4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (215)
  • oylar (40)
  • medya (16)

215. tam bir mlbb ruju severek kullanıyorum

18 ekim 15:40

4

214. ben bu ruju sürüp parmaklarımla yaymayı çok seviyorum. diğer türlü rengi, en azından benim cildimde, biraz yapay duruyor. kokusunu biraz sevimsiz buluyorum ve bendekinin kapağı (ambalajı altın sarısı olan eski versiyon) başına bir iş getirmediğim halde hemen çatladı. yine de her makyaja yakışacak kurtarıcı bir ürün olduğu için bittiğinde ya da bozulduğunda yenisini almayı düşünüyorum.

17 ekim 19:01

213. Bir zamanlar çok seviyordum fakat sonradan sürmeye sürmeye soğudum rujdan. Bir anda sarı alt tonlu cildimde çok çiğ bir pembe gibi durdu o günden beri elimi sürmüyorum.

1 ekim 19:54


212. Loreal’in drugstorelarda satılan mat ruju. Benim en sevdiğim uygun fiyatlı ruj. Bende altın rengi ambalajlı serisinden olanı var ve çok memnunum. Kendime içinde şeftalilik ve turunculuk barındıran rujları pek yakıştıramam ama bu rujda pembeyle turuncuyu öyle güzel birleştirmişler ki aşırı yumuşak bir dudak rengi durdu bende. Kendi dudak rengimden bir tık daha koyu durdu. Koyu renkli makyajla da yumuşak makyajla da kullanılabilecek bir renk, tam bir joker. Muhtemelen mac satsa bu ruju en çok satan ilk 10 rengine girerdi. Zaten popüler bir renk ama hala denememiş olanlara öneririm.

1 ekim 16:15

211. Daha keşfedilip meşhur olmamışken kendi kendime deneyip beğenip aldığım bir ürün. Çok fazla pembe tonlarında ruj kullanmama rağmen rengini çok seviyorum. Yapısı çok güzel, çok kolay sürülüyor. Mat duruyor ama kupkuru değil. Ben aldıktan birkaç ay sonra meşhur olunca yedeklemek isteyip bir tane daha almıştım. Maalesef ki üzülerek söylüyorum aynı renkte değiller. Evet öyle uçurum bir fark yok aralarında ama zaten ruj renklerini birbirinden farklı yapan minik ayrıntılar. Yine de kullanmaya devam ediyorum hala çok güzel bir renk ama o ilk halini de özlemiyor değilim.

1 ekim 04:26

210. Eğer elf gözlerim beni yanıltmıyorsa İlk çıktığı zamanlardaki sarı ambalajındaki haliyle şuankinin renk olarak biraz farklı olduğunu düşünüyorum. İlki gayet şeftali pembe hoş bir renkken ve evet dolce vitaya kısmen muadil olabilecekken şimdiki hali bence öncekine göre fazla pembe ve sıradan kaçıyor. Ama yine de uygun fiyatlı günlük ruj kategorisinde her halükarda gideri var. 

1 ekim 01:00

209. ten rengim aşağı yukarı her yerde light beige. bende bordo duruyor. üzdü.

1 ekim 00:44


208. Sürümü kolay, yumuşacık ve mis kokulu mat ruj.kokusu annelerimizin eski rujlarının kokusuna benziyor.yapısı yumuşak olduğu için çizgilere dolmuyor, kalıcılığı ortalama ve rengi kişiden kişiye değiştiği için denemeden almamak lazım.adının erotique olmasından mütevellit insanın aklına koyu kırmızı rujlar geliyor ama tam tersi çok soft bir renk.

30 eylül 22:29

5

207. Günlerdir gelip gidip bakıyordum genelde 35-40 tl civarı fiyattaydı ve indirimli hali.Bugün kızılay metrosu altındaki özdemir kozmetikte 27 tl ye gördüm.Bir tane edindim.Dışarı çıktığımda sürdüm ve durup durup baktım çünkü harika bir renk harika bir bitiş ve kesinlikle 2 saat yemek yiyip su içmeme rağmen standart üzeri kalıcı.O kadar hayran kaldım ki dönerken hazır indirimde diye stok için 1 tane daha aldım.

30 eylül 18:17

206. En sık kullandığım ruj. Tam bir "my lips but better". Bende kırmızı, pembe arası duruyor ve mat rujlardan daha yumuşak bir görüntüsü var. Her duruma ve ortama uyum sağlıyor. Tek eksisi çabuk çıkması ama dudağı kurutmadığı için tazelemekte bir sorun olmuyor.

28 eylül 19:43