sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (24)
  • medya (4)

  37. Kuaför malzemeleri satan yerlerden alıyordum yıllardır gratiste görünce bunu denemek istedim. 14tl indirimli fiyatı. 

  Dün denedim Çok az beklettim 3 dakika sanırım ama fazla küllü oldu ben daha tatlı sarı olsun isterken sonuç aşırı küllü sarı. Biraz moralim bozulmadı değil. 

  Diğer mor şampuanlar bu kadar etkili değil kullanırken dikkat edin süslüler. Saçı kurutmamaması sevindirici. 

  4 temmuz 13:21 4 temmuz 13:23

  2

  36. bir işe yaradığını düşünmediğim, üstüne avuç avuç saç döken şampuandır.

  saçlarımı açtığım sıralarda elime geçti ürün, ben de sevindim ancak turunculuğa karşı hiçbir etkisini göremedim.

  ama saçlarımı bu şampuanla yıkayınca oluşan mor köpüklere ve akan mor sulara bayılıyorum(gizlinot: swh)

  1 temmuz 21:54

  35. 19.90'a almıştım, fiyatına göre performansı beni aşırı şaşırtan bir ürün oldu ki 14.90'a falan da gördüm sonra. ilk başlarda haftada 1-3 dakika araralarla bekletiyordum saçlarımda, hafifçe kırmaya başlamıştı turunculuğunu. ardından bir duşumda 7-8 dakika beklettim ve sonuçtan çok çok daha fazla memnun kaldım, ilk boyattığım küllü sarıya geri döndü saçlarım. yalnız düzenli kullanım gerektiriyor, bırakınca bir süre sonra turunculuklar geri geliyor haliyle. avucuma bir miktar sıkıp sarılarımın olduğu yerlere masaj yaparak uyguluyorum. kesinlikle şans verilmeye değer.

  26 haziran 09:41

  34. Fiyat/performans açısından değerlendirecek olursak piyasadaki benzer ve nispeten daha pahalı ürünlere göre oldukça başarılı olan mor şampuan. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür fark yaratıyor. Turunculukları hemen alıp götürüyor. 

  25 haziran 16:20

  33. Sanırım şampuanı ilk kullananlardan biriyim 3. şişeye geçtiğime göre artık yorum yapabilirim.

  Ben Eve nin mart ayında yaptığı yüzde 50 indirimde 10 tlye görmüştüm mor şampuan yazınca bi denerim aman ne olacak diye sepete attım. İlk gördüğümde de aa bu minikmiş diye bir tepki verdim ne bekliyordum bilmiyorum :d

  öncelikle saçlarım ombreli altı açık sarı üstü koyu (idi) şampuanı haftada 2 kez falan kullandım bereketli sayılır. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor ama böyle profesyonelce değil de daha doğal daha yavaş yavaş turunculuğu alıyor sarılığı tamamen yok etmeden rengi nötrlüyor. Ben yüksek bir beklentide olmadığımdan oldukça memnun kaldım hatta 2-3 yıkamadan sonra herkes saçını mı boyattın ne oldu falan gibi tepkiler vermeye başladı ve beğenildi.

  Saçı kurutuyor mu sorusuna gelirsek. Evet her silver kadar kurutuyor ama aşırı değil. Ombreli saçla rya da en azından benimkiler ucu kuru kırılmaya ve keçeleşmeye çok müsait. haftada 2 şampuan yapıp saç kremi olarak (gbkz: hask keratin protein saç bakım kremi) kullanıyorum daha az kuruma sorunu oluyor.

  1. şişe bittikten sonra verdiği etkiden de memnun kaldım 2. yi alayım dedim hem uygun hem de işlevi güzel. Tesadüfen watsonsda gördüm yine bir indirim zamanıydı sanırım tam hatırlamıyorum ama oradan da 14,95 e aldım ulaşılabilir uygun fiyatlı bir mor şampuan olarak orta şekerli kullanılabilir.

  3. şişeye geçmeden önce saçlarıma dip boya yaptırmıştım ama bu kez boyamı asla beğenmedim saçlarım turunculaştı sarılar bi koyulaştı garipleşti derken bir arkadaşımda black life silver şampuan denedim 1 yıkamalık aldım saçımı yıkamamla doğal bir gri oldu sarı ve turuncuyu 1 duşta komple söktü. bu beni biraz korkuttu ama kendisine bir şans vereceğim.

  25 haziran 09:51

  32. Saçlarımı boyattıktan 2 ay sonra kullanmaya başladım. Kokusu güzel ve saçlarımı kurutmuyor. Bence vaadini yerine getiriyor. kullandıktan sonra daha küllü bir renge sahip oluyorum.

  24 haziran 21:57 25 haziran 01:08

  31. İçeriğinin nispeten daha iyi olduğunu düşündüğüm şampuandır. Fazlaca köpürüyor, hoş bir kokusu var. Muadillerine göre ve fiyat/performans açısından da başarılı bir ürün, saçımda olumsuz bir etkisini gözlemlemedim benim cildim de çok hassastır çoğu şampuan yüzümü kıpkırmızı yapar ancak bunda böyle bir etkiyle karşılaşmadım. 

  Eğer daha iyisiyle karşılaşmazsam ilerde de kullanmaya devam edeceğim bir ürün.

  24 haziran 20:11

  30. şuan piyasa fiyatı indirimde 15 tl civarı. kokusu gerçekten çok hoş ama kutusu beklediğimden daha küçüktü.

  saçlarımda sarı ombre vardı, kullandığım süreçte saçımın rengini korudu. haftada 2 kere kullanabildim. diğer bazı girdilerin aksine saçımı dökmedi. fiyat performans olarak göz önüne alırsak başarılı ürün.

  24 haziran 16:27 25 haziran 21:34

  29. mor şampuan başlığı altındaki yazımdan dolayı firma göndermişti ürünü bana. bedava mal baldan tatlı olduğu için sempatiyle başladım kullanmaya. iki ayı geçkin bir süredir deniyorum ve artık sağlıklı bir yorum yapabilirim sanırım.

  öncelikle saçlarım ince telli ve zayıf. rengi diplerden koyu sarı olarak başlayıp uçlarda neredeyse beyaza yakın sarıya dönüyor. kısaca diplerde açtırma işlemi yaptırmayan her kadının sahip olduğu sarı türü yani. dolayısıyla şampuanı özellikle saç diplerimdeki turunculuğu nötrlemesi umuduyla kullandım. haftada 3 kere ortalama 3 ya da 4 dk beklettim saçımda.

  sonuçlarına gelirsek saç uçlarım şahane bir renk aldı. tam hayalini kurduğum küllü sarı şu an. ama ne yazık ki diplerde aynı etkiyi alamadım. belli belirsiz bir değişim var. hala turuncumsu yansımaya sahip. buna ek olarak saçımı gerçekten çok yıprattı. gerçi dediğim gibi benim saçım zaten ince telli ve yıpranmaya çok müsait. devamlı maske uyguluyorum uçlara bu yüzden.

  şöyle bir özetlersem saçınız açık sarıdan platine kayan bir tondaysa ve küllendirmek istiyorsanız f/p açısından çok başarılı bulacağınız, koyu sarıdan kumrala dönük bir renge sahipseniz pek bir nanesini görmeyeceğiniz bir ürün.

  21 haziran 22:07

  28. Saçımı ilk kez boyattım ve renk koruma için mor şampuan al dedi kuaförüm. Ben de sözlükten bakıp aldım bu şampuanı. Henüz çok kullanmadım haftada bir kullanıyorum, saçı biraz kurutuyo ama saç kremi olarak pantene mucize krem kullanıyorum halloluyor. Saçlarım da rengini korudu, boyattığımdaki renkteler şu an. İndirimde 15 liraya aldım diye hatırlıyorum. İlk izlenimim fena değil değerlendirilebilir. 

  20 haziran 18:20