yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et

  2019-09-13 00:00:00 tarihli Fransa'nın 1 numaralı saç spreyi markası L'Oréal Paris Elnett sonuçlandı. talihliler: badgal, bilemiyorum altan, damlalalay, erlang, pandacilik, themariposa, tauruss, diyetisyen, anlatamiyorum, dreamunicorn, august7, agacsizkoala

  hediyeleri, 12 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 10 kişi kazanacak.

  çekilişin sona ermesinden sonraki bir hafta süre içerisinde iletişim bilgilerini doldurmayan yazarlar hediye haklarını kaybedeceklerdir.

  hediyelerinizi denedikten sonra yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

  • girdiler (38)
  • oylar (41)
  • medya (4)

  38. Geldiğine çok sevdiğim ünlü saç sprayi. Yıllar önce sali hughes’ın en iyi saç sprayi diye bahsettiğini duymuştum burda adını görünce kalbim çarptı ve gelmiş... Kimse fiyatını yazmamış herkese bedava geldiği için. 59,99 trendyolda

  dün 21:27

  5

  37. şu minik bebe saçlarım her gün cinnet geçirtiyor bana dostlarım.

  kendime uygun bir saç spreyi arıyordum günlük kullanım için, kendisini çok beğendim.

  sabah spreyleyip akşama kadar umursamıyorum açıkçası.

  gün sonuna spreyden ağırlaşmadı hiç saçlarım ve garip bir şekilde saçlarım yumuşaktı.

  geçen burada bir süslü yapmacık blogger övmelerindense gerçek kullanıcıların gerçek yorumları daha değerli yazmıştı. çok katılıyorum. kendi adıma da tarafsız bir şekilde denedim ve değerlendirdim.

  bittikçe alacağım bir ürün oldu.

  teşekkür ederim ssözlük ve loreal ekibine.^^

  dün 14:58

  36. öncelikle saç tipi: aşırı ince, dümdüz, orta boydan az uzun, bu spreyi kullanırken herhangi bir boya işlemi yoktu ve ön taraflarımda bebek saçı çok fazla.

  ben saçlarımı genelde topladığım zaman bir de kırk yılda bir yaparsam maşa yaptığımda kullanıyorum. denerken maşa da yaparak kullandım. bana gelen güçlü tutuş sağlayan olan spreydi.

  genelde sprey kullandığımda şöyle oluyor; dediğim gibi bebek saçım çok . fırçayla onları geri tarayıp spreyle sabitliyorum. birkaç saat sonra sprey etkisini hafiften kaybediyor bu saçlar sertleştiği için de dimdik ayağa kalkıyor. sonra yatır yatırabilirsen. bu spreyde böyle bir sorun yaşamadım.

  maşa yaptığımda ise tutuşu güzeldi, salmadı ama saçı sertleştirdiği için doğal da durmadı, benim için sorun değil çünkü maşa falan çok yapmıyorum ama yapanlar için aklında durması gereken bir detay bence.

  boyutu 500ml uzun süre gider, ama trendyolda sadece fiyatını bulabildim, 70tl görünüyordu, profesyonel ürün grubu dahilindeydi. bence 70lira bir saç spreyinde kişisel kullanım için çok fazla. indirimde tercih ederim ancak 70tl verip tekrar almam. (gizlinot: loreal'e tekrar teşekkürler.)

  dün 13:51

  35. Moda haftalarında, konser backstagelerinde onlarca yıldır kullanılan, klasik saç spreyi. Saça çok homojen, yok gibi bir sabitleştirme yapıyor. Yurtdışından birkaç kez alabilmiştim geç oldu ama türkiye ye de girdi sonunda. L’oreal paris tarafından tarafıma gönderildi.

  19 eylül 13:32

  5

  34. süslü sözlük ve l'oreal işbirliği ile bir deneme paketlerinden birini de ben aldım. sözlük ve loreal ekibine teşekkür ederim.

  ürün yorumlarıma gelince, kokusunu çok hoş buldum. saçı sertleştirmemesi ve performansı gün boyu koruması benim için önemliydi. maşa yaptığımda kullandım ve o saç spreyinin yarattığı yapılı görünüm olmadan saçı sabitledi. spreylerin yaptığı yağlı- yapışmış görüntüyü de vermemesi sebebiyle çok memnun kaldığım bir ürün oldu.

  17 eylül 09:07

  33. öncelikle bu ürünü denemem için gönderen süslü sözlük ve loreal ekibine çok teşekkür ediyorum. blogger/influencer tayfadan gözlerini ayırabilen ve gerçek müşteri kitlesine de değer veren markalar olduğunu bilmek gerçekten sevindirdi. ürün yorumlarıma gelecek olursak ekstra güçlü tutuş olan saç spreyini gerçekten çok beğendim. Kokusu rahatsız etmiyor. Ürün uzunca zaman kullanabileceğim bir ürüne benziyor. Spreyli kutusu gayet büyük. diğer saç spreylerinde olduğu gibi elimi saçıma değdirdiğimde ellerim yapış yapış olmadı ve saçlarımı sertleştirmedi. benim saçlarımda maşa vs. uygulamalar max 2 saat durur sonrasında düşer maalesef. bu saç spreyiyle 4 saat kadar kullandım saçlarımı diyebilirim. gayet beğendim.

  16 eylül 19:13 dün 01:44

  4

  32. Öncelikle Loreal ve süslü sözlüğe teşekkür ediyorum. Ben genel olarak çok fazla saç spreyi kullanmasam ve sevmesem de bu spreyi sevdim Saçı sertleştirmemesi baya hoşuma gitti. Hoş bir kokusu var. Spreyi sıktığınızda yapış yapış bir his olmuyor saçınızda. Tutuculuğu benim için yeterli oldu fakat üzerindeki ekstra tutucu vaadine yeterli olduğunu düşünmüyorum.

  16 eylül 14:59 16 eylül 15:13

  3

  31. l'oreal'in yeni ve bir süredir denediğim saç spreyi. öncelikle saç tipimden bahsedeyim: boyalı, kuru, gür ve çok elektriklenen saçlarım var. bu nedenle nemlendirici saç kremleri ve maskelerle yatıştırmaya çalışıyorum fakat bu kez de istediğim hacimli görüntü kayboluyor. bu spreyi de saçlarımı biraz daha hacimli gösterebilir mi beklentisiyle test ettim. kokusu güzel, rahatsız etmiyor. o spreyli sert görünümü yaratmıyor ve gerçekten vaadini gerçekleştiriyor, tarandığında sprey kalıntısı kalmıyor saçta. tutuculuğuysa bence iddia edildiği gibi ekstra güçlü değil. içerik olarak ilk sırada alcohol denat var, zaten kuru olan saçlarımı daha da kurutmak istemem; benim için çok doğru bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

  14 eylül 10:10

  4

  30. ürünü gönderdikleri için sözlüğe teşekkürlerimi sunarım.

  ben şimdilik sadece saç köpüğünü kullandım ve onu yorumlayacağım. öncelikle ürünün ambalajı çok şık görüntü olarak. ama asıl önemli olan performansı. saçlarımın doğal hali dalgalıdır ama elektriklenir. bu köpüğü sürüp saçlarımı elimle sıkıştırarak dalgalarını belirginleştirdim ve elektriklenmesi kalmadı. yani 5 dakikada güzel bir görünüm elde edebiliyorsunuz. ama maalesef saçımı kupkuru yaptı ve eve gelir gelmez yıkama ihtiyacı hissettim. biraz jölemsi. kazık gibi yapmadı ama sertleştirdi. ben bunu milkshake'in köpüğü gibi sanmıştım ama şekillendirici olduğu için aynı yapıda değiller.

  kokusunu ben çok beğendim. tam benim tarzım.

  ürünün ambalajı şık demiştim, kalitesi de güzel. fakat kullanımında bazı sıkıntılar var. pompasına üstten biraz bile dokunsanız köpük çıkması iyi olmuş ama bıraktığınızda da çıkmaya devam ediyor, bir süre köpük temizliyorsunuz dökülmesin diye. bu bakımdan kullanışsız.

  kısacası benim acilen dışarı çıkmam gerektiğinde saçıma hızlıca şekil vermek için tercih edeceğim bir ürün. ama saçımı sertleştirmesini beğenmedim.

  spreyi kullandığımda burayı editleyeceğim.

  14 eylül 07:31

  5

  29. sözlük sayesinde tanıştığım bir ürün oldu öncelikle teşekkür ederim.

  çok fazla sprey kullanan biri değilim. sebebi de spreylerin genel olarak saçı sertleştirip kalıp gibi doğallıktan uzak bir görünüme vermesi. ancak bunu epey sevdim diyebilirim. sertleştirme kalıp gibi yapma olmadı. doğal, gayet uçuşan ancak şeklini koruyan bir saçım oldu -ki bu benim için yeterli. hatta spora gittim saçımda sprey varken normalde yüzüme boynuma yapışan saçlarım eyvah spreyle iyice yapışacak derken hiç öyle bir şey yaşamadım. sprey kullanacak olursam alırım kısacası.

  14 eylül 00:24