4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (43)
  • medya (11)

64. Mahogany Studs var elimde. Denemeden almayın, dudak rengine göre çok değişiyor duruşu. Bende gül kurusu duran ruj, arkadaşımda kahverengi durdu. Watsons indiriminden Bronze S. Ve Copper Clutch da sipariş verdim. Hiç kurutmayan harika rujlar. Tavsiye ederim. 

10 ağustos 14:04

63. Elinizde bu seriden mahogany studs ya da bronze sautoirdan biri varsa diğerini denemeden almayın derim çünkü birbirlerine aşırı benziyorlar. Bu rujların yapısını seviyorum yumusacık matlar 

9 ağustos 21:34

62. bu seriden birkaç rujum var. içlerinden en sevdiğim renk 655 copper clutch.

öyle güzel bir renk ki, hem kızıl hem kırmızı hem de kiremit renklerini içinde barındırıyor. ama yüzde asla patlamayan bir renk. dudakları biraz kurutuyor fakat o şahane renk için değer.

koyu renk bir rujum olsun ama ben burdayım diye de bağırmasın istiyorsanız aradığınız renk tam olarak budur.

9 ağustos 12:41


4

61. 640, Erotique rengi ile aşk yaşadığım ruj. 4 mevsim 7/24 kullanabilirim dediğim 2. Ruj.

Kullanmaya başladığımdan beri “üzerinde bri güzellik var, bu ara makyaj stilini mi değiştirdin?” Gibi yorumlar alıyorum ki aslında normalde de benzer renkli rujlar kullanıyordum ama şeftaliliği bu kadar güzel değildi öteki arkadaşların. Bir de bu ruj dişleri daha beyaz gösteriyor sanki. 

Kremsi ve opak yapısına da bayılıyorum. Normalde alt dudak çizgilerim çok net değil; haliyle ruju, kalemsiz tam çizgiden sürdüğümde ya minik kızarık dudak parçalarım kalıyor, Ruju eksik sürmüşüm gibi ya da dudağımı kalınlaştırmaya çalışmışım gibi bir görüntü oluşuyor( benzer problemi olanlar anlayacaktır söylemeye çalıştığım durumu diye düşünüyorum.).  640’ın opaklığı saolsun bu sorun ortadan kalkıyor. 

İndirimde bulamadıysanız ve bir sonraki indirimi beklemek istemiyorsanız, ya da bir ruja o kadar ödemek istemiyorum diyorsanız pastel klasik serisine bakınız ç.

8 ağustos 19:46 12 ağustos 05:59

60. Erotique rengini ben de aldım,çok doğal duruyor gerçekten.Ben L'oreal'in rujlarını çok beğeniyorum oldukça opaklar.Tek sürüşte rengi veriyorlar benim gibi koyu renk dudaklı birinde bile.Kendi dudak rengim koyu olduğundan nude ruj kullanamıyorm arkadas.Ama bu erotique güzelmiş,alkış.Aynı serinin kiremit rengine benzerini bilen varsa bana bildirsinn,kırmızı değil ama kiremit :)

1 ağustos 13:52 1 ağustos 15:26

59. Geçen hafta cupper clutch rengini edindim. Gerçekten sürümü güzel, kalıcılığı fiyata göre iyi, rengini çok beğeniyorum zaten. ambalaj olarak da çok kaliteli buldum drugstore'a göre. erotique rengi bu sınıfa giriyor mu bilmiyorum ama onu da severek kullanıyorum

27 temmuz 10:54

58. 636 numaralı mahogany studs rengi bende pembemsi şeftali duran rujdur. Içindeki o kadar kahvelik nerelere gidiyor hiç anlamıyorum fakat bayılarak yaz kış kullanıyorum. Yapısı, kokusu, duruşu gerçekten çok başarılı bir seri. Gözüm greige perfecto renginde.

26 temmuz 00:13


57. Her kozmetik mağazası ziyaretimde uzun uzun incelemek istediğim rujlar. Özellikle 241 pink a porter rengini internetteki swatchlarda çok beğenmiştim coral soft bir pembe gibiydi ama mağazada testerını deneyince baya baya cart pembe olduğunu gördüm. Aynı şekilde greige perfecto kahve ruj arayışımda arzu nesnemken testerını deneyince grimsi ölü dudağı gibi durdu. Seride tek barışabildiğim renk şimdilik 640-erotique.

22 temmuz 16:52

56. Bende 636 mahogany studs rengi var. Buğday tenliyim. İlk sürdüğümde mac-whirl'e çok benzettim ama sonra morluk-pembeliği whirle göre daha baskın geldi. Ama yine de biraz benzer olduğunu düşünüyorum. Whirle benzer bir renk neredeyse hiç görmedim, benim için karakteristik mac renklerinden birisi. Görsellere karşılaştırmayı ekliyorum

ilgili medya:
1
22 temmuz 15:40 22 temmuz 15:43

55. Cekilis sayesinde erotique rengine sahip oldum. Mat ancak kurutmayan bir yapisi var. Rengini cok sevdim. Hatta annem bile sevdi yani sarisina da esmere de guzel olan bir renk. Su siralar elimin en cok gittigi ruj ancak kokusu biraz baskin geldi bana.

20 temmuz 12:22