yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar (42)
  • medya (3)

  52. bana da geçen ay sözlük aracılığıyla denemem için gönderildi. benim saçlarım bildiğiniz dümdüz o yüzden ıslak saça sür ve kurut/vigo yap bende işe yaramayacağı için maşa yaparken kullanmaya karar verdim. saçlarıma maşa yapmadan önce yani kuruyken sürüp sonra maşalıyorum. ürünü aslında ıslak/nemli saça kullanmak gerekiyor ama kuruyken sürüldüğünde de işe yarıyor. çok belirgin dalgalar sevmediğim için saçlarımı maşaladıktan sonra hafifçe tarıyorum ben. bu köpük ne taramamı zorlaştırıyor ne saçlarımı sertleştiriyor ne de yapış yapış bir his veriyor ve en sevdiğim kısmı da saçları gerçekten yumuşatıyor. kokusu çok çok hafif ve kalıcı değil ama hoş kokuyor. saçlarımı yumuşatmasını ve parlaklık vermesini sevdiğim için indirimde yeniden almayı düşünebilirim.

  11 ekim 21:48

  3

  51. yorum yazmak için tam bir kullanım süresi ayırdım kendisine.

  ürün bana x bir köpük hakkında yazdığım entry için gönderilmişti. tam anlamıyla denedim diyebilirim.

  elimde 3 ayrı markanın köpüğü var şuan ve üçü de bıraktığı his bakımından birbirinden farksız.

  benim derdim saçların tel tel olup ağırlaşmasıydı. derdimin dermanı olamadı maalesef.

  belki de saçlarıma köpük uygun değildir. mesela kıvırcık saçlar aşırı memnun kalır diye düşünüyorum.

  yine de ambalajını, pompalı oluşunu ve en çok da kokusunu beğendim.

  teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

  bu şekilde yorumlanması alacak kişiler için oldukça yol gösterici oluyor.

  11 ekim 15:21

  5

  50. Bu ürün denemem için gönderildiğinde elimde başka markaların saç köpükleri vardı. Karşılaştırdığımda en hoşuma giden yanı kokusun hafif olması. Kuruduktan sonra da saçın canlı görünmesi de diğer artısı. Benim için eksisi yok, tekrar alınabilecek bir ürün.

  11 ekim 13:39

  49. saçın şeklini muhafaza edişi çok güzel. 2 gün tüy tüy olmadan elektriklenme yaşamadan kullanıyorum ki benim saçım havadan nem kapıp tüy tüy olur. kokusu çok güzel. ambalaj kullanışlı tek elle saça köpük sürmek mümkünmüş meğer aa dostlar. miktar olarak az gibi görünse de az miktarla yeterli verim alındığı için sorun olmuyor.

  başarılı ben beğendim.

  11 ekim 04:03

  4

  48. milkshake saç köpüğünden oldukça memnun kalmış biri olarak karşılaştırmalarla görüşlerimi yazmak istiyorum. saç tipim ince telli, boyasız ve orta boy.

  milkshake şekillendirme amaçlı kullanılabilecek bir ürün değil, bunu ise özellikle daha hacimli bir görüntü istediğimde kullanabiliyorum. saçlarım nemliyken alttan üste doğru uyguluyorum, aynı şekilde vigo kullanıyorsanız da uygulayabilirsiniz.

  verdiği hacim güzel ama çok uzun sürmüyor.

  kokusunu çok beğendim.

  hafif yapışkan bir his bırakıyor ama çok rahatsız edici de değil.

  genel olarak memnun kaldığım bir ürün oldu. teşekkürler!

  edit: pompalı şişede olmasını ise çok beğendiğimi söylemeyi unutmuşum.

  8 ekim 20:25 8 ekim 20:27

  2

  47. Çok iyi şeyler yazıldığı için indirimdeyken gidip aldım. Verdiğim paraya acıdım. Kokusu güzel ama biraz ağır. Tutuşu güçlü değil günün sonuna kadar bile zor dayandı. Normalde syoss keratin saç köpüğünü kullanıyorum tutuşu güçlü saçım 2 gün bozulmuyor, kokusu hafif ve güzel. Ayrıca syoss 50ml daha fazla. Size hediye geldi diye ürünü şahaneymiş gibi anlatmasanız keşke de insanları yanlış yönlendirmeseniz :)

  8 ekim 18:26

  1

  46. Bana sözlük ve loreal ekibi göndermedi, gittim parasıyla kendim aldım, şahsen kırıldım. saçlarım çok zor, fazla kabarık, kıvırcık, kuru, şekil almaz. O kadar övüldü ki almam lazım dedim. Sıradan vasat bir köpükten farkı yok, gayet sert, elektriklenmeyi tam kontrol edemedi, buklelerimi tam belirginleştirmedi. Neyseki parayla aldım, rahat rahat dökebiliyorum içimi. Tek güzel yanı pompalı şişesi olabilir ama o da alışık olmayınca problem çıkarıyor. 

  1 ekim 15:46

  4

  45. Saç köpüğü eksperti bir dalgalı-kıvırcık olarak bana da gönderilen bu ürün hakkında yorumumu yapmak isterim. Ama öncelikle loreale çok teşekkür ederim; ürünlerine güvenlerinden dolayı da teşekkürü borç bilirim.

  Karşılaştırmalı yorumuma gelecek olursak: 

  Milkshake ve urban care’in shake repair saç köpüklerine puanım 5/5. her iki ürün de saçta varlığını hissettirmeden, yoğun vanilya kokusuyla saçlarınızı şekillendiren ve ağırlaştırmayan ürünler ve benim favorim olmaya devam edecekler. Elnett mousse ise wellanın new wave ısı koruyuculu saç köpüğü ile aynı hissiyatı vermekte. Ve kendilerine puanım 4/5. Bakımlı kadın kokusuna sahip ürün, saçları ağırlaştırmıyor, yapış yapış değil, bukleleri uzun süre koruyor.1 puan kırma sebebim ürünü kullandığınızda ilk 4-5 saat  saçlarınızda bir ürün olduğu da belli oluyor ama sonrasında o ürünlü görüntü kayboluyor ve ağırlık yapmıyor; 2 gece saçlarımı yıkamadan ürünle uyuyabildim ve yağlandırma ve ağırlaştırma yapmadı.

  Schwartzkoph, Syoss, Urbancare Style Guide, Got2b be Pantene mousse ile kıyasladığımda Elnett saçı ağırlaştıran ve sertleştiren bu ürünlere göre çok çok başarılı bir mousse. Hem şekli koruyor hem yumuşaklık devam ediyor hem de mis gibi kokuyor ama milkshaketeki gibi tamamen yok olma durumu bu üründe söz konusu değil.

  Ps: yukarıda adı geçen köpüklerin hepsi türkiyede satılıyor mu bu emin değilim ama yurtdışından alışveriş yapacak olursanız da bilgi kırıntısı olsun. 

  28 eylül 08:24 29 eylül 17:27

  44. Girdileri gördükten sonra meraktan aldım ve beğendim. Yapış yapış değil, ağırlık yapmıyor. Şans verilebilecek ürünlerden.

  25 eylül 22:49

  4

  43. öncelikle gelen hediye için süslüsözlük ve loreal paris ailesine ben de çok teşekkür ederim. işlevinden emin olmak için birçok kez denedim. normalde saçlarım kıvırcık ancak ben başka bir ürün kullanıyordum. bu kez l'oreal'i denediğimde uçları tiftik olarak görünen saçlarımın durulduğunu ama saç hacmimin aynı şekilde hacimli durduğunu keşfettim. ayrıca çok hafif güzel bir kokusu var ve yağlanma ya da sertleştirme hiçbir şekilde yapmıyor. ciddi anlamda çok memnun kaldığım bir ürün oldu, içtenlikle tavsiye ederim. tabii ki bir köpüğe 70-80 tl verecek kadar kazanıyorsanız, yoksa indirimi beklemekte fayda var.

  25 eylül 16:15