yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • oylar (37)
  • medya (5)

  49. süslü bana da gönderirse tabi ki değerlendiririz :))

  hemen eksilemeyin öğrenciyiz maalesef

  edit:Gerçekten eksileyecek ne buldunuz bu kadar çok merak annecim :)) aynen öğrenciye tam destek aynen

  12 eylül 11:25 12 eylül 11:54

  5

  48. Ürün sözlük tarafından iki hafta önce gönderildi fakat ancak deneyebildim, teşekkürler süslük.

  Güzel kokuyor, saçlarımı açıyor, ama çok yıpranık saçlarda nasıl etki gösterir bilmiyorum, benim orta yıpranık, açılmış-boyanmış. 

  Saçlarımı ağırlaştırmadı ki ürünlerde en önem verdiğim şeylerden biri bu. Elimdeki bittikten sonra gelecek yaz tekrar alırım, kokusunu yaza daha uygun buldum keza.

  11 eylül 21:04

  5

  47. Kullandığım en iyi saç kremi diyebilirim. Normalde durulanmayan saç kremi kullanmaya çekinirim çünkü saçlarım yağlanır, ancak bye bye makas serisinde saçlarım yağlanmadı ve ağırlaşmadı. Kokusunu da çok sevdim. 1 aydan fazladır kullanıyorum, yorum için uzun süre etkisini gözlemlemek istedim, mükemmel . Bittikçe alırım.

  11 eylül 17:57

  2

  46. ağır şeker kokan saç bakım kremi. duş sonrası ıslak saça uyguluyorum, ilk sürdüğüm günden beri o kokusuna bir türlü alışamadım. allahtan çok kalıcı değil saçta ama ilk 1-2 saat rahatsız edici. etki olarak da pek başarılı bulmadım, koku haricinde hiç bir fark hissetmedim saçımda. mucizevi yağ serisinin saç güzelleştirici kremleri hem koku hem etki olarak daha başarılı benim gözümde.

  11 eylül 00:46

  4

  45. süslü ve loreal ekibi bana bu ürünü denemem için gönderdiler, iyi ki de öyle yapmışlar. 

  Gönderildi diye demiyorum ama zaten loreal ürünlerini genel olarak severim. 

  Ürünün elime ulaştığı zamanda  çok manidar oldu çünkü bildirimi almadan birkaç gün önce belime gelen saçlarımı çok kırıldılar ve çok işlem gördüler diye omuz hizamda kestirmiştim, ayarlasam bu kadar olmazdı. Ürünü yıkandıktan sonra aklıma geldikçe kullanıyorum, güzel kokuyor öncelikle ve saçı ağırlaştırmıyor ancak tahmin edersiniz ki ürünün gerçekten vaad ettiğini gerçekleştirebilmesi için benim saçlarımın aylar içindeki uzamasını izlemem gerek. Takipteyim.

  8 eylül 17:27

  4

  44. Sözlüğün yollaması sayesinde denediğim saç kremi.

  Saçlarım kalçalarımda, bu kadar uzunken Banyodan sonra saçlarımı açabilmek için özel bir ürün kullanmak zorundayım. Bu ürünü, banyoda krem, maske ya da Banyodan sonra saç açıcı, yumuşatıcı herhangi bir şey kullanmadan sadece kendisini denedim 6-7 kere. Banyodan çıkınca nemi alınmış Saçlarıma sürdüm. Saçlarımı tek başına da gayet yumuşattı, rahat taranmasını sağladı.

  Saçlarım yağlıdır, ağırlaştırma yaptığını hiç hissetmedim. Kokusunun ağır olduğu yazılmış beni pek etkilemedi, aksine hoş meyvemsi bir kokusu var ve hafifçe saçınızda kalıyor.

  ilgili medya:
  1
  8 eylül 10:36 8 eylül 10:39

  3

  43. Kolay kullanımı ve tanıtım fiyatı 14.99 Rossmann diğerleri 19.99-29.99 arasında fiyatlandırmakta. 14.99 için ürün yeterli performansa sahip. Hoş kokusu var ancak yapışkan bir his yarattı benim saçımda. 

  2 eylül 13:41

  3

  42. Rossmandan indirimliyken 15 tl civarında bir fiyata aldım. Henüz birkaç kere kullanma fırsatım oldu ancak Elidorun yine dream long serisinin durulanan saç kreminin kokusunu çok kalıcı bulduğum için durulanmayan versiyonunu da almak istedim. Öncelikle gerçekten ağır bir kokusu var koku hassasiyeti olanları rahatsız edebilir fakat saçımdan kokusu uçup gitmediği için bu üründen memnunum. Saçlarım boyalı, ince telli ve kuru olmasına rağmen yine de yumuşattığını ve kabarıklığını aldığını söyleyebilirim. Ancak sağlıklı uzatma konusunda henüz bir şey söyleyemem daha sonra gelip ekleme yapabilirim.

  31 ağustos 00:39

  41. Saç tipim ince telli ve yağlı her gün yıkıyorum. Bu kremi sırf kokusu için aldım zira bir saç kreminin saçı üç cm kurtarma vaadi inandırıcı değil. Bir aya yakındır kullanıyorum sevgili süslüler gözlemlerime gelirsek 1- Duştan sonra ıslak/ nemli saça alttan ellerimle şekil vererek uyguladığımda hafif dalgalandırdı ama şekillendirdi diyemem, kokusu gayet kalıcı ancak kendi kendine kuruma esnasında saçları sertleştiriyor 2- Nemli saça ellerimle tarayarak yine dibine değdirmeden uygulayıp makineyle başım önde kurutuyorum. Kokusu yine kalıcı ve bu sayede saçlarım bir nebze kalıp gibi oluyor ve hacim kazanıyor. İndirimde alınabilir kokusu hoş,içindeki alkol kokusunu diğer süslüler yazana kadar fark etmemiştim bile koku hassasiyetiyle alakalı zannedersem.

  29 ağustos 00:17

  40. Loreal'in çıkarttığı 7/24 saç bakım kremi.

  Bugün watsonstan aldığım şimdilik kıvırcık saçlarım için 7/24 olarak kullanmayı planladığım saç kremi. umarım vadettiklerini yerine getirir.

  Bugün ilk kullanım editi: kokusu gerçekten biraz yorucu. Saçlara sürünce saatlerce gitmeyecek bir etkiye sahip. Parfümden bile kalıcı.

  3.kullanım editi: kıvırcık saç için satılan çoğu 7/24'e kıyasla buklelerimi daha güzel şekillendirdi. kokusu evet biraz ağır ama eşim parfümün ne kadar güzel dedi :)

  26 ağustos 23:47 31 ağustos 10:15