3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • oylar ()
  • medya (2)

118. Tamam . Etkisi , verdiği hacim , uzunluk , siyahlık hepsi güzel . Fakat asıl kıvamına gelmesini beklemek o kadar saçma ki . Üstelik bu asıl gelmesi gereken kıvamı kullanabileceğiniz süre zarfı , resmen birkaç hafta ile sınırlı . Başlarda bir seri katile dönmenizi sağlayacak kadar ıslak bir ürün . En az 2 hafta kurumasını beklemeniz gerekecek . Yoksa kirpikleri birbirine yapıştırıyor , güne 3 kalın kirpik tanesiyle başlamak zorunda kalıyorsunuz . Bu süreçten sonra her şey yerine oturdu derken , bir 2 hafta sonra daha geçince , kalan tüm maskaranın kurumuş olduğunu göreceksiniz . Resmen kendi kendini tüketmiş gibi . Tüm bunlara değer mi bilemiyorum , benim tekrar almaya pek gönlüm yok açıkcası ..

18 eylül 02:57

117. Kökten uca, her bir kirpiğe tek tek verdiği hacimin yanında, kıvrımlı yumuşak fırçası da kirpikleri çok iyi kıvırıyor ve böylece hem hacimli hem de kıvrık ve uzun kirpiklere sahip oluyorsunuz. ipeksi yapısı kirpikleri sertleştirmiyor ve kuruduktan sonra kirpiklerinize dokunduğunuzda yumuşak olduklarını hissediyorsunuz ama işin güzel kısmı, gün içinde akma, bulaşma ve etkisini kaybetme gibi bir durum asla yaşamıyorsunuz.

16 eylül 19:44

116. Çok merak edip aldım ancak hüsrana uğradım. Kirpiklerim uzun sarı cılız. Tek tek ayrılmış uzun görüntüyü seviyorum ancak uzatmadı, daha çok birbirine yapıştırarak hacim verdi. Kirpikler kaskatı oluyor hemen, taramak mümkün olmadı. Bir daha almam, fiyatını haketmiyor.

16 eylül 17:18


5

115. Çok fazla reklamını gördüğümden ve görece olumsuz yorumlar gördüğümden dolayı alırken tereddut etmiştim.

Olumsuz yönleri : Gerçekten de 3 ayı geçmeden kuruyor (sık maskara değiştiren bir insan olduğum için beni çok rahatsız etmedi.)

fiyati biraz yüksek. (özellikle kullanım süresinin kısalığını göz önünde bulundurunca)

Olumlu yönleri :

Kirpikleri uzatma konusunda L'Oréal teleskopic kadar başarılı buldum. Ayrıca biraz hacım de veriyor.

Kıvırma açısından da başarılı.

Kirpiklerimi fazla sertlestirmedi ve dökmedi.

Sonuc olarak : Maybelline Push up Angel veya essence false lashes extreme volume&curl de bende benzer etkiyi verdi.o (paradise kirpiklerimi biraz daha fazla uzatıyor)

İndirimde bulduğumda tekrar alabilirim.Ben oldukca başarılı buldum.

15 eylül 23:12

114. Suya dayanıklı olan maskarasını kullanıyorum ve lash sensationalda kullanmış biri olarak karşılaştırırsam

1)ikiside akma bulaşma yapmıyor

2)lash sensational uzunluk ve kıvrıklık konusunda iyi hacim etkisi bence daha ziyade tek tek ayırmaya yönelik.

Paradise ise uzunluk ve kıvrıklık konusunda iyi hacim etkisi bence çok iyi.

Siyahlık konusunda ikiside aynı ve zor çıkıyorlar. Paradise fırçasına ilk açıldığı zamanlarda çok fazla ürün alıyor ve buda fırçayı temizleyip sürmeyi zorunlu kılıyor ancak sonrasında yapısı daha iyi oluyor. Paradise 6.4 ml lash sensational ise 9.5

Ve bildiğim kadarıyla fiyat olarak paradise bir parça daha pahalı. Benim kirpiklerime daha çok hacim verdiği için paradise bence daha iyi.

11 eylül 21:13

113. Uzatmanın yanı sıra hacim veren maskara. Fiyat açısından bakıldığında çok başarılı fakat topaklanma yapıyor. Onun haricinde uzun ve hacimli kirpikler isteyenler için birebir. 

10 eylül 01:01

112. ben bu maskarayı sevenlerdenim. ama cidden bu kirpik dediğimiz şey kişiden kişiye göre farklılık gösteriyor :d mesela paradise benim favorim maskaram. oda arkadaşım bana güvendi aldı ama onda bendeki gibi asla durmadı. yine de genel olarak gözlemlerimi aktaracak olursam:

1) kıl fırçaya sahip. benim gibi silikon fırça sevmeyenlerin memnun kalacağını düşünüyorum.

2) ilk başta ıslak bir yapısı var ve düzgün kullanılmadığında kirpikleri ayırmak yerine birleştiriyor.

3) fakat çabuk kuruyor. bana kalırsa bu hem artı hem eksi bir özellik. çabuk kuruması sayesinde o ıslak yapıdan hızlıca kurtuluyorsunuz ve kirpiklerinizi tek tek ayırıyor böylece. ben kullanmaya başladıktan yaklaşık 1-2 hafta sonra beklediğim etkiyi alıyorum bu maskaradan. eksi yönü ise, belirttiğim gibi çabuk kuruması.. pek bereketli bir ürün değil öyle bir alayım 2-3 ay idare etsin gibi bir durum olmuyor maalesef bu maskarada, hemen kuruyor.

31 ağustos 22:47


111. Too faced better than sex muadili olduğu için aldığım ancak benim kirpiklerimde yarısı kadar etki bile göstermeyen maskara. İlk sürdüğümde kirpiklerimi tamamen yapıştırdı yeni açıldı diye olduğunu düşündüm ancak birkaç ay geçmesine rağmen hala sürdüğümde hiç memnun kalmıyorum. Kirpiklerimin tamamına sürmeden hafifçe tarayarak kullanmaya başladım bu ara çok az makyajlı olmak istediğim zamanlarda kullanıyorum. Dalinle çok kolay yıkanması ve kirpiklerimi dökmemesi gün içinde akmaması da artıları benim için.

31 ağustos 12:17

110. Hiç memnun kalmadım. Onun yerine aynı parayla iki maybelline alabilirdim. Evet pişmanım.

Ürün açtığımda öyle ıslaktı ve öyle ışık hızıyla kurudu ki... Dökülme yaptı, kirpiklerimi birleştirdi. Bir maskaradan neyi beklemiyorsam hepsini gerçekleştirdi. Yarın sabah çöpü boyluyor. Yine bir kez daha blogger mağduru oldum. Ne zaman akıllanırım bilmiyorum.

26 ağustos 23:43

109. Gözlerin altına pıt pıt dökülmesi haricinde her seyini cok sevmistim, suya dayanıklı olanı cıkmıs simdi tam olmus cok guzel

26 ağustos 02:19