yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • oylar (61)
  • medya (10)
  5

  88. Bendeki 636 numarasını uzun zamandır hayranlıkla kullanıyorum, meğer 640 numarası çok ünlüymüş de haberim yokmuş, ilk fırsatta gidip bakacağım. 

  Ruj gerçekten mat, çok çok az bi kurutma yaşatıyor bana ama bu kadar matlığa bu kadar kurutma az bile diyorum kendime.

  Yapısı çok hoş. Kalıcılığı uzun bir yemekten sonra bile kendini belli etmeye çalışacak kadar orta-iyi arası düzeyde. 

  Renklerinin özgün ve hoş olması + yapısındaki başarısı nedeniyle fiyat-performans açısından oldukça alınası bir ürün.

  25 haziran 13:23

  87. 640 numaralı erotique rengini bir kaç gün önce öylesine dolanırken beğenip aldım. yapısını özellikle de rengini o kadar çok beğendim, o kadar çok sevdim ki, bu kadar güzel bir ruju mutlaka sözlüğe yazmalıyım diyerek buraya geldim. meğer ruj ünlüymüş benim haberim yokmuş kızlar. herkes 640'tan bahsetmiş zaten. öyle bir ruj ki, hem belirgin hem doğal. Yapı olarak mat ama tebeşir gibi değil, daha yumuşak.

  nars dolce vitaya ise ben pek benzetemedim. dolce vita daha kırmızı tonlu. yapısı gerçekten kadife gibi ve tam olarak mat. bu ruja dönecek olursam, indirimsiz fiyatını dahi hak eden, çok güzel bir ruj

  11 şubat 17:37 22 nisan 14:38

  86. Yapısı dokusu şahane olan bir rujdur. Süslü sözlük çekilişinden kazanmıştım (gizlinot: Hayatta ilk kez şansım yaver gitti swh) o günden beri vazgecemedim. Gittim farklı renklerini de aldım. dudağımı kurutmasin, kalıcı da olsun diyenlerin aradığı ruj bence

  11 aralık 2019 09:31


  5

  85. Sadece 640 rengi değil hepsi güzel. Yapı olarak drugstoredan bir ruj alınacaksa bu seri olmalı bence. Gerçi fiyatlar uçmuş ama indirimde yakalanırsa kaçırılmamalı diyorum. Çekilişle kazandığım ruj için ayrıca kendilerine teşekkür ediyorum.

  19 kasım 2019 17:06

  4

  84. 430-mon jules ve 349-paris cherry renklerini bitirdim. Şu an ise 655-copper clutch ve 633-moka chic renklerini kullanıyorum.

  Yapısı çok hafif değil, dudakta varlığını hissettiriyor. Mat olmasına rağmen dudakları çöle çevirmiyor. altına hafif bir lip balm sürmeden ruju sürünce çizgilere oldukça doluyor.

  Bir şeyler yiyip içerken bardağa, yiyeceğe bulaşıyor ancak sürdükten sonra aradan birkaç saat geçmişse bu bulaşma minimum seviyede oluyor. Dudaktan bir bütün olarak yavaş yavaş siliniyor, o dudak içinde silinme görüntüsü oluşmuyor. Kalıcılığı eğer bir şeyler yiyip içmiyorsam yaklaşık 5 saati buluyor. Tazelemesi genel olarak kolay. Ruj zaten çok kremsi bir yapıda olmadığı için koyu renkleri sürerken bile çok rahat oluyorum.

  430-mon jules koyu bir kırmızı. Seriden ilk aldığım renkti, şimdiye kadar kullandığım en güzel kırmızı tonlarından birisi diyebilirim. Elimdeki rujları azaltamadığım için tekrar almıyorum.

  349-paris cherry arkadaşımın hediyesiydi, ne tam vişne çürüğü ne de kırmızı. Arada bir tonda olmasına rağmen günlük makyajımda çok rahat kullanabildim, yakın zamanda da bitirdim.

  655-copper clutch kahve/kiremit. Benim özellikle sonbahar makyajlarına çok yakıştırdığım bir ton. Sonbahar dışında bu renge elim çok gitmiyor.

  633-moka chic ise gazabına uğradığım bir renk. Soğuk gül kurusu, dudağımda bir türlü olduramıyorum bu rengi. Sadece allık olarak çok kullanıyorum. Hafif bir renk veriyor yanağa, kalıcılığı da öğleden sonrayı zorluyor. Allık olarak çok beğendiğim bir ürün bu renk de.

  30 ekim 2019 22:01

  4

  83. Herkeste çok görüp merak ediyordum fakat kalıcılıktan ötürü artık hep likit ruj kullandığım için almıyordum ama süslü çekilişinden dolayı bende de var 640 numarası, rengi çok güzel tam çantada durmalık bir renk. Kalıcılıkta da kendi kategorisinde hiç fena değil 

  30 ekim 2019 15:34

  82. sözlükteki çekiliş ile erotique rengine sahip olduğum, çok kalıcı olmamakla beraber dudaklarımı kurutmaması sevdiğim bir ruj oldu.

  24 haziran 2019 15:52


  4

  81. kalitesine göre gerçekten ucuz olan ruj. kalıcılığı konusunda biraz şikayetçi olsam da tekrar satın alınacaklar listemde.

  20 haziran 2019 02:45

  80. 640 erotique rengi Nars Dolce Vita'ya benziyormuş dediler aldık, balmain confession biraz daha turuncu kalmakla birlikte birbirine yakın renklermiş meğer. 

  19 haziran 2019 19:56

  79. kremsi yapısına bayıldığım ruj. 652 stone rengine sahibim, açık tenliler için harika bir nude. her gün sürdüğüm imza rengim.

  biraz dudaktaki pütürleri (gizlinot: çok yolduğum parçaladığım zamanlar) belli ediyor. ama peeling yapınca sorun kalmıyor.

  5 haziran 2019 15:10