yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • oylar (54)
  • medya (4)
  3

  50. Saçlarımı biraz sertleştirdi. Kurutma makinesi kullandıktan sonra tülerme oldu, olmamasını dilerdim. Var olduğu için kullanacağım, atılacak kadar vasat değil tekrar alınacak kadar mükemmel değil. 

  Edit; ürünü azcık kullanmak gerekiyor, sertleşme yaşanmıyor.

  Ancak uçları hayalimdeki gibi olmuyor. 

  15 şubat 17:58 20 şubat 18:31

  4

  49. Uzun süredir kullandığım bir saç bakım kremi, bence kokusu hoş herhangi bir alkol kokusu gelmiyor. Saclarimi parlatıyor ve hacimlendiriyor. Saçlarım uzun olduğu için zor taraniyordu fakat bu seriyi kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra etkisini tamamen gösterdi. Bence çok güzel bir ürün. Tavsiye ederim süslüler!

  27 ocak 21:18

  48. Kullandığım saç kremleri içerisinde saç uçlarımı en çok kurutan ürün oldu maalesef. Zaten kuru olan saç uçlarımı nemlendirmek ve kırılmalarını en aza indirmek için uzun süredir saç bakım kremi arayışındaydım. Bu ürünü kullandıktan sonra saçlarımın uçları nasıl desem, böyle yapış yapış olup birbirine karışır ya öyle oldu neden anlamadım. Çok büyük bir hevesle almıştım halbuki. Annem de birkaç kez kullandı onda da aynı sorun oldu saçlarımız çok ince telli belki yapışmasının bununla bir alakası vardır. Kokusunu beğeniyorum şekerli çok tatlı bir kokusu var. Fakat bitince yeniden alacağım bir ürün değil.

  19 aralık 2019 00:22 19 aralık 2019 16:49


  3

  47. kullandığım saç kremleri içerisinde kokusu gerçekten saçlarımda kalan tek ürün. durulanmıyor, yapış yapış asla değil, kokusu evet güzel ama biraz fazla şekerli ve yoğun. bu kalıcılıkta beni boğmayan bir saç ürünü bulsam kesinlikle yedeklerdim. bu ürün oldukça ağır ve bunaltıcı.

  yapısı oldukça hafif bol bol kullanmama rağmen ağırlık yapmadı, yağlandırmadı. saçım ikinci günde yıkanacak duruma geldiği için uzun süreli etkisini bilemiyorum ama ilk gün için özellikle yağlandırma yapmadı. çok daha hafif ürünlerin akşamına yağlandırdığını biliyorum.

  saçlarımı yumuşattı, daha kolay taranmasını sağladı. şu an kırıklarım olduğu için net bir şekilde belirtebilirim ki kırıklara karşı herhangi bir etkisi yok. gayet çirkin bir görüntüde kestir beni diye yalvarıyorlar bana. ama saçlarıma verdiği yumuşaklık ve kayganlık hissi güzel.

  genel olarak kendisini sevdim yani. kokusu daha kaliteli ve yumuşak olsaydı çok uzun bir süre başka hiçbir ürüne bakmazdım. elimdeki bitince tekrar almayacağım. oldukça da bereketli bir ürün. bol bol kullanmama rağmen kaç haftadır yarısına bile gelmedim.

  3 kasım 2019 22:02

  5

  46. kıvırcık saçlı bana muadilleri sayılan meşhur 7-24 şekillendiricileri çöpe attıran ürün olmuştur. hem uygun fiyatı hem mis kokusu (başta ağır ama sonradan saçta hoş bir parfüm kokusu bırakıyor) hem de diğerleri gibi yapış yapış yapmıyor saçı. ne kadar kullanırsam kullanayım saçımı sertleştirmiyor.

  memnuniyetiniz bence beklentinize göre değişir. ben kıvırcık saçlı olduğum için kıvırcıklara hitaben: "bol bol krem süreyim, saçım sertleşmesin, yapış yapış olmasın, ama nemlendirmiş kremlemiş olayım saçımı böyle kuru kuru durmasın" diyorsanız bence alın. süper nemlendirmiyor evet ama kuru kıvırcıkları kendi haline bırakmaktan iyidir bence. 

  1 kasım 2019 23:32

  4

  45. Süslüdeki yorumlara güvenip aldım, pişman da olmadım aslında, ama kokusu hoşuma gittiği halde migrenimi tetikliyor. Şimdiye kadar tüpün yarısını kullandım. Saçları yumuşatıyor, kolay taranmasını sağlıyor. Kokusu da güzel. Ama eğer koku hassasiyetiniz varsa migren tetikleyici biraz. Bittikten sonra almam bir daha muhtemelen, o da migren tetiklediği için. 

  25 ekim 2019 21:49

  44. süslü bana da gönderirse tabi ki değerlendiririz :))

  hemen eksilemeyin öğrenciyiz maalesef

  edit:Gerçekten eksileyecek ne buldunuz bu kadar çok merak annecim :)) aynen öğrenciye tam destek aynen

  12 eylül 2019 11:25 12 eylül 2019 11:54


  5

  43. Ürün sözlük tarafından iki hafta önce gönderildi fakat ancak deneyebildim, teşekkürler süslük.

  Güzel kokuyor, saçlarımı açıyor, ama çok yıpranık saçlarda nasıl etki gösterir bilmiyorum, benim orta yıpranık, açılmış-boyanmış. 

  Saçlarımı ağırlaştırmadı ki ürünlerde en önem verdiğim şeylerden biri bu. Elimdeki bittikten sonra gelecek yaz tekrar alırım, kokusunu yaza daha uygun buldum keza.

  11 eylül 2019 21:04

  5

  42. Kullandığım en iyi saç kremi diyebilirim. Normalde durulanmayan saç kremi kullanmaya çekinirim çünkü saçlarım yağlanır, ancak bye bye makas serisinde saçlarım yağlanmadı ve ağırlaşmadı. Kokusunu da çok sevdim. 1 aydan fazladır kullanıyorum, yorum için uzun süre etkisini gözlemlemek istedim, mükemmel . Bittikçe alırım.

  11 eylül 2019 17:57

  2

  41. ağır şeker kokan saç bakım kremi. duş sonrası ıslak saça uyguluyorum, ilk sürdüğüm günden beri o kokusuna bir türlü alışamadım. allahtan çok kalıcı değil saçta ama ilk 1-2 saat rahatsız edici. etki olarak da pek başarılı bulmadım, koku haricinde hiç bir fark hissetmedim saçımda. mucizevi yağ serisinin saç güzelleştirici kremleri hem koku hem etki olarak daha başarılı benim gözümde.

  11 eylül 2019 00:46