzatıyor. Saatlerce kirpiklerimde kalmasına rağmen dökülme yapmıyor. Ve en güzel tarafı da rahatça temizleniyor. Benim açımdan tek eksisi çabuk kuruyor olması ama ona da katlanıyorum artık.

17 ağustos 10:19

93. Benefit badgal bang maskaram benim şimdiye kadar en sevdiğim maskaram oldu ama çok pahalı diye aynı etkiyi verebilecek bir maskara arıyordum. Loreal bunu asla yapmadı. Örümcek bacağı ama böyle çirkin örümcek bacağı, kapkara ıpıslak yapışık çok kötü kirpiklerim oldu. Ben de atmadığım benefit maskaramın fırçasıyla uygulamaya başladım ve BAM. Aynı etki. Yapısı çok ıslak doğru ama ıslaklığı yapışıklığı size fazla geliyorsa sebebi çok ürün alan fırçası. O yüzden sevdiğiniz bir maskaranın fırçasını kullanın emin olun öyle beğeneceksiniz.

17 ağustos 10:09


2

92. O kadar övülmesi sonucunda merakıma yenik düşüp gidip satın aldım. Aşırı ıslak bir maskara. Sürünce kirpiklerim yapış yapış oluyor ve geç kuruyor. Fiyatına göre de oldukça bereketsiz bir ürün. Kirpilerden çıkması da bir o kadar uğraştırıcı.

17 ağustos 08:27

91. Daha önce çok övülen drugstore maskaralardan istediğim sonucu alamıyordum. İlk defa çok reklamı yapılan bir üründen memnun kaldım. Yıllarca kullandığım Clinique High Impact’ten sonra Diorshow’a geçmiş ve aşık olmuştum, o kurumaya yüz tuttuğunda gözümü karartıp yine ondan alacaktım ki buna bir şans vereyim dedim. Bence hacim, uzatma, kıvırma anlamında eksiği yok, fazlası var. Kirpik kıvırıcı kullanmadığım halde ilk defa dolu dolu, kıvrık kirpiklere sahip oldum. Benimki diğer girdilerde yazıldığından farklı olarak hemen kurumadı, standart birkaç ay kullandım. Yalnız elimdeki bitince waterproof olanını aldım, ona çok pişmanım. Bioderma sensibio H2o bile çok zor çıkarıyor. bir daha waterproof olanını almam. Keşke kahverengi seçeneği de olsa. 

17 ağustos 01:08

90. O kadar ıslak bir maskaradır ki gözümde bulaşmadık yer bırakmıyor.

Merak edip almıştım arkadaşımın tavsiyesi üzerine ama almaz olaydım. Hem ıslaklığı yoğunluğu uzun süre geçmedi, hem de ıslaklığı geçince hemen bitti. Islaklığı geçtikten sonraki o kısa süreli kullanımda beni memnun etmişti. Kirpiklerimi ayırdı uzattı biraz da hacim verdi. Ama malesef olmadı yollarımızı ayırdık. 

14 ağustos 21:36