yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (55)
  • medya (6)
  5

  37. büyük plastik fırçalı ve akma yapmayan bir ürün. genel olarak beğendim, kıvrıklığı tutması konusunda başarılı, dolgunluk değil uzatma etkisini daha çok gördüm diyebilirim. son zamanların favori rimeli oldu benim için.

  17 haziran 17:11

  4

  36. bir youtuber'da görüp inanılmaz beğenince yıllardan sonra ilk defa plastik fırçalı bir maskaram olmuş oldu ve çok çok beğendim. kirpikleri çok güzel uzatıyor ve gerçekten ceylan göz efekti verdi benim kirpiklerime. gayet güzel de kıvırıyor ama kirpik kıvırıcı kullanmak lazım sanırım. tabi kirpiklerimin uzun, sık fakat dümdüz olduğu bilgisini de vereyim.

  izmir'in sıcağına mis gibi dayanıyor, eve geldiğimde tamamen aynı şekilde duruyordu kirpiklerimde, hiçbir akması kokması yook!

  17 haziran 13:41

  4

  35. Genel olarak başarılı bir maskara. gözlere ceylan etkisi tam olarak veriyor mu? Bence uygulamayla alakalı. daha dış köşelere doğru uygulayıp mesela; 1 kat normal tüm kirpiklerinize uygulayıp ardından 2. katı sadece gözlerinizin dış köşesine uygularsanız bu efekti yakalayabilirsiniz, gözleriniz hafif daha çekik görünecektir. 2. katı sadece üst dış köşe kirpiklerinize uygulamanız ayrıca gözlerinizi daha çekik gösterecektir. Daha büyük görünmesinden hoşlanıyorsanız hem alt hem üst dış köşelere uygulayabilirsiniz.

  21 mayıs 19:53 24 mayıs 15:55


  34. 8 mart indiriminden 50 ₺ almıştım.  Çok uzun zamandır lorealin rimellerini kullanıyorum zaten.  Bundan önce de uzun süre  Baby Roll  kullandım . Farklılık yapmak istedim bir de çok övülünce denemek istedim. Kirpiklerim ince uzun kıvrık ama rengi koyu olmadığı için çok azmış gibi duruyor. Bu rimel kıvırıyor ve kirpikleri tek tek ayırıyor ama ceylan göz etkisini tam göremedim ya da ben anlayamadım bunu .  Zaten çok uzun süre kullanamadan karantinaya girdik ve rimelim şu an makyaj çantasında kurumaya ilerliyor. Kullananlar çok zor çıkıyor demiş ama ben temizlemesinde bir zorluk çekmedim. Tek kat sürünce günlük kullanım için yeterli olabiliyor. Daha yoğun görüntü ve hacim isteyenler ikinci katı sürebilirler

  11 nisan 17:46 24 nisan 01:42

  4

  33. Seveni kadar sevmeyeni de olan maskara.Ben indirimde 50₺ aldım.Normalde kahverengi maskara kullanıyorum ama bu maskaraya adından dolayı düştüm ve uzun zamandır denemek istiyordum.

  fırçası tombul ve kirpikleri tek tek ayıran minik silikon kılları var.ilk açtığımda bana diğer rimellere göre kuru geldi hatta acaba açılmış mı diye düşündüm.sonradan normale döndü.tek kat uyguluyorum.rengi koyu siyah değil.kirpiklerimi kıvırıcı kullanmama rağmen çok iyi kıvırıp dikleştirdi(kirpiklerim düz değil biraz kıvrık).tek tek ayırıyor yapıştırmıyor(ben rimeli zikzak değil yukarı tarar gibi sürüüyorum).hacim verdiğini düşünmüyorum.tek katta doğal duruyor.ikinci katta daha yoğun etki yaratıyor ama simsiyah uzun ve yoğun kirpikli bir etki bekleyenlerin beklentisini karşılamaz.

  Kısacası ben sevdim ama daha uygun fiyatlı bu etkiyi veren maskaralar var.hemen koşun alın diyebileceğim bir maskara değil ama bütçeniz varsa tek tek ayrılmış,kıvrık doğal kirpiklerden hoşlanıyorsanız bakmanızı tavsiye ederim.

  30 mart 14:10

  4

  32. kısa ve aşağı bakan kirpiklerimi çok güzel uzatıp kaldırıyor, verdiği dolgunluk iyi. benim için tek eksi yanı gün içinde akması ve ilk açtığımda çok ıslak olmasına rağmen 2 ay gibi bir sürede, içinde hala ürün olmasına rağmen tamamen kuruması.

  11 mart 00:07

  31. Sırf merakımdan indirimden fırçasına bile bakamadan edindiğim ceylan göz etkisi vaadeden maskara. Bu kadar merak ettiysem demekki şu ceylan göz reklamı işe yaramış. Reklam başarısını takdir ettim. Fırçası göbekten şişkin ve silikon. Dolgunluk vermek için ideal ancak kirpik uzatma etkisi pek yok. Genelde kıl fırça tercih etsem de bunu da severek kullanırım gibi duruyor.

  8 mart 19:51 27 mayıs 18:56


  5

  30. Birçok l'oreal maskarası gibi oldukça sevdiğim ve beğenerek kullandığım maskaramdır.

  Herkesin aşırı övmesinden mütevellit çekinerek aldım. Ancak sahiden de çok güzel bir şekilde kirpikleri tarayıp kaldıran, orta halli hacim veren ve kirpikleri oldukça uzatan bir maskara. Siyahlığı da gayet iyi. Tek belki dediğim yönü fırçasının belki daha ince uçlu olsa sürümün daha rahat olabileceğiydi. Çünkü bana göre fırçanın ucunun ortası çok kalın. Haliyle kirpiklerin sonlarına uygulama yaparken kirpik dibine bulaştırabiliyor istemeden de olsa. Bu durum haricinde etkisi sebebiyle çok çok seviyorum. Ayrıca kolayca çıkıyor ve akma-bulaşma-dökülme veya irritasyon yaratmadı bende. Kat kat topaklanmadan uygulayabiliyorsunuz ve bütün etkileri daha da artıyor böylelikle.

  Maskaram oldukça uzatsın ve kıvırsın, orta halli hacim de versin ve etkisini kolayca arttırabileyim diyorsanız bu maskaraya indirimlerde bakın derim.

  5 mart 00:49

  1

  29. Abartılı övgüler üzerine gaza gelip indirimde 2 tane aldığım ve paramı çöpe attım saydığım maskara. Bunca insan yalan söylemiyor tabii, onların kirpiklerinde çok başarılı bir sonuç vermiş olabilir, ama benim iflah olmaz kirpiklerimde berbat ötesi bir görüntü yarattı. şöyle ki; kirpiklerimi dolgunlaştırdı ama aralarında minik minik tüyler varmışçasına, ölümüne örümcek bacağı dediğimiz görüntüyü verdi. Asla hepsi aynı yöne doğru uzamış ve kıvrılmış kirpiklere kavuşturmadı, bütün kirpiklerimi çapraz çapraz birbirine soktu. Fırçası yetersiz olduğu için bazı kirpiklerime ürünü daha az bazılarına daha fazla bıraktı, çünkü kirpikleri asla yakalayamıyor. Sürerken Etrafa bulaşıyor. Yelpaze etkisi vermedi. Kirpiklerimin uçları ve dipleri aynı kalınlıktaydı ki bu olmaması gereken bir durum. İyi yanı var mı? Şahsen kirpik yapım ve beklentim doğrultusunda hiç yok, biraz bile yok. Çünkü bir de üstüne tanecik tanecik dökülüyor. Elimde iki tane var birini süründürerek bitirmeye çalışacağım, diğerini de bir şekilde elimden çıkartacağım.

  ilgili medya:
  1
  4 mart 18:09 4 mart 18:12

  4

  28. muhtemelen makyaj malzemeleri tarihinde düşünülmüş en güzel konsepte sahip rimel. bambi diyerek beni çok rahat tavladı çünkü birinin kirpiklerine sahip olmak istersem bu bambi olur. ok ok kirpikleri, masum koca gözleri hep bambi'yle özdeşleştirmişimdir. güzel kirpik anlatmak istiyorsan "öyle seksi, böyle buğulu, uuu ver bir alt dudak" değil sadece "bambi kirpiği" de canımı ye. bu sebeple ürün geliştirme departmanlarını gani gani tebrik edip, performansa dair yorumlarıma geçiyorum.

  üzerinde farklı seviyelerde tırtıkları olan plastik fırçasıyla gerçekten çok güzel ayırıyor, topaklanmaya ve kirpiklerin birbirine yapışmasına müsaade etmiyor. dolgunlaştırmada yeterli buluyorum, tabi aşırı dolgunlaştırdığını söyleyemem ki hedefim o değildi. ama uzatma konusunda epey iyi. gerçekten bambi tarzı temiz, düzgün, belirgin, böyle uzun uzun kirpikler yaratıyor. verdiği görünüm benim kriterlerimde mükemmele yakın.

  maalesef biraz akıyor, en azından bundan önce uzunca bir süre kullandığım maybelline snapscara'dan çok daha fazla. arada bir göz altlarımı kontrol etmem gerekiyor bambi eye sürdüğümde. en ufak bir kalem veya rimel akmasında eroinman gibi gözüken bir yüz yapısına sahibim, kimisine yakışır bile ama bana hiç olmuyor. bu sebeple tekrardan alma konusunda emin değilim ama görünümünü çok beğeniyorum, döner dolaşır alırım gibi geliyor.

  önceki entry'lere istinaden belirtmek istiyorum ki bendeki kesinlikle kuru bir maskara değil, hatta ilk açtığımda bir tık fazla ıslaktı sonradan tam oturdu. internetten almıştım ve önceden açılmadığı belliydi. o sebeple olması gereken yapının bu olduğunu varsayıyorum.

  edit: kullanmaya başlayalı üç ay kadar olmuşken bir güncelleme yapmak isterim. çok akması beni gerçekten zor duruma sokuyor gün içinde, fakat verdiği görünümü de bir o kadar beğendiğim için hala kullanıyorum. kahverengisinin olmaması da bir eksi diye düşünüyorum, zaten yoğun bir siyahken ekstra siyahını çıkarmak yerine kahverengi opsiyonu ekleyebilirlerdi çünkü bir tık sert duruyor. akma durumu yüzünden tekrar almayı maalesef düşünmüyorum.

  5 şubat 15:45 25 mart 12:36