sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (158)
  • oylar (55)
  • medya (2)

  158. ben beğendim. çünkü doğal görünüm seviyorum. kıvırması orta karar. hiç dökülme yapmıyor. tek tek ayırıyor. favori ürünlerimden birisi oldu.

  28 haziran 20:40

  157. Şans eseri yorumlara bakmadan aldığım ve iki gündür deneyimlediğim maskaradır. Öncelikle şunu belirteyim, ben diğer maskaralarımı 5-10 dk boyunca ısıtırdım üzerine oturarak falan(gizlinot: swh) Bunda öyle bir şey yapmaya gerek kalmadı. Fırçaya bol bol ürün geliyor, hatta biraz fazla bol denebilir, çıkarırken sokarken hep bulaşıyor. Onun dışında ilk sürdüğünde gerçekten simsiyah yapıyor ve uzatıyor, ancak benim gibi kat kat rimel sürmeye alışmış biriyseniz örümcek kirpikler işten bile değil. Sonrasında temiz bir rimel fırçasıyla kirpikleri ayırması ve ekstra mesai harcaması gerekiyor kat kat sürenlerin. Genel olarak güzel duruyor, akmıyor. Beğendim.

  28 haziran 00:49

  1

  156. Drugstore adı altında 100tl ye kirpikleri örümcek bacağına çevirip 1 ay anca kullanılan bir maskarayı nasıl tepemize çıkardılar ama :)

  22 haziran 14:21

  155. bu maskara nasıl bu kadar övülüyor hiç anlayamıyorum.

  doğruya doğru, kirpiklerdeki etkisi çok güzel. hem dolgunlaştırıyor, hem de uzatıyor. ama hemencecik kuruması, gün içinde yanaklara dökülmesi, ve en can sıkıcı olan, fırçayı her çıkarışta içindeki ürünün yarısının da dışarı çıkması ve geri girmemesi suretiyle etrafı ve makyaj çantasını batırması gibi durumlar varken koca bir hayır.

  9 mayıs 18:09

  154. 6 aydır sürekli olarak alıyorum. Her aldığımda çok çabuk kuruyor. Ama kirpikleri o kadar hacimli ve dolgun gösteriyor ki vazgeçemiyorum. Kalıcılığı çok iyi gün boyu kirpiklerde kalıyor. Hiç dökülme yapmıyor.

  15 nisan 00:23

  153. Better than sex muadili olduğu söylenen maskara. Blögger tayfası çok övünce almaktan vazgeçmiştim. Dayanamayıp son gratış indirimden aldım. Aldığım günden beri bu maskarayı kullanıyorum. Bir kere göz altlarıma hiç akma yapmadı. Kalıcılığı çok iyi. Kirpikleri hacimli gösteriyor. Daha ne olsun.

  22 mart 16:04

  152. Çok güzel hacim ve uzunluk veren ve çıkarması çok kolay olan maskaradır kendisi ama bendeki mi bozuk bilmiyorum da her çektiğimde 20 kullanımlık ürün geliyor içine geri sokmaya çalışıyorum falan derken her yer batıyor yani ambalajı çok kötü. Kalıcılığı konusunda benim gözlerimi çok yaşarttı bu maskara belki o yüzden kalıcılığı kötü diyebilirim hassas gözleriniz varsa biraz üzebilir. Onun dışında dediğim gibi çok güzel dolgun dolgun uzatıyor tek tek ayırıyor ama övüldüğü gibi mi pek bilemeyeceğim

  14 mart 15:18

  151. Gerçekten bu kadar beğenmeyi beklemediğim ama gerçekten sevdiğim bir maskara. Pek kirpiği olmayan, olanlar da aşağı bakan bir insan olarak lash sensational'ı altına bir kat da bazla kullanmaya alışmıştım ama onu da çıkarması zordu. Elle bbeauty box kutusundan bu rimel çıkınca pek ümidim olmadan dedim ama bende işe yaradı. Tabii mucizevi şekilde kirpiklerim mükemmelleşti değil ama iki katta gayet siyah ve dolgun duruyor, kirpik kıvırıcı da uygulayınca günlük olarak beni kurtardı. Şaşırtıcı şekilde altına rival de young'ın çok beğendiğim maskara bazını sürdüğümde aynı iyi performansı alamıyorum, bazsız kullanıyorum.

  6 mart 17:35

  150. İyi ki denemişim deyip stokldığım maskara. Fırçasının büyük oluşu göz kapaklarıma bulaşmasına neden olsa da buna değer. Düz uçlu bir eyeliner fırçası ile bulaşan kısımları, maskara kuruduktan sonra ,dağıtıp temizliyorum. Hacimli, uzun ve kıvrık gösteriyor. Yani bir maskaradan beklenen herşeye sahip. Dökülme ya da zor temizlenmesi gibi bir problemle karşılaşmadım. Söylesem mi söylemesem mi bilemiyorum ama le volume de chanel den bile daha iyi bir maskara olduğunu düşünüyorum.  

  1 mart 17:32

  4

  149. son zamanların en iyi maskarası diyebiliriz. çok güzel hacim veriyor ve uzatıyor. ancak kaldırma performansı olduğunu düşünmüyorum. kirpiklerimi kıvırıp sürerim tüm maskaralarımı, sürdüğüm zaman kıvrıklığını muhafaza ettiremiyorum. tabi ki ben de çabuk kurumasından şikayetçiyim. bir de fiyatından. ya bir dönem hepimiz 10-15 liraya maskara alıyorduk indirim dönemlerinde. loreal için söylemiyorum ama şu anda eveshop'a girdiğimde %50 indirimli halinin 45.95 olduğunu görüyorum. gerçekten aşırı sinirbozucu bu kadar pahalı olması.

  edit: loreal için söylemiyorum dediğim 10-15 liraya maskara aldığımız dönem. genelde maybelline 10-15'ti. olsun gene de şu anda loreal fiyatları aşırı pahalı. drugstore dediğimiz markalar bir anda highend oldu.

  23 şubat 03:01 23 şubat 17:40