yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (30)
  • medya (2)
  5

  42. Süslü ve l'oreal ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ürün bana da denemem için gönderildi.

  Öncelikle ürünün kokusuna aşık olduğumu belirtmek isterim. Spreyden on bin kat güzel kokuyor. Tabii tek güzel özelliği bu değil. Biz kardeşimle birlikte kullandık ürünü. Onun saçları kıvırcık, benim ki ise dalgalı. İkimiz de çok memnun kaldık diyebilirim. Dalgaları belirginleştirmesi ve tutuculuğu çok iyi.

  Bir güzel yanı daha var ki o da saçlarımı yağlandırmaması. Normalde gece duş alıp köpük sürersem sabah kalktığımda saçım yağlı olurdu. Bu üründe onu yaşamadım ve bu beni mutlu etti. Tekrar almak isteyeceğim bir ürün oldu kendisi.

  dün 16:13

  4

  41. başlıktaki herkes gibi bana da hediye geldi. teşekkür ederim buradan.

  saç tipim benim düz. bu nedenle köpüğü kardeşimde denedim. bir de işe yarar mı acaba diye 3 kere maşa yapıp denedim. deneyimlere gelirsek;

  kardeşimin saçları kalın, şekilsiz dalgalı ( bukle bukle değil yani), elektriklenen uzun boyda. kullandığında şunu söyledi. tüm köpüklerde yaşadığı o aşırı sertleştirme sorununu yaşamadım. en azından saçıma kalıp sürmüşüm hissi yoktu. yeteri kadar tutuş sağladı. yumuşacık değil ama aşırı sert de bir sonuç almamış. saçları daha parlar duruyordu bence.

  ben maşa yaptığımda kullandım, ne kadar doğru yaptım bilemem ama şunu söyleyebilirim. benim saçlarım aşırı düz pırasa gibi ve ince telli. maşa bende maksimum 2 saat ya kalır ya kalmaz. bu köpüğü sürdüğümde hemen sönmedi diyebilirim. yine kalmadı tabii ama en azından biraz daha uzun zaman geçirdim dalgalarımla.

  kokusunu ben de kardeşim de çok çok beğendi. ürün fiyatını bulamadım ama sprey fiyatını buldum. eğer aşağı yukarı aynı fiyatsa -bence- bu gramajda bir ürün için yüksek. çok memnun kalınan bir ürün olursa indirim dönemi tercih edilebilir.

  dün 13:41

  40. 3 kere kullandım bu süslü sözlük gönderisi ürünü. Aslında köpük kullanmayı bırakmıştım, sertleştiriyordu. Bu ürün saçları yumuşak, parlak ve esnek yapıyor. Saça güzel bir parfüm veriyor. Saç diplerine getirmemek iyi olacaktır.

  19 eylül 13:34

  4

  39. öncelikle markaların gerçek kullanıcılara deneyimleyip yorum yapmaları için bu şekilde ürün göndermeleri büyük bir gelişme. süslü sözlük de ürünler hakkında objektif yorumlar barındıran bir platform. bu sebeple hem bu yaklaşım hem de ürünler için teşekkür etmek istiyorum.

  ürün yorumuma gelirsek; kalın telli ve gür oldukça kıvırcık saçlarım var, oldukça da kabarmaya müsait. i̇slem görmüş olmalarına rağmen pek zarar görmediler, büklelerim normalde de çok şekilsiz değildir. ürünü sabah dustan sonra nemli saçıma uyguladım. başta beklediğimden biraz daha sertleştirmis gibi görünse de saçlarım tamamen kuruduğunda yumuşak ve güzel şekil almışlardı. günün sonunda (yaklaşık 8 saat sonra) saçlarımın nasıl göründüğünü ekledim. benim gibi çok saçı olup neredeyse her gün kopuk kullananlar için biraz az gelebilir ve fiyat acısından da tam emin olamıyorum ancak onun dışında ürün bütün vaatlerini yerine getiriyor ve gün boyu güzel bir tutuş sağlıyor. i̇ndirime girmesi halinde yeniden satın alırım.

  ilgili medya:
  1
  19 eylül 01:02 19 eylül 01:04

  38. Loreal bana da bu ürünü gönderdi,çok teşekkür ederim.

  Ancak saç tipim düz ve hafif dalgalı arası,ince telli.Yani köpük icin uygun bir saç değil, şimdiye kadar da kullanmamıştım.

  Yine de yapısı,kokusu için denedim.

  Koku olarak ağır değil,hoş bir kokuya sahip.daha önce gördüğüm köpükler hep şekerli ve yoğun kokuluydu.bu açıdan

  başarılı.

  Saçta ağırlık yapmıyor,ilk başta yapış yapış bir his var gibi olsa da saça sürünce o his ortadan kalkıyor.

  Saçımı biraz yatıştırdı gibi oldu ama bunun için yağ kullanırım normalde yani tam bir etkiden bahsedemem bu saç tipiyle.

  Loreal keşke saç,cilt tipini baz alarak ürün gönderse.çok daha sağlıklı bir iş yapmış olurlar.

  17 eylül 16:06

  5

  37. süslü sözlük ve l'oreal işbirliği ile bir deneme paketlerinden birini de ben aldım. Sözlük ve loreal ekibine teşekkür ederim.

  Köpüğün şişesinden çok memnun kaldım, bu formda daha kullanışlı buldum şişeyi. kokusu da benim için hoş, ağır bir kokusu yok.

  Düz saçlı olduğum için günlük köpük kullanan biri değilim ancak saçlarımı sıkça maşa yaparım. Bu dönemde kullandığım köpüklerin arasında en iyisiydi diyebilirim. saçı tutuşu güzel, kıvamı düz- yapışmaya meyilli saçlar için ideal. tek bir noktada kalmadan dağıtabiliyorsunuz. şekillendirmeyi koruma anlamında benden tam puan aldı.

  17 eylül 09:04

  4

  36. Süslü sözlük ve L'oreal işbirliği ile bir deneme paketi de ben aldım.

  1 haftadan fazladır kullanıyorum. İnce telli ve (link: https://www.naturallycurly.com/hair-types şu link)teki 2c ile 3A tipleri arasında.

  Kokusu klasik, hafif parfümlü gibi. Klasik loreal kokusu sanki. Yoran, ağır bir koku değil. Milkshake'in kokusundan daha hafif ve tolere edilebilir. (gizlinot: (Bence milkshake de aşırı rahatsız edici değil ama sevmeyeni çok) )

  Urbancare shake n repair turuncu kapak kullanıyordum bu gelmeden, onu çantama atıp çıkabiliyordum. Büyük boy olsa da. Bunu o şekilde taşıyamam gibi geldi. Hem ağır hem de pompa kapak nedense o güveni vermedi bana. Ama evde duracaksa pompa kapak çok güzel, kullanımı kolaylaştırıyor. En azından şişe doluyken. Boşalınca bakacağız. Sadece ilk kullanımda miktarı ayarlayamadım. Az geldi. Azıcık daha alayım dedim, ikinci pompa normal kullandığım miktar geldi. Bu sefer de saçıma çok gelir diye düşündüm. İlk sürdüğümde biraz sertlik oldu. İlk izlenim olarak burun kıvırmıştım. Uf sert sert yaptı, diye. Akşamdı. Yattım kalktım, sertlikten eser yok ama tutuş duruyor.

  Tabi ki tüm kıvırcık saçlar gibi, en iyi performansı vigo ile gösteriyor. Ama normal kafayla da kurutmayla hiç fena değil.

  Saçlarımda sönme yapmadı. Yağlandırmasına etkisini bilmiyorum. Aynı zamanda alerjim tutup egzama attığım için bu konuda yorum yapamıycam. Biraz daha ilaçlar etkisini göstersin, o zaman belli olacak.

  Bir de köpük sürüp düzleştirmek ile saç spreyiyle olan tutuşu deneyeceğim.

  Eğer performansı böyle devam eder, fiyatı da urban'ın bu serisinden çok çok yukarda olmazsa bitince tekrar satın alırım.

  16 eylül 20:48

  4

  35. öncelikle bu ürünü denemem için gönderen süslü sözlük ve loreal ekibine çok teşekkür ediyorum. blogger/influencer tayfadan gözlerini ayırabilen ve gerçek müşteri kitlesine de değer veren markalar olduğunu bilmek gerçekten sevindirdi. ürün yorumlarıma gelecek olursak kokudan başlayayım. öyle rahatsız edici bir kokusu yok. gayet güzel kokuyor. saçınız hareket ettiğinde eğer parfüm sıkmamışsanız eğer ürünün kokusunu alabiliyorsunuz. etkisine gelecek olursak hafif dalgalı saçlı biriyimdir ve kış ayları haricinde çok sık köpük kullanırım. saçlarımı hafif nemlendirip bu ürünü uyguladım ve çok doğal,güzel bir sonuç elde ettim. şişesi,kapak yapısı,kokusu ve etkisiyle üründen gayet memnun kaldım.

  16 eylül 19:17

  4

  34. sözlük aracılığıya gönderilen süslülerden biri de benim. teşekkür ediyorum özel hissettim.

  ürüne gelecek olursak bukleleri çok güzel muhafaza ediyor. yapış yapış, ıslak ıslak durmuyor ve kabartmıyor. biraz spreyimsi köpük diyebilirim o ne demekse. saçımı kurutmadı ama nemlendirmedi de. saçtan temizlenmesi de kolay. ben ve kıvırcık saçlarım beğendik anlaştık.

  16 eylül 15:31

  5

  33. l'oreal firmasının süslü sözlük iş birliği ile birlikte bir çok yazara denemeleri için göndermiş olduğu ürünün tarafıma gönderilmesi beni mutlu etti. günümüzde reklam iş birlikleri doğrultusunda yorum yapan youtuber, influencer v.b yorumlarına itibar etmiyorum burada gerçek ve tarafsız kullanıcılar tarafından yorumlamasının daha gerçekçi ve doğru olduğunu düşünüyorum. umarım bir çok marka bundan feyz alır.

  ürün incelemesine gelirsek; creme de mousse köpüğün vaadi güçlü bir tutuş sağlarken aynı zamanda saçı sertleştirmeden yumuşak bir form kazandırmak. saçıma uygulamayı banyo sonrasında hafif nemli saçımda kullandım, elimin ayarı fazla kaçtığı için bol miktarda uyguladım. sonrasında kendi halinde kurumaya bıraktım. saçımı kesinlikle kazık gibi yapmadı saçım yumuşak formda şeklini korudu. Aynı zamanda yağlı bir his oluşturmadı. fakat yıkama sonrası saçım normalinden fazla döküldü. bu mevsim değişikliğinden

  kaynaklanabilir hemen ürüne suç atmak istemiyorum. bence ürün vaadini yerine getiriyor.ayrıca ürünün kokusunu çok beğendim. kokusu hafif ve kalıcı olduğunu düşünüyorum. ürün kapağının pompalı olması ürünün kullanım kolaylığı sağlıyor.

  16 eylül 14:22