5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (0)

3. Alırken toniğinin yarısı kadar işlevsel olsa yeter dediğim ama aradığımı bulamadığım ürün. Makyaj temizlemesinde problemim yok ama gözlerimi çok yaktı ve kuru ciltler için olanını almama rağmen yüzümü ancak 3 günde toparlayabileceğim kadar kuruttu.

18 mart 19:19

2. yazar olmadan önce sözlüğü takip ederken buradan önerildiğini gördüğüm ve kullanmaya başladığım jel. daha önce clean rose markasının yüz temizleme köpüğünü kullanıyordum fakat çok çabuk bittiği için can sıkmaya başladı. buna geçtim mercimek tanesi kadar sıkmayla tek gözü temizliyor resmen.

bana kalırsa makyaj temizleme jelidir. reistir.

2 mart 09:02

1. Sakın ama sakın kullanmayın. Yüzünüzü seviyorsanız cildiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız bu ürünü hemen bırakın aldıysanız atın vs. Loreal de bir değişiklik olsun diye maske jel falan tasarlayayım demiş ama yine zarar. Bu ürün yüzünüzü temizlemediği gibi aşırı gerginleştirir öyle ki ağzınızı açarken yırtılıyormuş gibi hissedersiniz. Bana göre biraz sivilce çıkarttı ama insanın biyolojik döngüsü gereği asla bu ürünün sebep olduğundan emin olamam. Cildiniz kuruysa uzak durun ben yağlı cildimle bile sevmedim. Eğer ferahlık ve temizlenme peşindeyseniz l'oreal kil maskesi tam size göre.

18 ocak 16:10