4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • oylar ()
  • medya (9)

67. Bende bağımlılık yapan rujlardır kendileri . Önce , belki de adı en çok bilinen 640 Erotique rengini almıştım . Sürümü çok kolay , matlığı güzel , opaklığı da muhteşem . Fakat çok kalıcı olmalarını beklemeyin , sürümü kremsi çünkü bu rujların . Tıpkı Maybelline Color Sensational serisindeki gibi mat ama yine de sürümü rahat bir yapıya sahipler . Bende 6 rengi mevcut . Ama bana soracak olursanız , serinin en ama en güzel rengi Moka Chic rengidir . Bir bakmanızı tavsiye ederim ..

18 eylül 02:48

66. Hayatımda ilk defa kendime bir kırmızı ruj almak istemiştim. 349 paris cherry rengini aldım, aldım da ruj dibinden kırık çıktı :d şansıma... ama çok seksi ve kalıcı bence.

6 eylül 16:15

4

65. 640, Erotique ve 636 mahogany studs rengi ile aşk yaşadığım ruj. 4 mevsim 7/24 kullanabilirim dediğim 2. Ruj. Kullanmaya başladığımdan beri “üzerinde bri güzellik var, bu ara makyaj stilini mi değiştirdin?” Gibi yorumlar alıyorum ki aslında normalde de benzer renkli rujlar kullanıyordum ama şeftaliliği bu kadar güzel değildi öteki arkadaşların. Bir de bu ruj dişleri daha beyaz gösteriyor sanki.  

Kremsi ve opak yapısına da bayılıyorum. Normalde alt dudak çizgilerim çok net değil; haliyle ruju, kalemsiz tam çizgiden sürdüğümde ya minik kızarık dudak parçalarım kalıyor, Ruju eksik sürmüşüm gibi ya da dudağımı kalınlaştırmaya çalışmışım gibi bir görüntü oluşuyor( benzer problemi olanlar anlayacaktır söylemeye çalıştığım durumu diye düşünüyorum.).  Bu serinin opaklığı saolsun bu sorun ortadan kalkıyor.  İndirimde bulamadıysanız ve bir sonraki indirimi beklemek istemiyorsanız, ya da bir ruja o kadar ödemek istemiyorum diyorsanız pastel klasik serisine bakınız. 

Sakın denemeden almayınız çünkü ilginçtir aynı ruj dudağa göre pembemsi şeftali ya da kahverengimsi şeftali durabiliyor.

31 ağustos 02:34


64. Meşhur 640 no lu rujunu denedim ama velvet teddy havası beklerken dudağım da dümdüz pembe durdu, dudak rengi önemli :(

30 ağustos 00:24

63. Neredeyse herkes gibi bende de 640 erotique var. Buradaki yorumlarla denemeden internetten 2 tane birden almıştım. Kapatıcılığı oldukça yüksek bence. Pigmentasyonu da öyle. Hemen boyuyor ve kendini gösteriyor. Lakin bende çok belirgin bir rengi oldu. Ben daha yumuşak, canlı bir nude gibi durmasını bekleyerek almıştım. Ama bende çok canlı renkli ve dudak makyajını çok öne çıkararak kendini gösteriyor. Yine de güzel... ben bundan beklentimin biraz daha turuncusunu Rival De Loop rujlarında buldum 03 numara.. şeftalimsi nude.. kalıcılık ve matlıkları da çok yakın.

17 ağustos 10:28 17 ağustos 10:29

62. Mahogany Studs var elimde. Denemeden almayın, dudak rengine göre çok değişiyor duruşu. Bende gül kurusu duran ruj, arkadaşımda kahverengi durdu. Watsons indiriminden Bronze S. Ve Copper Clutch da sipariş verdim. Hiç kurutmayan harika rujlar. Tavsiye ederim. 

10 ağustos 14:04

61. Elinizde bu seriden mahogany studs ya da bronze sautoirdan biri varsa diğerini denemeden almayın derim çünkü birbirlerine aşırı benziyorlar. Bu rujların yapısını seviyorum yumusacık matlar 

9 ağustos 21:34


60. bu seriden birkaç rujum var. içlerinden en sevdiğim renk 655 copper clutch.

öyle güzel bir renk ki, hem kızıl hem kırmızı hem de kiremit renklerini içinde barındırıyor. ama yüzde asla patlamayan bir renk. dudakları biraz kurutuyor fakat o şahane renk için değer.

koyu renk bir rujum olsun ama ben burdayım diye de bağırmasın istiyorsanız aradığınız renk tam olarak budur.

9 ağustos 12:41

59. Erotique rengini ben de aldım,çok doğal duruyor gerçekten.Ben L'oreal'in rujlarını çok beğeniyorum oldukça opaklar.Tek sürüşte rengi veriyorlar benim gibi koyu renk dudaklı birinde bile.Kendi dudak rengim koyu olduğundan nude ruj kullanamıyorm arkadas.Ama bu erotique güzelmiş,alkış.Aynı serinin kiremit rengine benzerini bilen varsa bana bildirsinn,kırmızı değil ama kiremit :)

1 ağustos 13:52 1 ağustos 15:26

58. Geçen hafta cupper clutch rengini edindim. Gerçekten sürümü güzel, kalıcılığı fiyata göre iyi, rengini çok beğeniyorum zaten. ambalaj olarak da çok kaliteli buldum drugstore'a göre. erotique rengi bu sınıfa giriyor mu bilmiyorum ama onu da severek kullanıyorum

27 temmuz 10:54