yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (56)
  • medya (4)
  5

  45. Bence bu ürün böyle zamk gibi sabitlemiyor ama hem saça güzel bir koku veriyor hem de hafif elektriklenmeyi alıyor parlatmadan ve sertleştirmeden aslında güzel bir sprey fakat tutuş beklememek gerek. Ben kokusunu sevdim. Güçlü ve sert bir sprey arayanlara önermem.

  dün 14:47

  4

  44. pırasa gibi dümdüz ve asla işlem tutmayan bir saça sahibim. bu ürünün hem sabitlemesinden, hem de keçe gibi sert yapmamasından, sonrasında taramayı zorlaştırmamasından, saçı kurutmamasından çok memnun kaldım.uçlarına maşayla hafif dalga verdiğim saçlarım 2. gününde dahi bozulmadı bu ürünle. kokusunu biraz ağır buluyorum, parfümümün önüne geçiyor hatta ama çok sıkıntı değil. tekrar edinmeyi düşünürüm.

  dün 14:24

  3

  43. Güçlü tutuş ekstra hacim versiyonunu kullanıyorum. Burada fazla abartıldığını düşünüyorum. Saçı sertleştirmiyor ya da ağırlaştırmıyor evet bu açıdan ben de beğendim ama vaadettiği hacmi ya da güçlü tutuşu sağlayamıyor. 1-2 saat içerisinde saçlarım söndü, maşayla verdiğim şekli bozulmadı ki sprey kullanmasam da verdiğim şekil bozulmuyordu. Çok baskın bir kokusu var. Bu spreyi kullandığımda parfümümden harcamama gerek kalmıyor. Ertesi gün bile kokusunu saçlarımda hissedebiliyorum. Ayrıca saçımı at kuyruğu yağtığımda elektriklenen bebek saçlarımı yatıştırmak için kullanmak istedim ve yine etkisini çabuk kaybetti. Daha havalı ve hacimli saçlar hayal ederken hüsrana uğradım diyelim. Bittiğinde tekrar almayı düşünmüyorum.

  20 ekim 20:49

  5

  42. Deniz Akkaya storylerinde gorup aldigim sac spreyi. Sac yapim duz ve yagli sacimi sekillendirdigimde sicakta ya da terledigimde hemen söner normalde gecen gun saclarima maşa yaptim o kivrimli tutamlar gun boyu oyle kaldi tabi daha parlak daha guzel gorundu:) Sabit tutuyor ozellikle sertlestirmemesi bence en buyuk artisi ertesi gune saclariniz yagli uyanmiyorsunuz benim saclarimda bile bu kadar etkiliyse alin aldirin diyebilecegim bir urun bittikce kesinlikle edinecegim.

  15 ekim 18:47

  5

  41. Hem yeterince güçlü tutuşu olan hem de saçta yok gibi hissedilen sprey. Yalnız aynı serinin köpüğünün aksine çok baskın parfüm kullanılmış. Genelde kokusu beğenilmiş ama benim gibi saç ürünlerinde temizliği çağrıştıran kokulardan fazlasına katlanamayan biriyseniz denemeden almanızı tavsiye etmem.

  11 ekim 13:47

  4

  40. Sözlük üzerinden köpüğüyle birlikte denemem için gönderildi. Bir müddet kullanıp öyle yorum yapmak istedim açıkçası. Bence başarılı bir ürün, dalgalı ve kabaran saçlarım var. Bebek saçlarımı yatıştırmak için kullanıyorum, sertleştirme gibi bir sorun yaşamadım ve kokusundan da oldukça memnun kaldım. Bitince tekrar tercih edebileceğim bir ürün.

  10 ekim 19:25

  5

  39. lorealin süslü aracılığıyla bana da gönderdiği sprey. ancak deneyebildim. topuz yaparken fırtlayan bebek saçlarını güzel yatıştırıyor. parfümlü bir ürün, ilk sıkıldığında çok yoğun gelse de sonradan azaldığı için sıkıntı yaşamadım. saçı kazık gibi sertleştirmemesini beğendim. spreyinin bir tık daha yumuşak olmasını isterdim ama 30 cm uzaktan sıkınca saça eşit dağılıyor, sonrasında da temiz kıl fırçayla minik saçları yatıştırıyorum. şeklini güzel korudu. keşke daha ufak bir boyu da olsa, gerçi bozulan bir ürün değildir sanırım ama yine de.

  9 ekim 16:39

  38. çok beğendim. kıvırcık saçlarımın elektriklenmesini aldı, saçı sertleştirmedi, etkisini iki gün korudu. yalnız ben bunu 2-3 euro gibi bir fiyata aldım diye hatırlıyorum. üstteki yazar 65 tl demiş, inanılmaz şaşırdım türkiye fiyatına. bu nasıl fiyat şişirmektir. cidden 3 euroluk ürün hangi vergiyle nasıl 65 tl olabilir.

  25 eylül 14:59

  4

  37. Bana da hediye olarak gönderildi. Teslim alalı 1 ay olmuştur sanırım biraz kullanıp öyle yazmak istedim. HErkesin kullanım amacı farklı olduğu için kendi kullandığım şekli ile yorum yapabiliryorum.

  Saçlarım dalgalı ancak genelde düz kurutup üzerinden de düzleştirici tarak ile geçerek kullanıyorum. duş aldıktan hemen sonra şekil verdiğimde ise kabarık bir görüntü oluyor. Bebek saçlarım da tepemden fırlıyor. Ben bu dağınık görüntüyü toparlamakta kullandım. saç spreylerinin yapışkan ve saçı ağırlaştıran dokusu pek yok. O anlamda güzel bir ürün. Tarayınca saçtan atıldığına inanmıyorum ama fazla sıktıysam saçımın daha normal görünmesi mümkün oluyor. Günlük kullanım için yeterli ve güzel olduğunu düşünüyorum.

  Benim için olmazsa olmaz bir ürün olmadığı için 65,99 liste fiyarından alacağımı düşünmüyorum. Zaten ürünü 1 yılda bitiremeyip atıyorum genelde. Ancak sık kullanan biri olsam saçlarımı ağırlaştırmadığı için indirimlerde alabilirdim.

  25 eylül 14:35

  5

  36. saçta yokmuş gibi hissettiren, tutuculuğu gün boyu bozulmayan, ertesi gün saçımı yıkayamadıysam da uğraşmadan yolmadan taranmasını sağlayan başarılı bir saç spreyi.

  23 eylül 19:24