yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (26)
  • medya (6)
  3

  22. yazın bronzlaşırım umudu ile orta rengini söyledim, orta sonuçta buğdaydır diye düşündüm, bildiğin eda taşpınar yaptı beni, ha hoşuma gitmedi de değil. tek başına kullanımda gözenekleri belirginleştiriyor fakat ben hem ışıltılı hem pürüzsüz görüntü istediğim için çok az mat bir fondöten ile karıştırıyorum, hem o güneşte simli görüntüsünden eser kalmıyor, hem de yağlı değil doğal bir parlaklık veriyor. ayrıca, kesinlikle iyice çalkalamadan kullanmayın, içindeki simler o kadar da minik değil.

  19 mayıs 23:00

  4

  21. Günlük makyajımda kullandığım hafif yapılı ten ürünü. Asla kapatıcılığı yok ama verdiği ışıltı güzel. ben genelde hafif kapatıcı bir fondötenle karıştırarak kullanıyorum. Şimdilik memnunum. Ama mutlaka indirimden alın. 

  19 mayıs 13:49

  20. Merak edip denemek istediğim bir üründü. Üstteki bir süslünün övgülerine de dayanamayip eve'de hazır indirim varken 29.95e sipariş ettim. En yakın zamanda gelmesi ve denemek için sabırsızlanıyorum.

  14 mayıs 05:18


  4

  19. Hakkında kötü yorumu yok denecek kadar az gördüğüm için aldığım ve aldığıma pişman olmadığım bir ürün. Trendyol indiriminden 25₺ye almıştım.

  Gerçekten hafif bir yapısı var güzel, doğal bir ışıltı veriyor ve kokusu çok güzel.

  21 nisan 04:33

  18. İşe gidip gelmeye devam ettiğim şu korona günlerinde ten makyaji yapmadığım cildimin sağlıklı görünebilmesi için internetten sipariş vermek istediğim nemlendirici ürün. Buradaki yorumlar ve youtube'daki videolar beni bu ürüne karşı aşırı iştahlı bir hale soktu.

  Fakat renk konusunda ikilemdeyim. Bazı web sitelerinde 01 porcelain, 02 light, 03 medium şeklinde 3 renk görünüyor; bazılarında ise 01 light, 02 medium, 03 dark görünüyor. Bu farklılığın nedenini bilemiyorum ve sipariş vermekte tereddüt ediyorum.

  9 nisan 18:14

  5

  17. Buradaki girdiler sayesinde haberdar olduğum ve indirimde alıp şans verdiğim ışıltılı renkli nemlendirici.

  Bendeki en açık rengi porcelain glow. Pembe tonlu ışıltılı bir ürün. İlk önce elimde denedim ve içindeki hafif simleri gördüğümden dolayı sim sim olacağından korkmuştum. Yüzüme makyaj bazından sonra uyguladım ve verdiği ışıltıya hayran kaldım! o korktuğum sim sim görüntü de kesinlikle oluşmadı. Kapatıcılığı hiç yok gibi diyebilirim. Yüzünüzde pürüzler yoksa tek başına da gayet yeterli bir ürün bence çünkü verdiği ışıltı cildi çok sağlıklı gösteriyor. Ama pürüzlü bir cildiniz varsa fondöten altına da kullanılabilir, ışıltısı yine de kaybolmuyor. 

  İndirimde 25 tl'ye düşüyor, kesinlikle şans verilmeli. 

  27 mart 16:22

  16. tek başına da, herhangi bir fondötenle karıştırarak da kullanmayı çok sevdiğim bir ürün. bendeki rengi porcelain glow. Kendisini bazen sadece aydınlatmak istediğim bölgelere uyguluyorum; bazen de kuru ciltli olduğum için anlaşamadığım fondötenlerle karıştırıyorum. İçinde sim olmadığı için cilde çok hoş bir yansıma veriyor. Kokusu da ayrıca güzel. Parfümlü kozmetik ürünleriyle anlaşamayanlar için sorun yaratabilir ama ben çok beğeniyorum. İndirimli fiyatıyla (gizlinot: 24,95₺) insanı üzmediği için denemek isteyenler bir şans verebilir.

  27 şubat 01:07


  5

  15. Çok seviyorum bu ürünü. Açıkçası ürünü satın alırken nemlendirme bakımından pek beklentim yoktu. Cildime biraz ışıltı versin diye almıştım. Ancak kış dolayısıyla kuruya dönen karma cildimi çok güzel nemlendirdi, hatta kullandığım birçok nemlendiriciden daha iyi nemlendirdi. Bu kadar iyi nemlendirmesi beni şaşırttı.

  Ürünün cilt rengini eşitleme gibi bir durumu yok ancak cilde çok güzel bir ışıltı veriyor. Ben fondöten sürmeden önce bunu sürüyorum birazda fondötene karıstırıyorum. Çok sağlıklı bir görüntü cıkıyor ortaya. Fiyat / performans ürünü diyebilirim. İndirim dönemi şans verin kesinlikle.

  23 şubat 04:05 23 şubat 21:25

  5

  14. Tek kelimeyle ef sa ne!

  Ben günlük hayatımda hep ıslak makyaj yaparım. Islak makyajın da demirbaşı renkli nemlendiriciler olunca alıp denemek istedim ve bayıldım! Buğday tenliyim bendeki rengi Light glow. Normalde fondöten, bb krem kullanmam. Gözaltlarım kapatıcıyla eşitledikten sonra bu ürünü sürüyorum ışıl ışıl ve aydınlık bir cildim oluyor. ben nemli süngerle de üzerinden geçiyorum ekstra sabitlemeye ihtiyacım olmuyor. Hatta çoğu zaman bunun üzerine highlighter da kullanıyorum. (gizlinot: Bknz: disko topu gibi parlamak )(gizlinot: Ve bundan zevk almak )

  İlk başlarda cildim çok mu yağlı görünüyor diye endişelenmiştim ama çevremden çok fazla olumlu dönüş alınca aradığım ürünü buldum dedim. Kesinlikle denemelisiniz süslüler.

  22 şubat 17:21 22 şubat 17:24

  5

  13. Nasıl olur da böyle muhteşem bir ürün için bu kadar az girdi girilir?

  Süslülerim koşun koşun alın, aldırın. Eğer glowy, glass ten, Mirror effect denilen meretlerin hastasıysanız, ben cildimin sağlıklı sağlıklı parlamasını istiyorum pudralarla işim olmaz diyorsanız, makyajsız dışarı çıkacağım zamanda da süreyim yüzümü nemlendirsin diyorsanız doğru yerdesiniz tebrik ederiz. ben bu bahsettiğim her şeyi çok sevdiğimden strobe cream, golden rose luminous primer, Charlotte tilbury magic cream gibi ürünler benim makyajımın hep baş tacıdır ama sayın seyirciler bu glow cherie bir bağımlıllığa dönüştü bende.

  Bahsetmeye başlamadan önce aşağıya tüm resimlerini ekleyeceğimi söyleyeyim.

  Şimdi şov zamanı;

  öncelikle az da olsa bir renk eşitleme özelliği var ve nemlendirmesi gayet başarılı. Harika karpuz kokuyor insanın sürerken yiyesi geliyor. Ben göz altlarıma sürmeyi çok seviyorum özellikle çünkü makyajsızken ışığı yansıttığı için morluklarım belli olmuyor ve sağlıklı sağlıklı parlıyor. kapatıcının altına kullanmayı da çok seviyorum, o zaman da kapatıcımın (infaillible) cakey durmasını önlüyor ve parıldatıyor. fondöten altına kullandığınızda da çok tatlı bir ışıltı elde ediyorsunuz. Likit aydınlatıcı yerine de kullanmaya bayılıyorum, sanki kendi cildim böyleymiş de hiçbir şey sürmemişim gibi yapıyor. Bir ürün daha ne yapsın a dostlar? Verdiği parlaklık strobe cream'e göre daha çok onu belirtmeliyim. Bendeki rengi Medium. Fiyatı indirimdeyken 25tl lere düşüyor normal fiyatı 50 tl civarı ama medium rengini bulmak çok sıkıntı yaratabiliyor o yüzden ben bulduğumda stokluyorum bilginize. (Tek olumsuz tarafı diyebileceğim şey de bepanthol gibi bir yapıda olduğu için ilk sürdüğünüzde çok oynuyor ama yedirerek kullanırsanız sabitleniyor biraz yapışkanlı bir his alıyor bu yüzden iyi bir makyaj altı bazı.)

  ilgili medya:
  5
  22 şubat 16:55