yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  aqua, cetearyl alcohol, mineral oil, yellow 6, yellow 5, coconut oil, sodium benzoate, hydroxycitronellal, behentrimonium chloride, dilauryl thiodipropionate, chlorhexidine digluconate, limonene, benzyl salicylate, benzyl alcohol, isopropyl alcohol, capric triglyceride, alpha isomethyl ionone, caramel, cetrimonium chloride, citric acid, coumarin, hexyl cinnamal, glycerin, phyllanthus emblica fruit extract, parfum/fragrance

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et

  2020-07-08 11:50:35 tarihli elseve mucizevi yağ amla bukle belrginleştirici saç bakım kremi kazanmak ister misin? Hadi o zaman çekilişe katıl! sonuçlandı. talihliler: silver, moriarty, delibocek, blackmagicwoman, birdelikiz, achillobator, akindo, delibasak, sky effect, misa amane, paralelevren, kutukuturuj

  hediyeleri, 12 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 10 kişi kazanacak.

  çekilişin sona ermesinden sonraki bir hafta süre içerisinde iletişim bilgilerini doldurmayan yazarlar hediye haklarını kaybedeceklerdir.

  hediyelerinizi denedikten sonra yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

  • girdiler (51)
  • oylar (51)
  • medya (7)
  3

  51. Süslü sözlük aracılığıyla loreal ekibi bu ürünü ve Elseve Mucizevi Yağ Anında Kurtarıcı Bakım Kremi'ni denemem için gönderdi. Öncelikle çok teşekkür ediyorum.

  Içerik listesini 'is it cg?' sitesinde arattım ve site cgm uygun olmadığını söyledi ama benim için önemli olan saçıma verdiği etki olduğundan çok önemsemedim bu durumu.

  Öncelikle benim saçlarım kalın telli ve kabarık.

  Ben saçımı eşit parçalara ayırdıktan sonra her parçaya bir nohut tanesi kadar bukle belirginleştirme kremi uyguladıktan sonra köpük sıkıp uyguladım ürünü. (gizlinot: Bukle belirginleştirme kremlerini bu şekile uyguluyorum )

  Ama maalesef ki ürün benim buklelerimde istediğim etkiyi vermedi. Buklelerimi belirginleştirdi mi? Evet belirginleştirdi ama saçlarımın tülerip kabarmasını engelleyemedi istediğim pürüzsüzlükte durmadı saçlarım.

  Daha sonra yalnızca bu ürünü köpüksüz bir şekilde uyguladığımda da aynı şekilde bir sonuç aldım.

  dün 12:37

  50. Öncelikle saçım ince telli ve dalgalı ancak kolayca ağır ürünlerle düşebilen bir saç.

  Kullanım şeklim genelde banyoda saç kremi ile saçımı tarayıp, sonrasında bukle belirginleştirici ve köpükle dalgasını verip kurumaya bırakmak şeklinde.

  Ürünün artıları: Kesinlikle Kokusu, gerçektende saç kremi ile birlikte kullanılınca uzun süre ve çok güzel kokuyor.

  Diğer bukle belirginleştiriciler gibi kuruduğunda yapış yapış gözükmüyor ve ağırlaştırmıyor.

  Saçınızı yumuşatıyor.

  Ancak eksileride var bence ürünün. Bunların başında kesinlikle verdiği bukleler. Mucize yaratmasını beklemiyordum ama benim gözlemlediğim benim dalgalarımı okadar belirginleştirmedi. Ayrıca köpüksüz kullanımı dalgalı saçlar için pek mümkün değil.

  Sonuç olarak eğer dalgalarınız zaten kendiliğindende belirgin ise sadece kabarmasını engelleyip, daha iyi gözükmesini istiyorsanız, ya da Elidor ve panteneden memnun değilseniz performans olarak onlara yakın elde edilebilir uygun fiyatlı sayılabilecek bir alternatif.

  10 ağustos 20:04

  3

  49. yaklaşık bir haftadır düzenli kullanıyorum, kokusu güzel, sertleştirmiyor ama benim istediğim bukle formunu vermedi. bukleler kıvırcık kalıyor ancak pürüzsüz durmuyor, tüy tüy durmaya devam ediyor o anlamda ben sevemedim. ben biraz daha net bir duruş bekliyorum kullandığım üründen. biterse bir daha almam sanırım.

  bu arada hayatımda ilk kez bir şey hediye geldi. buradan gönderen ekibe teşekkür ederim. güzel bir duyguymuş. (gizlinot: swh).

  10 ağustos 16:07 10 ağustos 19:31


  48. çok beğeneceğimi düşünerek satın aldım çünkü inanılmaz güzel yorumlar vardı ama benim için vasatın altında kaldı. beğenmedim. dün fön makinesiyle hafif kuruttuğum, yani hala hafif nemli saçlarıma(gizlinot: Bence böyle ürünleri sürmek için en uygun zaman) bir miktar sürdüm. Normalde böyle ürünleri bol kullanırım yeter ki nemlensin yumuşasın diye ama bundan çok az kullandım diyebilirim, handiyse(gizlinot: Swh) fındık kadar.Sonuç : Saçımın hacmini söndürdü, zor yağlanan ve hatta zar zor nemlenen saçımı ağırlaştırdı ve ben de bunun pek de istendik bir şey olmadığını görmüş oldum. Dalgalarıma hiçbir faydası olmadığı gibi , olanları da söndürdü. Sadece saçımın en uç kısmını içlere doğru kıvırdı. Yani genel bir bukle olayı yok ki saçlarım normal dalgalı bir saç. O sadece uçların kıvrılması da kötü bir görüntü bence. En sevdiğim şey, lady million ı andıran kokusu oldu. Ben saçtaki kokuyu çok önemsiyorum.

   İlk kullanımla hemen yargılamayıp biraz daha farklı şekillerde denemeye devam edeceğim. Unutmazsam editlerim. Genelde editliyorum, unutmuyorum :p

  10 ağustos 15:10

  2

  47. Ücretsiz gönderimle elime ulaştığı için fiyat/performans yorumlaması yapamasam da birkaç deneyimimi paylaşmak isterim:

  Öncelikle ürün wax türevi ve kurutucu alkol içerdiği için kıvırcık saçlılara uygun değil daha burada beni kaybetti. Yine de ayıp olmasın o kadar göndermişler yorum yazmak lazım diye birkaç kez kullandım. Kokusu güzel ancak hiç öyle etkili bir bukle belirginleştirme görmedim. Buklem yine kendi buklem hatta biraz ağırlık yaptığını da düşünüyorum bu ürünün. Ertesi gün de saçların üst kısımları kurutup elektriklenirken iç kısımlar birbirine yapışmış oluyor. Üstünde 48 saat etkili filan yazıyor da kralı gelse 48 saat etkili olmasının ne anlamı var uyuyunca saçlar birbirine yapışık şekilde farklı şekiller alıyor. 48 saatin bir amacı olması için o sürede kafanızı asla bir yere koymamanız lazım. Piyasadaki herhangi bir bukle belirginleştiri üründen farkı yok.

  10 ağustos 12:21

  2

  46. Bu ürün bana süslü sözlük ve l’oreal Paris aracılığla geldi. Gönderdikleri ürünler için teşekkür ederim.

  Ürünün içeriği iyi. İçeriğinde Hindistancevizi Yağı olmasını çok sevdim.

  Benim saçlarım ince telli ve düz(saçlarımı banyoda taradıktan sonra hiç taramazsam bukleler oluşuyor) . Ürünün vaatleri şunlar:

  -48 saat boyunca belirgin bukeleler sağlar.

  Evet, bukleleri belirginleştiriyor ama 48 saat boyunca Bukleler kalmıyor ve saçlar çok elektirikleniyor.

  -Saçları yoğun şekilde besler.

  Evet, Saçlar Yoğun bir şekilde besleniyor. Saçlara Parlaklık veriyor.

  -Kolay tarama sağlar.

  Evet, Saçlar gerçekten kolay bir şekilde taranıyor. Saçlarımı hiç sertleştirmedi.

  Benim tavsiye etmeyeceğim bir ürün oldu. Tekrar almam.

  9 ağustos 15:42 9 ağustos 16:08

  45. bir tek bana yollamamışlar sanırım bu ürünü. neye göre kime göre yazarları seçip yolladılar acaba? çoğu yazarın profiline baktığımda genel olarak aktif bile değiller. çoğunun 2-3 ayda bir girdisi bir şeyi var. ayrıca başka bir girdide saçlarım düz diyen birkaç yazar çok güzel buklelerimi belirginleştirdi diye gelip burada övmüş ürünü. ilginç... keşke gerçekten hedef kitleye yollasaydınız da dürüst ve doğru yorumda bulunsalardı.

  9 ağustos 15:38 9 ağustos 15:45


  4

  44. Ürün bana süslü sözlük ve l’oreal paris aracılığı ile gönderildi, gönderileri için çok teşekkür ediyorum.

  Ürünün ambalajını ve büyüklüğünü beğendim ama azalınca dibinde kalan kısmını kullanmak zor olabilir (bunu zamanla göreceğiz). ürün kıvam olarak kremsi bir yapıya sahip. Kıvamını elidor belirgin bukleler ile karşılaştırırsak l’oreal biraz daha yoğun bir krem halinde elidor ise daha sulu bir krem yapıda. Ürünün kokusu bana mutluluk verdi. deniz kenarında bronzlaştırıcı sürmüşüm gibi burnuma bronzlaştırıcı ve deniz kokusu karışımı geldi.(gizlinot: İçim kıpır kıpır oldu)

   Ürünü banyo sonrası nemli saçlarıma ürün üzerinde de belirtildiği gibi saçımın boy ve uçlarına sürdüm ve taradım. Sonrasında kafamı aşağıya eğerek ellerim ile sıkma hareketleri yaptım. Bu şekilde kurumaya bıraktım.

  Saçımdaki etkilerine gelecek olursak taramadan önce uyguladığım için kolay taranmasına yardımcı oldu. Normalde kolay taramak için farklı bir ürün, şekillendirmek için farklı bir ürün kullanırken ikisini birden tek ürünle halletmek pratik geldi. Kalıcılığı ise üzerinde de belirtildiği gibi 2 gün sürüyor. saçımda ağırlık ve yağlılığa yol açmadı. Normalde de kabarıklığından şikayet ettiğim saçlarımı biraz daha kontrol altına alsın kabarıklığını azaltsın isterdim ama benim istediğim seviyede kabarıklığını almadı. Kabarıklığı azaltmak için bir yardımcı ürün kullanılabilir.

  Ürünün fiyat/performans oranı bana başarılı geldi. Tekrar alabilirim diyebiliyorum.

  9 ağustos 14:18

  43. Yapısı çok hafif, saçları yapıştırmıyor. Saçlarım gür değil ve ince telli bu yüzden benim saçıma çok iyi geldi. Bukleleri ortaya çıkarırken hacmini de kaybettirmedi. Saçlarım orta dalgalı diyebilirim buna rağmen vigo kullanmadan bile bukleler ortaya çıktı. Kuruttuktan sonra da denedim. Çok az sürerek istediğim sonucu aldım. Koku olarak güzel ama elidoru bu konuda tek geçerim. Isı koruma faktörü yok. Kalıcılık konusunda da çok tatmin etmedi beni. Yatıp kalkınca bozuluyor maalesef. Hafif yapısına veriyorum bunu. Sonuç olarak önce telli saçı olanlar memnun kalır bence. Bana da hediye gelmişti süslü sözlükten. Bitince alırım diye düşünüyorum.

  8 ağustos 12:45

  4

  42. ben de bu ürünü süslü sözlük ve l'oreal paris ekibi sayesinde deneme fırsatı buldum bunun için teşekkür ederim.

  ürüne gelecek olursak ben daha önce elidorun bukle belirginleştirici kremini kullanıyordum bu yüzden onunla kıyaslama yapacağım. ürünün yapısı gerçekten çok hafif ve çok güzel. kokusunu da çok beğendim. elidor ikinci güne saçımı ağırlaştırıp yapıştırırken l'oreal ağırlaştırmadı ve saçım yumuşacık oldu ama bukle belirginleştirme konusunda elidor daha başarılı bence.

  tekrar alıp kullanabileceğim bir ürün ama bukle belirginleştirme konusunda beklentilerim daha yüksekti onu karşılayamadı yeterince.

  7 ağustos 12:41