4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (43)
  • medya (11)

66. Neredeyse herkes gibi bende de 640 erotique var. Buradaki yorumlarla denemeden internetten 2 tane birden almıştım. Kapatıcılığı oldukça yüksek bence. Pigmentasyonu da öyle. Hemen boyuyor ve kendini gösteriyor. Lakin bende çok belirgin bir rengi oldu. Ben daha yumuşak, canlı bir nude gibi durmasını bekleyerek almıştım. Ama bende çok canlı renkli ve dudak makyajını çok öne çıkararak kendini gösteriyor. Yine de güzel... ben bundan beklentimin biraz daha turuncusunu Rival De Loop rujlarında buldum 03 numara.. şeftalimsi nude.. kalıcılık ve matlıkları da çok yakın.

17 ağustos 10:28 17 ağustos 10:29

65. Mahogany Studs var elimde. Denemeden almayın, dudak rengine göre çok değişiyor duruşu. Bende gül kurusu duran ruj, arkadaşımda kahverengi durdu. Watsons indiriminden Bronze S. Ve Copper Clutch da sipariş verdim. Hiç kurutmayan harika rujlar. Tavsiye ederim. 

10 ağustos 14:04

64. Elinizde bu seriden mahogany studs ya da bronze sautoirdan biri varsa diğerini denemeden almayın derim çünkü birbirlerine aşırı benziyorlar. Bu rujların yapısını seviyorum yumusacık matlar 

9 ağustos 21:34


63. bu seriden birkaç rujum var. içlerinden en sevdiğim renk 655 copper clutch.

öyle güzel bir renk ki, hem kızıl hem kırmızı hem de kiremit renklerini içinde barındırıyor. ama yüzde asla patlamayan bir renk. dudakları biraz kurutuyor fakat o şahane renk için değer.

koyu renk bir rujum olsun ama ben burdayım diye de bağırmasın istiyorsanız aradığınız renk tam olarak budur.

9 ağustos 12:41

4

62. 640, Erotique rengi ile aşk yaşadığım ruj. 4 mevsim 7/24 kullanabilirim dediğim 2. Ruj.

Kullanmaya başladığımdan beri “üzerinde bri güzellik var, bu ara makyaj stilini mi değiştirdin?” Gibi yorumlar alıyorum ki aslında normalde de benzer renkli rujlar kullanıyordum ama şeftaliliği bu kadar güzel değildi öteki arkadaşların. Bir de bu ruj dişleri daha beyaz gösteriyor sanki. 

Kremsi ve opak yapısına da bayılıyorum. Normalde alt dudak çizgilerim çok net değil; haliyle ruju, kalemsiz tam çizgiden sürdüğümde ya minik kızarık dudak parçalarım kalıyor, Ruju eksik sürmüşüm gibi ya da dudağımı kalınlaştırmaya çalışmışım gibi bir görüntü oluşuyor( benzer problemi olanlar anlayacaktır söylemeye çalıştığım durumu diye düşünüyorum.).  640’ın opaklığı saolsun bu sorun ortadan kalkıyor. 

İndirimde bulamadıysanız ve bir sonraki indirimi beklemek istemiyorsanız, ya da bir ruja o kadar ödemek istemiyorum diyorsanız pastel klasik serisine bakınız ç.

8 ağustos 19:46 12 ağustos 05:59

61. Erotique rengini ben de aldım,çok doğal duruyor gerçekten.Ben L'oreal'in rujlarını çok beğeniyorum oldukça opaklar.Tek sürüşte rengi veriyorlar benim gibi koyu renk dudaklı birinde bile.Kendi dudak rengim koyu olduğundan nude ruj kullanamıyorm arkadas.Ama bu erotique güzelmiş,alkış.Aynı serinin kiremit rengine benzerini bilen varsa bana bildirsinn,kırmızı değil ama kiremit :)

1 ağustos 13:52 1 ağustos 15:26

60. Geçen hafta cupper clutch rengini edindim. Gerçekten sürümü güzel, kalıcılığı fiyata göre iyi, rengini çok beğeniyorum zaten. ambalaj olarak da çok kaliteli buldum drugstore'a göre. erotique rengi bu sınıfa giriyor mu bilmiyorum ama onu da severek kullanıyorum

27 temmuz 10:54


59. 636 numaralı mahogany studs rengi bende pembemsi şeftali duran rujdur. Içindeki o kadar kahvelik nerelere gidiyor hiç anlamıyorum fakat bayılarak yaz kış kullanıyorum. Yapısı, kokusu, duruşu gerçekten çok başarılı bir seri. Gözüm greige perfecto renginde.

26 temmuz 00:13

58. Gratis indiriminde 19.90 a şu an bulabileceğiniz ruj serisi ay yapısı çok güzel böyle bence kokusu falan da bana tuhaf gelmedi ama 640 erotique rengi dudağımla aynı durdu süslüler cidden çok üzüldüm evet renk çok güzel günlerce testerını kovaladım falan derken bi sürdüm sonra mağazadan çıkıp başka bi yere girdim ay niye sildim ki diye sordum silmemişim dudağımın rengiyle aynıymış hüzünlüydü gerçekten ama rujlar güzel Yani dokusu duruşu mat gibi de değil güzel bitişli bence

23 temmuz 00:19

57. Her kozmetik mağazası ziyaretimde uzun uzun incelemek istediğim rujlar. Özellikle 241 pink a porter rengini internetteki swatchlarda çok beğenmiştim coral soft bir pembe gibiydi ama mağazada testerını deneyince baya baya cart pembe olduğunu gördüm. Aynı şekilde greige perfecto kahve ruj arayışımda arzu nesnemken testerını deneyince grimsi ölü dudağı gibi durdu. Seride tek barışabildiğim renk şimdilik 640-erotique.

22 temmuz 16:52