yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • oylar (58)
  • medya (4)

  50. Süslü sözlük çekilişinden 13 Eylül'de kazanmış olmama rağmen hala tarafıma gönderimi yapılmamış olan ürün. Soru cevap kısmında da sormuştum benimle aynı durumda olan var mı diye. Varmış ve sozlukle iletişime geçip ürün gönderimi yapılmış. Anlamadığım nokta gondermeyecekleri ürünün çekilişini neden yapıyorlar?

  7 aralık 19:54

  4

  49. Saçlarımı sertleştirmeden sabitleyen nadir saç spreylerinden biri. Kokusu ilk başta rahatsız ediyor ama sonradan o kadar kalmıyor. Saçımda iz bırakmıyor. Ambalajı da gayet iyi ürünü ilk siz açıyorsunuz. Bu tarz sprey ürünlerde kullanılmamış olanını almaya çalışıyorum.

  19 kasım 14:18

  5

  48. L'oreal türkiye ekibinin süslü sözlük aracılığıyla denemem için gönderdiği saç spreyi. ağustos sonu gibi elime ulaştı ancak yurtdışında olduğum için deneyip yorumlamam uzun sürdü.

  bendeki ekstra güçlü tutuş versiyonu. saçlarım aslında kıvırcık ama geçtiğimiz yazdan beri keratin bakım sayesinde dalgalı saçlara sahibim. (keratin bakımla ilgili yorumuma (link: https://www.suslusozluk.com/keratin-bakımı?i=1052547 buradan) ulaşabilirsiniz. ikinciyi tam 3 ay sonra sonra yaptırdım. hala arkasında olduğum bir işlem). dolayısıyla özellikle ıslak saçlarımı ısıya maruz bıraktığımda düzleşmeye daha bir meyilliler. saç spreyini saçlarıma biraz daha hacim kazandırmak için kullanıyorum. öncelikle herkesin dediği gibi kokusunu çok beğendim. saçımı kesinlikle sertleştirmedi kazık gibi yapmadı. bazı saç spreyleri gibi (bknz: tony and guy hacim veren saç spreyi) saçımı yapış yapış da yapmadı.

  çok belirgin bir hacim verme özelliği görmedim ben, çok hafif bir hacim kazandırıyor. saçımıın kabaran bölgelerini daha kolay kontrol altına aldım bir de. ama dediği gibi ekstra güçlü bir özelliğini göremedim. bir kaç saat sonra sanki kaybolarak bitiyor. yine de saçımı kazık gibi yapmasındansa böyle bir kaç saat sonra etkisini kaybetmesini tercih ederim. düğün dernekte kullanılacak bir ürün değil bence. ama günlük olarak benim için işlevi yeterli.

  saç spreyi çok kullanan biri değilim zaten. ya da daha önce kullandığım diğer saç spreyleri beni saç spreyi kullanımından uzaklaştırdı. tekrar yurtdışına çıkıyorum ve yaşadığım ülkede elnett serisi satılmıyor maalesef. o yüzden bir adet de kendim satın aldım yedek olsun diye.

  28 ekim 20:33


  5

  47. Bence bu ürün böyle zamk gibi sabitlemiyor ama hem saça güzel bir koku veriyor hem de hafif elektriklenmeyi alıyor parlatmadan ve sertleştirmeden aslında güzel bir sprey fakat tutuş beklememek gerek. Ben kokusunu sevdim. Güçlü ve sert bir sprey arayanlara önermem.

  21 ekim 14:47

  4

  46. pırasa gibi dümdüz ve asla işlem tutmayan bir saça sahibim. bu ürünün hem sabitlemesinden, hem de keçe gibi sert yapmamasından, sonrasında taramayı zorlaştırmamasından, saçı kurutmamasından çok memnun kaldım.uçlarına maşayla hafif dalga verdiğim saçlarım 2. gününde dahi bozulmadı bu ürünle. kokusunu biraz ağır buluyorum, parfümümün önüne geçiyor hatta ama çok sıkıntı değil. tekrar edinmeyi düşünürüm.

  21 ekim 14:24

  3

  45. Güçlü tutuş ekstra hacim versiyonunu kullanıyorum. Burada fazla abartıldığını düşünüyorum. Saçı sertleştirmiyor ya da ağırlaştırmıyor evet bu açıdan ben de beğendim ama vaadettiği hacmi ya da güçlü tutuşu sağlayamıyor. 1-2 saat içerisinde saçlarım söndü, maşayla verdiğim şekli bozulmadı ki sprey kullanmasam da verdiğim şekil bozulmuyordu. Çok baskın bir kokusu var. Bu spreyi kullandığımda parfümümden harcamama gerek kalmıyor. Ertesi gün bile kokusunu saçlarımda hissedebiliyorum. Ayrıca saçımı at kuyruğu yağtığımda elektriklenen bebek saçlarımı yatıştırmak için kullanmak istedim ve yine etkisini çabuk kaybetti. Daha havalı ve hacimli saçlar hayal ederken hüsrana uğradım diyelim. Bittiğinde tekrar almayı düşünmüyorum.

  20 ekim 20:49

  5

  44. Deniz Akkaya storylerinde gorup aldigim sac spreyi. Sac yapim duz ve yagli sacimi sekillendirdigimde sicakta ya da terledigimde hemen söner normalde gecen gun saclarima maşa yaptim o kivrimli tutamlar gun boyu oyle kaldi tabi daha parlak daha guzel gorundu:) Sabit tutuyor ozellikle sertlestirmemesi bence en buyuk artisi ertesi gune saclariniz yagli uyanmiyorsunuz benim saclarimda bile bu kadar etkiliyse alin aldirin diyebilecegim bir urun bittikce kesinlikle edinecegim.

  15 ekim 18:47


  5

  43. Hem yeterince güçlü tutuşu olan hem de saçta yok gibi hissedilen sprey. Yalnız aynı serinin köpüğünün aksine çok baskın parfüm kullanılmış. Genelde kokusu beğenilmiş ama benim gibi saç ürünlerinde temizliği çağrıştıran kokulardan fazlasına katlanamayan biriyseniz denemeden almanızı tavsiye etmem.

  11 ekim 13:47

  4

  42. Sözlük üzerinden köpüğüyle birlikte denemem için gönderildi. Bir müddet kullanıp öyle yorum yapmak istedim açıkçası. Bence başarılı bir ürün, dalgalı ve kabaran saçlarım var. Bebek saçlarımı yatıştırmak için kullanıyorum, sertleştirme gibi bir sorun yaşamadım ve kokusundan da oldukça memnun kaldım. Bitince tekrar tercih edebileceğim bir ürün.

  10 ekim 19:25

  5

  41. lorealin süslü aracılığıyla bana da gönderdiği sprey. ancak deneyebildim. topuz yaparken fırtlayan bebek saçlarını güzel yatıştırıyor. parfümlü bir ürün, ilk sıkıldığında çok yoğun gelse de sonradan azaldığı için sıkıntı yaşamadım. saçı kazık gibi sertleştirmemesini beğendim. spreyinin bir tık daha yumuşak olmasını isterdim ama 30 cm uzaktan sıkınca saça eşit dağılıyor, sonrasında da temiz kıl fırçayla minik saçları yatıştırıyorum. şeklini güzel korudu. keşke daha ufak bir boyu da olsa, gerçi bozulan bir ürün değildir sanırım ama yine de.

  9 ekim 16:39