5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar ()
  • medya (1)

9. Uzun zamandır yükseliyordum bu palete farların pigmentasyonları iyi, renkler yakın densede benim gözümde pek birbirleriyle alakasız durdular. ben şimdilik severek kullanıyorum.İndirimle 48 liraya aldım

15 eylül 18:02

8. çok istiyorum ama gelen zamlarla birlikte alma ihtimalim imansıza doğru gidiyor.50 lirama kıyıp alamadığım paletin fiyatı 100 e doğru yükselmekte.

6 eylül 16:24

7. Hemen hemen aynı tonların bulunduğu soft renkteki paleti çok sevdiğim söylenemez. Standart bir ürün olmuş. Günlük kullanım için uygun ama fiyat performans açısından tercih etmeyeceğim üründür kendisi.

29 ağustos 12:06


6. Yaz ayına uygun, şeftali kokusuna sahip, 16 adet kare far içeren bu paletin sanıyorum şuanki güncel fiyatı 79 lira. 10 ışıltılı, 6 mat fara sahip. Fazla pigmentli ancak dağıtması zor değil. Gördüğünüz renk gözünüze aynen transfer oluyor, farklı renk görmüyorsunuz göz kapağınızda.

Bu palet hakkında eleştirebileceğim şey ise iki tane birbirinin muadili sayılabilecek renklerin palet içerisinde yer alması (ilk sıra 3. ve son sıra 2.)

Onun dışında satın alınacaksa, indirim kollanması gerektiğini düşünüyorum.

29 ağustos 01:22

5. İndirimden 48TL ye aldığım tonları çok tatlı ve kullanışlı far paleti. Tozutmuyor ve kalıcılığı tatmin edici.

13 ağustos 14:14

4. bugün ilk defa gratis’te gördüğüm palet. yeni geldi dediler. fiyatı yetmiş küsur bir şeydi. almadım.

15 temmuz 22:43 15 temmuz 22:43

3. şahsen pekte ilgimi çektiğini söyleyemeyeceğim. daha çok soft renkler var palette. Nedense bu aralar koyu renk göz makyajları ortalığı kasıp kavururken böyle soluk ve açık renklerin çok tercih edileceğini sanmıyorum. ama eğer ben günlük makyajımda veya gece makyajımda çok açık renkler tercih ediyorum, koyu renkler ile uğraşamam diyenlerdenseniz tabikide sizin için ideal diyebilirim. Ama "1 far paletim olsun tam olsun" diyenler için ideal değil.

20 nisan 22:21


2. (gbkz: maybelline lemonade craze far paleti)'yle beraber fena halde yükseldiğim yazlık palet. drugstore'un eli armut toplamıyor gümbür gümbür geliyorlar aksjdhsjdhdjs.

asla ama asla indirim yapmayıp bloggerlara ürün dağıtan nyx'in warm neutrals paleti yerine bunu alırım bin kat daha iyi. nyx de l'oreal'in ama türkiye'deki aptal politikaları yüzünden güzelim markadan soğudum.

19 nisan 23:26

1. l'orealin yeni yeni tanıtmaya başladığı far paleti. yazın gelmesiyle pembeler çoşmuş tabiiki palette. 16 adet mat ve simli far içeriyor. açıkcası ben çok beğendim cıvıl cıvıl bir palet olmuş bence. kutunun kare olması ve farların dizilimi biraz nyx warm neutralsı hatırlattı ama renkler tam yaz renkleri, görsel ekleyeceğim.

ilgili medya:
1
19 nisan 15:39