4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
çekilişin sonuçlanmasına
Gün
Saat
Dakika
Saniye

çekilişe katılabilmek için yazarlığınız onaylanmış olmalı

Doğal İçeriklerin Enerjisiyle Işılda! Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı ile içten gelen doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olun. Hindistan cevizi yağı içeren ilk likit aydınlatıcıyla doğal içeriklerin enerjisi teninize yansısın. Efor sarf etmeden renklendir, canlılık kat, aydınlat!


  • girdiler (6)
  • oylar (20)
  • medya (8)

6. Bu ürünü yakınlarda denedim. Simleri çok iri. Sim görüntüsünü sevenler rahatlıkla kullanabilir. Yalnız bana yüze değil de omuz başı ve kürek kemiklerine daha çok yakışacak bir aydınlatıcı gibi geliyor.

2 saat önce

5. bugün bayram indirimi var diye gratise gitmişken denedim. yapısı güzeldi ama elimin üstüne mary lou (likit olan değil) ile yan yana sürdüm loreal daha simli geldi bana açıkçası. internetten almayın gidip bir bakın derim.

dün 21:39

4. Eger gelinin kiz kardesi olmak gibi bir amaciniz yoksa yanindan bile gecmeyin. Oyle ki omru hayatimda gordugum en simli aydinlatici olabilir.

dün 19:22


3. koyu rengi sanırım 02 olandı yüzüme kalanı bacaklarıma uyguladım. İnanmılmaz bir şekilde kalıcı oldu ve bacaklarımdan 2 gün boyunca çıkmadı. Duşta da çıkmayacak sandım. Çok doğal görünümü seviyorsanız bence tercih edebilirsiniz. 

12 ağustos 02:12 12 ağustos 02:12

2. Bugün gratiste testerını deneme şansım oldu. Bayıldımmm. Elimde çok fazla ürün olduğundan almamak için kendimi zor tutuyorum. 10 günlük bayram indirimi buna engel olabilir gibi. Aşırı doğal bir yansıma , süper kalıcı. Omuzlarıma elimde kalanı sürdüm izmirin 35 derece sıcağına rağmen eve geldiğimde duruyordu. Bunu nikkie gibi artistik bir şekilde yüzüme sürüp alttan parlamalı bir makyajda kullanmayı çok istiyorum. Benzer ürünü olmayan hemmmen almalı

10 ağustos 23:30 10 ağustos 23:31

1. Magazada denedim ve hayran kaldım, içim gitti, yapısı cok ama çok güzel kesinlikle fondotenle karistirarak kullanmayi hayal ettim fakat fiyati cok yüksek en azindan benim icin, eger cekilisle de cikmazsa ki cikmayacagina eminim, benim icin hep uzaktan bakılan urun olacak kendisi...

Bu kadar eksileyecek ne var ?

10 ağustos 23:01 11 ağustos 17:19