yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et

  2019-11-04 13:00:00 tarihli bambi eye ceylan göz etkili maskara sonuçlandı. talihliler: akhylss, heyfellas, kunefe, sademakyaj, buodissa, afratafra, lilimarleen, winter, zalimova, alganus, bakimsever, nightangel, kucukprenses, htgawm, kivircikkedi, sariordek, suslugezgin, female, nk, vintage hat, any, so, benimadimcicek, fatmonica, tb, diyetisyen, stjdr620, salicaceae, susluyor, xesesx1

  hediyeleri, 30 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 25 kişi kazanacak.

  çekilişin sona ermesinden sonraki bir hafta süre içerisinde iletişim bilgilerini doldurmayan yazarlar hediye haklarını kaybedeceklerdir.

  hediyelerinizi denedikten sonra yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

  • girdiler (20)
  • oylar (37)
  • medya (5)
  4

  20. bana çekiliş ile gelen maskara. başka maskaram açık olduğu için beklemiştim keşke direkt kullansaymışım. çok memnun kaldım. kirpiklerimi tek tek ayırdı, bütün gün akma ya da bulaşma yapmadı (sabah 7den akşam 9a kadar) . birinci katta çok doğal durdu, ikinci katta da daha hacimli oldu ve abartılı da değildi. indirimli fiyatına tekrar alabileceğim bir ürün.

  11 aralık 15:16

  5

  19. Çekiliş ile kazandım bu ürünü. Yorum yapmak için de bir süre ürünü kullanmak istedim, çünkü rimeller bilindiği gibi ilk açıldığı anda ve 1-2 hafta sonra çok farklı etki yaratabiliyor. Açıkçası bunda öyle olmadı. Ürün ambalajını sevdim, gösterişli duruyor. Beni rahatsız eden bir kokusu da yoktu. Gözlerimde yanma olmadı ve açıkçası rimel yokmuş gibi hissettim. Fırçası büyük. Açıkçası ben oldum olası fazla büyük fırça sevemiyorum. Ürünün sürümü kolay, benim kirpiklerim normalde uzundur ve öyle kıvrık değillerdir. Kıvırma konusunda ne yazıkki bir etkisi olmadı. Fakat tüm kirpiklerimi resmen tek tek ayırdı ve sanki rimel sürmemişim de sanki benim kirpiklerim böyleymiş gibi durdu. Açıkçası ben ürünü gerçekten çok sevdim. Fakat fiyatı bana göre pahalı.

  1 aralık 15:29

  5

  18. kirpiklerimi kıvrık tutmayı başarabilen nadir maskaralardan biri. uzun kirpiklerim olmasına rağmen bir türlü istediğim efekti alamıyorum. maskara sürdükten kısa bir süre sonra yine dümdüz oluyorlar.

  ilk kez dün denedim ve son iki kıl fırçalı maskaramdan sonra açıkçası garipsedim. plastik pekte sık olmayan kıllara sahip. alt ve üst kirpiklerime sadece tek kat uyguladım ve müthiş sonuç kıpkıvrık kiprikler.

  sinemaya gittim ağladım eve geç döndüm derken hiçbir akma bulaşma yapmadı. bir de kendime bir kötülük yapıp makyajla uyudum ve yastığa bile bulaşmamış.

  açıkçası favorim olmaya aday ama ancak indirimlerde tekrar alabilirim gibi geliyor.

  1 aralık 12:33


  4

  17. Süslü çekilişinden kazanmıştım.

  Dış tasarımı gümüş renkli, fırçası tombul biraz büyük.

  Yapısı ilk açıldığında az da olsa ıslak iki üç kullanım sonunda kendine geliyor.

  Verdiği siyahlık gayet yerinde.

  Fırçası tüm kirpikleri tek tek kavrıyor ve ayırıyor.tek eksisi kirpikleri uzatmıyor. İkinci katta topaklanma ve yapışma yapmadı.

  Gün içersinde akma bulaşma yapmayıp gözaltlarımı pandaya çevirmedi. Makyaj temizleme suyuyla çok kolay temizleniyor. Fiyatı indirimlerle 45 liraya düşüyor.Ben hiçbir maskaraya bu kadar para vermem açıkcası.

  ilgili medya:
  1
  29 kasım 16:34 29 kasım 17:33

  4

  16. beş gündür maskarayı deneyimliyorum. ilk açıldığında bana pek ıslak gelmedi. en azından (bkz: essence i love extreme crazy volume maskara) kadar ıslak değildi. fırçası tombul bir yapıya sahip. vaatleri kıvırmak, uzatmak ve hacim katmak. kirpiklerim uzun ama kıvrık değiller. maskarayı sürdüğümde kirpiklerimi birbirine yapıştırmadı ve güzelce kıvırdı. fiyatı bir maskara için bence çok fazla (gizlinot: ben öğrenciyim belki o yüzden de fazla geliyor olabilir :d) indirimde makul bir fiyata düşerse belki bittikten sonra tekrar alabilirim. genel olarak memnun kaldım. maskaranın kirpiklerimdeki etkisini medyaya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  28 kasım 09:24

  5

  15. Çekilişten elime geçen maskaradır. Zaten almayı ve denemeyi çok istiyordum, topaklanma yapmadan tek tek ayırdı uzattı. Beğendim gerçekten. Ben gün içinde de yoğun bir maskara sürdüğüm için sevdim.

  25 kasım 21:43

  4

  14. ürünü çekilişten kazandım ve cumartesi sabah teslim aldım. üç günlük kullanım sonucu yorum yapacak olursam

  beğendiğim özellikleri;

  - dış tasarımı gümüş renkli ve overdesign hatasına düşülmeden tasarlanmış bu artı özellik(gizlinot: ürün tasarımlarında neon pembe ve yeşillerden gözü kanayan bir adet yazar tanesi swh),

  - fırçasının tüm kirpikleri ayırarak taraması gözlere aydınlık ve fresh bir görüntü veriyor,

  - ikinci katta yapışma ve topaklanma yapmadı,

  - gün içerisinde göz altlarıma akma yapmadı.

  beğenmediğim özellikleri;

  - kokusu kimyasal kimyasal,

  - fırçasının boyutu bana biraz büyük geldi, eğer dikkatli olmazsanız kolaylıkla kontrolden çıkıp göz çevrenize bulaşabilir.

  özetle beğendiğim bir ürün oldu, bittiğinde macera aramadan tekrar alabilirim.

  25 kasım 18:14


  13. yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve girdi yazacak kadar fikrimin oluştuğunu düşünüyorum. bu ürünü buradaki çekilişten kazandım ve çok güzel bir paketleme ile geldi. ürünle ilgili tek sıkıntım ilk açtığımda biraz ıslak olmasıydı ama kullandıkça düzelir diye umuyorum. benim kirpiklerim uzun ama kıvrımlı değil düzdür. kirpiklerimi çok güzel kıvırdı, hacim vermesi de benim için yeterliydi öyle çok abartılı bir görünüm olmadı. bir kat sürmek günlük makyajımda bana yeterli geldi. ancak ceylan göz etkisi vermiyor tabii. normalde bazı maskaralar sanki ağırlık varmış gibi hissettirirdi, rahatsız ederdi ama bunda öyle bir sorun da yaşamadım. çıkartırken de makyaj temizleme suyunu pamuğa döküp bir kaç saniye kirpiklerimin üzerinde bekletip öyle siliyorum. kolayca temizleyebiliyorum. hoşuma giden bir maskara oldu. bittiği zaman yeniden almayı düşünüyorum

  24 kasım 15:01

  3

  12. Fark eden oldu mu bilmiyorum ama ben tasarım olarak Deborah Milano' nun Extraordinary 5 in 1 Maskara' sına benzettim. Deborah da iyi markadır ama. Onu alın.

  21 kasım 16:57

  3

  11. bugün ilk defa kullandım. çok uzatmıyor, öyle çok güzel hacim de vermiyor. ceylan göz etkisi falan beklemeyin, herhangi bir maskaradan farkı yok, fırçası da zaten sıradan bir fırça. kıvırma konusunda da çok başarılı diyemem. sürerken kirpik diplerine çok bulaşıyor.

  rossmann'da 49 liraya görünce satın alıp denemek istedim ama ben pek anlaşamadım maalesef. lash sensational kesinlikle daha başarılı bir maskara. hacim, uzatma, kıvırma hepsinde daha başarılı. 

  çok gömüyor gibi oldum ama fiyatı ve o kadar reklamdan sonra daha başarılı bir sonuç bekliyordum. yoksa çok kötü bir maskara değil, ama bu fiyata alınmaz. 

  21 kasım 14:20