l’oreal paradise extatic mascara

3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (10)
  • medya (1)

34. Aldığım ilk zamanlar bayılmıştım. İlk defa kısa seyrek kirpiklerimi dolgunlaştıran bir maskara buldum diye sevindim hatta ilk indirimde yedekledim. İş yerinde başka bir maskara kullandığım için iki haftadır kullanmamıştım. Dün baktım ki berbat bir formulasyona dönüşmüş durduğu yerde. Kirpiklerimi de yapıştırdı. Keşke bitmeden yedeklemeseydim. Bir daha asla almayacağım maskaradır.

13 şubat 13:55

33. ne kadar uzun süre atıl durursa o kadar kirpikleri yapıştıran saçma sapan bir ürün haline gelen maskara. uzun zaman sonra dün yine kullanayım dedim eski başarısından eser yok. şahane drugstore maskara buldum diye seviniyordum bir de.

13 şubat 00:42

32. İlk çıktığı zaman aldım ve aldığım gibi bitirdiğim tek maskara diyebilirim. Gramajı 6.4ml. Bende kirpiklerimi yapıştırma durumu olmadı. Bana kalırsa fırçasının yapısı etrafa bulaşmasını önlüyor. İstediğim kıvırma, yoğunluk ve uzunluğu alabildim. Fırçaları alakasız da olsa chanel le volume’da aldığım etkiyi aldım. Tek eksisi çok hızlı kuruyor fakat gözardı edebilirim. Açık olan rimellerim bittikten sonra almaya devam edeceğim.

12 şubat 20:18


31. rimelimin(gizlinot: essence i love extreme) bitmesi üzerine güzel bir rimel arayışındaydım ve gidip gelip buna bakıyordum ama fiyatı değer mi bilemediğimden almamıştım. artık rimel aramaktan sıkılıp hazır indirimdeyken alayım yeeaa dedim ve aldım. ilk kullanım çok güzeldi, kaldırdı ve dolgun gösterdi. aradığımda da buydu. ama ertesi gün kullandığımda her yerime bulaştı. göz kapağıma, göz altıma, kaşımın altına... onları temizleyeyim derken farımı da bozmuş bulundum. kırdın beni paradise. i love extreme kullanmaya devam etsem de olurmuş.

12 şubat 16:50

30. orta uzunluktaki kirpiklerimi çok güzel uzatıyor(better than sex,they're real falan denemedim kıyaslama yapamam) ama fırçasını sevmedim kirpiklerim birbirine yapışıyor plastik düz bir fırçayla ayırıyorum sürdükten sonra.formülünün de biraz göz yaktığını söyleyebilirim.o uzunluğu çok sevdim ama tekrar alır mıyım bilemiyorum.

26 ocak 14:02

29. gercekten kirpikleri inanilmaz dolgunlastiran, uzun gosteren ve kiviran bi maskara kendisi, ama formulu felaket! ikinci kat gecilmiyor, cok fazla topaklaniyor. yapis yapis bi his veriyor ve bununla kirpiklerim cok agirlasmis gibi hissediyorum. tekrar alacagim bir maskara olmayacak acikcasi.

26 ocak 03:37

28. Benim kirpiklerim gayet sık ve uzun, maskaradan beklentim tek tek ayırsın, simsiyah olsun, uzatsın, topaklanmasın, akmasın ve dökülmesin. Ben de ilk kullanışlarımda aşık olup yedekleyenler kervanındayım. Ama gerçekten fazla çabuk bozuldu yapısı. Eski halinden eser yok. Bazıları ilk açıldığındaki halini değil bekledikten sonraki halini beğenmiş. Ben ilk açıldığında aşık olmuştum sonrasında nefret ettim. Loreal telescopicten devam beni asla yarı yolda bırakmıyo.

26 ocak 02:50


27. Henüz hayatımın maskarasını bulabilmiş değilim, bu konuda da ümitli değilim ama son zamanlardaki favorim oldu kendisi. Sürüldüğünde ilk katta çok belirgin olmuyor, hafif uzatıyor ancak ikinci katta gayet güzel dolgunlaştırıp uzatıyor. Bende topaklanma yapmadı hiç ama kat kat sürdükçe topaklanma ihtimali artıyor. Günlük kullanım için gayet ideal bence.

Not:Kirpiklerim orta boyda, kıvrık ve koyu kahve gibi.

25 ocak 20:52

26. bu maskarayı kullandıktan sonra acaba yanlış ürün mü aldım diye düşündüm. çok da kötülemek istemiyorum ama benim için çok başarısız bir deneyim oldu . en basit maskarada bile kıvrılan ve uzayan kirpiklerim, tek katta hiçbirşey yok gibi, daha fazla sürersem de yapış yapış duruyor.

25 ocak 17:13

25. resmen şişirme üründür. bunu sürdüğüm zaman abartmıyorum 3 tane kirpiğim varmış gibi duruyor ki az değildir kirpiklerim bu kadar yapıştıracaksa ya da bu kadar örümcek bacağı görüntüsü verecekse neden kullanalım ki?

21 ocak 20:32