4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar ()
  • medya (13)
4

15. Ben bu ürünü çekilişten kazandım.(01 sparkling love rengini )

Ürün elde yazılı not kartı ve küçük bir l'oreal karton torbayla geldi.(Bu jesti oldukça sevimli buldum.)

Ürünün görüntüsü oldukça şık , cam ambalajı plastiğe her zaman için tercih ederim . 15 ml de fazlasıyla yeterli .Karşılaştırma olarak ,

Master Strobing Liquid Highlighter 20 ml , Golden Rose Metals Liquid Glow Highlighter 4.5 ml Makeup Revolution 18 ml )

Damlalık şu anda oldukça gereksiz ancak ürün az kalınca işe yarar mı bilmiyorum . (Neden pompa değil damlalık tercih ediyorlar anlamıyorum)

Ürünün kokusu oldukça hafif. Elime sürdüğümde ürün sedefli değil bariz simli, bu açıdan biraz hayal kırıklığına uğradım . Rengi açık krem gibi ve fazla sarımsı değil .The Balm Mary lou bana fazlasıyla sarımtırak gelmişti , rengini beğendim . Cilt tonum nw15 (Kışın) ancak benden daha açık tenlilere de uyum sağlayacağını düşünüyorum.

Ürünü ilk olarak pure beauty bulgarian rose bb kreme karıştırıp kullanmayı denedim. Ancak ürün zaten mat olmayan (dewy dedikleri ) bir görüntüye sahip olduğu için pek iyi sonuç alamadım . Gözeneklerimi daha büyük cildimi de yağlı gösterdi.

İkinci olarak revlon colorstay in karma/yağlı ciltler için olanı ile denedim. Fondotenin yapısını inceltti. Sonuç da fena değildi.

En iyi sonucu elmacık kemiklerime sürdüğüm zaman aldım .Islak hoş bir görüntü oluşturdu.

Fondotenle karıştırdığımda da yüzüme sürdüğümde de ürün her nasılsa pek simli durmadı.Ürünün içinde shea yağı ve bir çok çeşit silikon olduğundan fondotene karıştırmak için yağlı ciltliler için çok uygun olmayacağını düşünüyorum.(shea yağı içerik listesinde ortalarda silikon ve suyla dolu olmasından bir tık iyidir en azından)

Çok beğenilmesine rağmen sleek solstice bana göre çok yapay duruyor , bunu ondan daha fazla beğendim .

Sonuç olarak ürünü fena bulmadım ancak buna benzer bir çok ürün var, indirimde alınabilir ancak daha uygun fiyatlı alternatiflerine de bakılabilir.

17 eylül 16:58

4

14. gratiste gördüğüm kadarıyla aşırı simli, çok özel günlerde belki kullanilabilir.

9 eylül 15:36

13. Abartmamak sartiyla kullandiginizda mukemmel sonuc veriyor, yuzunuzde kullandiginiz gibide vucudunuzdada gayet tahatlikla kullanabiliyorsunuz.. 

4 eylül 22:17


12. Fazla sim görüntüsü oluşturan bir ürün. Yerine maybelline’in strobing aydınlatıcıları daha tercih edilebilir

29 ağustos 17:57 4 eylül 10:32

5

11. testerını deneme şansım oldu, biraz simli ben o yüzüm için değil ama köprücük kemiklerim veya vücudumda parlamasını istediğim bölgeler için daha uygun buldum. bazen incecik askılı saten efil efil bir bluz giydiğimde omuzlarıma bu tarz bir ürün uygulayasım geliyor. o günler için kurtarıcı.

21 ağustos 18:58

1

10. Testerını denemiştim.doğal,sedefli denmiş ama bildiğin iri iri isimleri olan bir aydınlatıcı.yüzde yağlı his bırakmıyor ama duruşunu sevmedim.

17 ağustos 22:03

9. Son derece doğal bitişli, asla abartı durmayan, incecik yapılı ama bir o kadar da etkili bir likit aydınlatıcı.

17 ağustos 17:15


8. Aydınlatıcı görevini en muhteşem şekilde yerine getiren bir ürün. Simli bitişi var ama doğal görüntüyü sağlıyor. Severek kullanıyorum 

16 ağustos 13:30 23 ağustos 20:03

7. Bu ürünü yakınlarda denedim. Simleri çok iri. Sim görüntüsünü sevenler rahatlıkla kullanabilir. Yalnız bana yüze değil de omuz başı ve kürek kemiklerine daha çok yakışacak bir aydınlatıcı gibi geliyor.

15 ağustos 22:12

6. bugün bayram indirimi var diye gratise gitmişken denedim. yapısı güzeldi ama elimin üstüne mary lou (likit olan değil) ile yan yana sürdüm loreal daha simli geldi bana açıkçası. internetten almayın gidip bir bakın derim.

15 ağustos 21:39