yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (22)
  • medya (1)
  4

  32. Süslü sözlük ve l’oreal aracılığıyla deneme fırsatı bulduğum ürün. Yorumlamadan önce teşekkür ederim , gerçekten deneyimleyen ve dürüst yorumlarda bulunan insanlara ürün yollanması çok güzel bir fikir(gizlinot: Kıvırcık saç başlığında olan girdim sayesinde ürünü yollamaya karar vermişler). Saçlarım kıvırcık , ince telli ve neredeyse piyasadaki birçok köpüğü denemiş biri olarak ürünü beğendim. Saçlarımı sertleştimeden şekil verdi , gün boyunca etkisini kaybetmedi. Yalnız ürünün üzerinde vaat ettiği gibi saça bakım yapmıyor , şekillerdirme ve tutuculuk dışında bir etkisi yok. Saçıma herhangi bir yağlanma , sönme gibi bir durum olmadı. Dalgalı , kıvırcık saça sahipseniz ve saçınıza şekil vermek amacıyla bir ürün arayışındaysanız tavsiye ederim, saçınız kuru ve bakım + şekillendirme amacıyla bir ürün arayışında iseniz ek ürün(gizlinot: Saç yağı, durulanmayan krem) kullanarak memnun kalabilirsiniz. 

  dün 21:53

  5

  31. Loreal’in bana da süslü aracılığıyla çok şık ve güvenli bir pakette gönderdiği üründür. Ben duştan sonra nemi alınmış saçıma birazcık uyguladım, öyle avuç dolusu değil. İyi ki de öyle yapmışım çünkü bir tık hızlı yağlandırıyor, köklere uygulamamanızı tavsiye ederim. Ancak kendisiyle ilgili tek şikayetim bu. Saçıma hacim verdi, dalgalarımı güzelleştirdi, tatlı bir kokusu var ancak hızlı kaybolduğundan baskın değil. Ben milkshakein kokusundan rahatsız oluyorum örneğin, bundan olmadım. Annem bu ürünü kullandığımı bilmeden ne güzel olmuş bugün saçların dedi. Saçıma bir yumuşaklık ve tokluk verdi, nasıl desem, böyle atkuyruğu veya topuz yaparken daha derli toplu hissettiriyor ve daha hoş duruyor, üç tel saçım varmış gibi durmuyor. Dediğim gibi tek şikayetim bir tık hızlı yağlandırma ancak günü hala çıkarabildiğimden (normalde her gün duş alıyorum) sorun etmiyorum. Çok uçuk fiyatlar olmadığı sürece tekrar edinirim.

  dün 11:41 dün 11:43

  30. sözlüğün bana gönderdiği köpük.

  göndereli 1 hafta oluyor ama iyice deneyip öyle yorum yazmak istedim.

  öncelikle benim saçımda sertlik yaptı ama rahatsız olduğum kas katı bir sertlik değil o yüzden çok önemsemedim açıkcası. belki biraz sevmiş bile olabilirim çünkü saçı ıslak gösteriyor az da olsa. saçım malesef çok dökülüyor normal zamanlarda da o yüzden döktü mü saçımı dökmedi mi gerçekten anlayamadım. performans olarak da güzel hacim verdiğini düşündüm ama kendim satın alır mıyım bilmiyorum.

  bana milkshake'in köpüğünü sevdiysem bunu da severim şeklinde gönderdiler ürünü ama alakalarını pek göremedim , milkshake'den daha fazla hacim veriyor sadece bunu söyleyebilirim. belki 1 hafta kullanmak fikir şekillenmesi için yeterli değildir eğer fikrim değişmiş olursa kullandıkça editleyeceğim.

  dün 10:30

  5

  29. Dalgalı saçlarımda oldukça iyi iş çıkaran üründür. Erkek kardeşim bile bu işlerden çok anlamamasına rağmen "saçların çok güzel görünüyor. " dedi.

  Saç köpüklerinde dikkat ettiğim unsurlardan biri kokudur ki çok güzel bir kokusu var ve saçınızı yıkadıktan sonra bile bu koku uzun bir süre devam ediyor. Ayrıca ürün ellerinizde yapış yapış bir his bırakmıyor. Bu Ürünü bana yollayan loreal ve süslü sözlük ailesine teşekkür ederim.

  14 eylül 14:09 14 eylül 14:46

  28. Sözlük sayesinde deneme fırsatı buldum. Öncelikle piyasaki ucuz ya da pahalı bir sürü köpüğü denedim şuana kadar en çok marc anthonyden memnun kalmıştım fakat biliyorsunuz oldukça pahalı. Bu ürünün fiyatını bilmiyorum ama marc anthony kadar pahalı olacağını sanmam. Pompalı şişede olması çok büyük artı benim için. Tutuşu güzel bozulmadan saatlerce kullanabildim. Diğer köpüklerden çok mu iyi hayır çok uçuk fark göremedim. Köpüğün kıvamı yoğun değil saça sürdüğünüz an yok oluyor bu yüzden ne kadar sürdüğünüzü kestiremiyorsunuz ben daha yoğun yapıdakileri seviyorum. Şekillendirmesi bana göre diğer markaların köpükleriyle aynı. Kısacası indirimde uygun fiyata yakalarsam alabilirim ama illa da bu ürünün peşine düşmem. Gönderim için teşekkür ederim sözlük

  13 eylül 14:15

  27. Sözlük sayesinde denemem için gönderilen bir üründü kendisi, teşekkürler. Pompalı olmasını sevdim çünkü tek elle, ambalajı köpük yapmadan kullanma imkanı sağlıyor. Ancak yine bu aslında size değil de hadi siz de kullanın der gibi ambalaj üstüne Türkçe açıklama yapıştırılmış, sevmiyorum ben bunu. 270 ml olması ve basma kilidi olması güzel. Tutuşu güzel, sertleştirmiyor. Bu çok önemli çünkü ben saçlarımın kırıldığını düşünüyorum sertleştiren ürünlerde. Saçlarım kalın telli, kıvırcık, bol kırıklı. Uçlarda kullandım ben ve memnun kaldım. Kazık gibi yapmadı, köpüklendiği belliydi ama doğal duruyordu. Koku konusunda rahatsız olmadım, uçlarda kullandım zaten. Spreyini elinizle bile nerdeyse yok edebilirsiniz ama bunu yıkamadan yatmayın bence. Çünkü gerçekten güçlü tutuş sağlıyor. Süslülere denetmek bence de çok iyi bir fikirdi, sonuçta bunları alıp kullananlar biziz.

  12 eylül 21:25

  3

  26. Bana da bu ürün sözlük tarafından yollandı, çok teşekkür ederim.

  Öncelikle bahsetmem gerekirse, Saçlarım dalgalı, gür ve dalgaları zaman zaman(gizlinot: Her zaman değil ) düzleşmeye müsait. Ürünü birkaç kere kullandım.

  Köpük saçı kurutmuyor, diğer köpüklerde ense kısmındaki saçlar rasta gibi oluyordu bu köpükle o olmadı. Hatta duşta saçımı tarayabilmek için bir koca avuç kremi boca etmem gerekirken bu köpükle saç kremi kullanmasam da olur şeklindeydi, ilginç. Ama bu kadar yoğun nemlendirmeden dolayı da saçlar ağırlaşıyor biraz, dalgalarım bozuldu ve düzleşti. Bir de saçımı birbirine yapıştırdı, maşa yapıp da tutamların açılmamış görüntüsü olur ya, o şekilde tutam tutam oldu saçlarım mecbur kendim açmak zorunda kaldım. İlk gün kullanımda hiçbir şekilde elektriklenme yapmadı. Ama ikinci günü her halükarda elektriklendi, ama bu elektirklenme diğerlerine göre bir tık daha azdı.

  dizginlenemeyen kıvırcık saçlar için bu köpük mükemmel bir köpük aslında. Ama dalgalı saçlar için aynısı diyemeyeceğim.

  Bir diğer konu da Diğer köpükler saçlarım boynuma ve yüzüme değdikçe siviyaparken bu asla yapmadı. hatta yapmıyor galiba diye düşündüğüm birkaç köpük de yapıyormuş bu köpükten sonra anladım. Boynum özellikle ilk defa bu kadar sivilcesiz ve düzgün.

  Tekrar alır mıyım? alabilirim eğer saçlarımın dalgalarını koruyabilirsem çünkü sivilce yapmaması benim için çok önemliydi.

  Edit: ey loreal! Sesimi duy ve bu ürünün kokusunu parfüm olarak da üret çok rica ediyorum.

  12 eylül 07:01 12 eylül 07:03

  5

  25. Şişesi çok kullanışlı bir kere, iyi olmuş pompalı olduğu.

  Islak saçıma uygulayıp vigo ile kuruttum. Buklelerimi güzel belirginleştirdi, tel tel ayırmadan ince lüleler elde ettim. Fakat biraz kıtırdama yaptı bende, sanırım fazla sürdüm. Öyle ki herkes kendi saçım gibiydi demiş. Onun dışında bir sorun yok.

  Kokusu ise bana canım kış parfümüm la vie est belle'yi anımsattı. Yoksa burnum mu yanılıyor?

  Bütçeme uydurabilirsem bu ürünle devam etmek isterim.

  11 eylül 20:47

  24. az önce ilk kez deneme fırsatı bulduğum yeni loreal ürünü. saçlarımı yıkayıp ıslak saça uyguladım. kokusu gerçekten çok güzel, bildiğim bir parfüme benziyor ama ne olduğunu çıkartamadım. saçlarım kuruduğunda diğer köpüklere oranla saçımı çok daha az sertleştirdi.

  11 eylül 20:13 12 eylül 10:09

  23. Loreal çok iyi düşündü bence denemek için kullanıcıları seçmekle çünkü sahte youtuber yorumlarından ziyadesiyle sıkılmıştık. Çok teşekkür ediyorum.

  Saç spreyi ve kopuk birbirinden farklı bir kokuya sahip ve ikisi de ayrı güzel kokuyor, rahatsız edici şekerli-tatlı bir kokusu yok ve oldukça kalıcı. Saç spreyi bana göre suan için sıradan, fazla sertleştirme yapmıyor ki bu iyi bir şey. Kopuk işe ince yapıda kolayca emiliyor, bükle tutuşu orta. Kabarmayı önlüyor. İlk izlenimim enel anlamda sevdim fakat biterse satın alır miyim bilmiyorum, zamanla göreceğim, bittiğinde buraya yazarım.

  11 eylül 09:34