yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (36)
  • medya (3)
  3

  28. Set halinde aldığım, paketleme içerisindeki bir diğer l'oreal saç ürünü. Kokusu muhteşem, kıvamı ne çok katı ne çok ince tam ayarında. Tek sorun benim bu ürünü duş sonrası kremi sanmış olmam. Duşta saç kremi kullanmayı sevmiyorum ve içeriklerinden dolayı saç boyamı daha hızlı solduruyorlar. Bu nedenle duş sonrası ürünler kullanırım. Yine de almış bulundum ve bir şans verdim. Bazı saç kremleri gibi durularken etkisini kaybetmiyor, duş sonrasında tekrardan saç açmak için bir ürün kullanmanıza gerek bırakmıyor. Bu nedenle artı puan. Ama gelin görün ki inanılmaz ağırlık yaptı, saçlarım sabah uyandığımda neredeyse kafama yapışıktı ve çok çabuk yağlandı. İlk izlenimim serumunun yanında kesinlikle kötü bir ürün olduğu yönünde. İlerleyen zamanlarda tekrar şans veririm ama bittikten sonra tekrar alacağımı sanmıyorum. Saçları daha kabarık ve kuru süslülerin seveceği türden bir ürün olabilir ama hali hazırda düz ya da hacimsiz saçlara sahip süslüler memnun kalmayacaktır.

  ilgili medya:
  2
  7 nisan 20:29

  3

  27. Saçımı yumuşatıyor ama tel tel olmuyor saç. Garip bir şekilde bütün gibi duruyor. O yumuşaklıkta 4 5 saat kalıyor. Elimde 3 kutu kadar olmasa kullanmam kokusu hariç hoşuma gitmedi.

  25 aralık 2020 14:53

  2

  26. Bir dönem kullandığım kremdir. Ne çok memnun kaldım ne de hiç beğenmedim diyebilirim. Ortalama bir saç kremi. Saçıma ekstra bir yumuşaklık ya da parlaklık vermedi. Loreal elseve'in çok daha iyi kremleri var.

  25 aralık 2020 14:42


  3

  25. ince telli saçlar için kötü bir krem. zaten yapısı da kreme benzemiyor çok katı ve yoğun. Saçı sündürüp incecik tuhaf bir görünüm veriyor. Kokusu 2 gün sürüyor hatta sonraki yıkamadan sonra da alttan kokusu gelmeye devam ediyor nasıl oluyorsa.

  25 aralık 2020 12:20

  24. Saç uçlarım boyalı ve epey yıpranmış vaziyette. Bu ürün ilk birkaç yıkamada gayet başarılıyken bir süre sonra etki etmemeye başladı. Şu an saçlarımı herhangi bir saç kremi kadar yumuşatabiliyor. Kötü diyemem ama bir daha almam. Kokusu ise parfüm parfüm içerik sevmeyenlere ağır gelecektir.

  13 aralık 2020 07:54

  3

  23. çoğunluk gibi ben de kokusunu çok sevdim bu saç kreminin (gerçi mucizevi yağ serisinin kokusu bundan çok daha güzel). saçlarımın uç kısımları kuru ve yıpranmış durumda. saçı açma, yumuşatma vb anlamda performans olarak iyi bir ürün ama "vay be" de dedirtmiyor. yapısı örneğin gene mucizevi yağ serisinin kremine göre daha yoğun kıvamda, hafif balsam gibi.

  ve süslüler, size bir tüyo: salgından önce alırken 150 saat içeriklerini okuyup karşılaştırmıştım. bu saç kremi ile gene aynı serinin kavanozda satılan saç maskesinin içerik listesi aynı. belki en fazla hani son sıralarda yer alan bir iki şey farklıdır. en azından ben kışın alırken böyleydi. dolayısıyla "bir de saç maskesini alıp deneyeyim" diye düşünen olursa aklında bulunsun, çünkü kavanozdaki saç maskeleri saç kremlerinden daha pahalı.

  27 eylül 2020 08:17

  22. Covid-19 virüsü öncesi gratisten 10 tl gibi bir fiyata almıştım deneme amacı ile. Birbirine dolaşan kabarık kuru kıvırcık saçlarımı o kadar güzel açtı ki. Kokusu zaten mükemmel. Saça verdiği nem çok iyi. Merak eden denemek isteyen varsa tavsiyemdir. Ben şuan bu saç kremi olmadan yapamıyorum.

  20 temmuz 2020 19:09


  5

  21. Ekşi sözlükteki bi yorum sebebiyle edindiğim saç kremi. Normalde krem niyetine maske kullanırım ama bunun maske kadar etkili olduğu yazılmıştı. Yaklaşık bir aydır deneyimliyorum. Cidden saç kreminden daha yoğun bir nemlendirmesi var. Ben zaten ürünün direk hedef kitlesiyim saçlarım çok uzun belki ondandır bilmiyorum ama baya beğendim bu kremi. Kullanmaya da devam ederim fiyatı da uygundu hatırladığım kadarıyla. Ben dipten uca uyguluyorum saçlarım çok kuru olduğu için negatif etkisi olmuyor fakat yağlı saçlılar beğenmeyebilir.

  20 temmuz 2020 00:21

  5

  20. bayıldığım saç kremi. kokusu çok güzel. duştan sonra saçımın kolay açılmasını ve elektriklenmenin azalmasını sağladı.

  24 nisan 2020 16:52

  4

  19. birkaç ay önce sadece kokusuna bayıldığım için edindiğim saç kremi, verdiği nem kuru ve kıvırcık saçlarıma yeterli gelmese de kötü olduğunu söyleyemem. kokusu bence o kadar güzel ki duş esnasında ayrı keyif veriyor, sonrasında saçımda bıraktığı koku ayrı hoşuma gidiyor. kokusunu daha kalıcı kılmak adına (link: https://www.suslusozluk.com/l-oreal-paris-elseve-dream-long-bye-bye-makas-sa%C3%A7-bak%C4%B1m-kremi?tab=entries&p=6 l'oreal paris elseve dream long bye-bye makas saç bakım kremi) ni de sipariş ettim.

  31 mart 2020 01:09