yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (133)
  • oylar (64)
  • medya (16)
  4

  133. Pandemi başladığı sıralar çekilişten kazanmıştım. 2 hafta okullar ara verince, okul başlamadan bir gün önce boyayayım güzel durur diye düşündüm fakat ne okul açıldı ne de kullanabildim. Taa ki üç gün öncesine kadar. Dayanamadım boyadım. Öncelikle saçlarım koyu kestane dalgalı,gür ve beyazları hadsizce olan bir tür. Bendeki rengi cool mocha idi. Ambalajdaki kapağında rengi için açık kahve gösteriyor bayılırım o saç rengine. Gel gelelim bende hiç öyle durmadı. Saçımı 20 dakika beklettim ve yıkadım. Bu arada unutmadan içinden çıkan saç kremi mükemmel olduğunu belirtmek isterim.neyse gece olduğu için çok anlamadım fakat sabah olunca saçlarım olduğundan daha koyu resmen siyaha yakın oldu. Kötü durdu mu hayır ama bir umut o açık kahveyi beklemiştim. Beyazlar konusunda gayet güzel kapattı o açıdan çok mutluyum. Loreal ve Süslü Sözlük ailesine teşekkür ederim :)

  6 temmuz 19:19

  132. rengi hızlıca soluyor ve kalıcılığı çok kötü

  18 haziran 10:22 19 haziran 15:14

  2

  131. boyasız saçınıza azcık ışıltı katsın istiyorsanız kullanılabilir aksi halde malesef pek de iyi performansı olan bir boya değil. Akıyor...dibi de tam tutmuyor...

  18 haziran 10:09


  5

  130. annem için almıştım amonyaksız olması artıydı ama yorumların çoğunda saç döküyor yazılmıştı. bunu söyleyerek verdim boyayı, kullandı memnun kaldı dökülme olmadığını da söylemişti sorduğumda, rengi de çok tatlı bir renk.

  16 haziran 09:51

  129. Saçlarımı ilk kez bu boyayla boyayıp beğendiğim için daha sonra birkaç defa daha kullandım. Benim en beğendiğim özelliği içinde amonyak bulunmamasıydı bu sayede birkaç ay arayla boyamama rağmen saçımı asla yıpratmadı. Ben bitter çikolata ve karadut siyahı renklerini denedim. Kokusu rahatsız edici değil ve benim saçıma zarar vermedi. İçinden çıkan saç bakım kremini kokusu olsun etkisi olsun ayrıca beğeniyorum saçımı yumuşacık yapıyor. Tek dezavantajı 28 yıkamada çıktığını söyleyemem çünkü benim saçımda baya bir kaldı. 

  11 haziran 21:29 15 haziran 19:00

  4

  128. Süslü sözlük çekilişinden cool kestane rengini kazandım. Ürün elime mart ayında ulaştı ancak denemeye henüz yeni fırsat bulabildim. Annemin saçını boyamak için kullandım ben. Başka bir markanın bakır kahve rengi ile karıştırıp kullandık. Annemin saç rengi de bakır kahveydi ama çok turunculaşmıştı bu renk ile karıştırınca ortaya güzel bir sonuç çıktı. Beyazları kapatmada gayet başarılı oldu. Kokusu yok. Saçta bir yıpranma gözlemlemedik. Beğendiğimiz bir ürün oldu.

  9 haziran 14:21

  4

  127. renkleri çok doğal ve diğer boyalar kadar saçı yıpratmıyor. ancak beyaz kapamada başarısız ve yıkamada akıyor.

  6 haziran 19:54


  5

  126. miis kokulu, içeriği nispeten temiz, saçı hiç yıpratmayan aksine yumuşatan ve parlatan (benim gibi kalın telli saçlı birinin bile) bir boya. kahverengi saçlarıma yılda 2 kere bal köpüğü rengini uçlarına uyguluyorum çook hafif ve çok doğal bir ışıltı veriyor, normalde de açık kahve gösteriyor. sarı geçişlerden nefret eden biri olarak çok memnunum. dümdüz kahve inen saçları da hiç sevmiyorum. tam ideal benim için:)

  önümüzdeki günlerde boyayacağım saçımı, sonra evin çevresinde dolanırken bir fotoğraf çekilmek istiyorum. bu karantina aylarca geçecek gibi değil, aklıma gelirse buraya da eklerim saç kısmımı :d

  29 mayıs 22:40

  125. öncelikle bu hediye için teşekkür ederim süslü sözlük ve loreale. karışımı hazırlamak çok kolay oldu ve karışımın kıvamı sürümü kolaylaştıracak kadar sıvı. ben normalde birkaç kutu boyayla saç boyayan bir insanım bu kez elimdeki bir kutuyla sadece diplerini boyarım diye düşünmüştüm fakat tüm saçımı boyadım, en sürpriz özelliği buydu. benim rengim buzlu çikolataydı, üzerindeki talimattan daha uzun beklettim, boya saçın her yerine işlemiş fakat diplerim yoğun ışıkta yine bir tık daha koyu görünüyor, aktıkça da uçlar daha açık görünecektir. beyaz kapamada ise ben yeterli buldum. ayrıca kutunun içinden çıkan saç bakım kreminin kokusu güzel ve birden fazla kullanabilirsiniz. tüm bu işlemlerden sonra ise saçımda ekstra bir yumuşaklık oldu. genel olarak vaat ettiklerini doğrulayan bir boya. kullanmaya devam eder miyim, evet. tavsiye eder miyim, evet.

  20 mayıs 16:13

  124. Çekilişten cool brunette serisinin cool mocha rengini kazanmıştım bir süre önce. Loreal ailesine ve süslü sözlüğe teşekkür ederim. Annemin saçında yeni deneme fırsatı bulduk. Kokusu diğer boyalar gibi geniz yakan cinsten değil aksine çok hoş kokuyor. 1 kutusu annemin omuz boyundaki saçları için yeterli oldu, normalde tüp boyalardan 2 tane kullanırız. Şişesi daha kolay boyama sağlıyor uygulama esnasında hiçbir problem yaşamadık. Annemin saçlarında fazlaca beyaz var onları kapatma performansı da gerçekten çok iyiydi. Boya sonrasında saçlar yumuşak ve parlak oldu bunda mutlaka içinden çıkan saç maskesinin de payı vardır. Şimdilik çok memnun kaldığımız bir boya oldu. Eğer çabuk akma ya da açılma gibi bir problem olursa burayı güncellerim. Olmazsa bundan sonra tercih edeceğimiz boya budur ve herkese tavsiye ederim.

  19 mayıs 19:06