yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (94)
  • oylar (59)
  • medya (8)
  5

  94. en açık tonu bile tam açık olmayan fondöten. yapısı kesinlikle çok hafif. elimin sürekli gittiği bir ürün. oldukça sıvı bir kıvamı var uygulanması kolay. kapatıcı olduğu söylenemez. fiyat performans açısından beğenmiyorum bir tek.

  20 mayıs 20:19

  93. Asıl fiyatı 122 tl olan, Gratis indiriminden 73 tl’ye aldığım fondöten.

  Kapatıcılığı orta düzeyde, kalıcılığı iyi. Bitişi oldukça yumuşak, asla cakey bir görünümü yok. Transparan pudrayla sabitleyerek kullandım ben, çok daha hoş durdu. Yağlanma yapmayan ve nispeten pürüzsüz bir cildiniz varsa sabitlemeye gerek kalmadan da kullanabilirsiniz.

  Benim gibi sivilce izlerinden, kızarıklıklardan ve göz altı morluklarından muzdaripseniz uygun bir kapatıcıyla birlikte kullanın mutlaka.

  Bir de mutlaka boynunuzda veya yüzünüzün bir kısmında deneyerek alın bu fondöteni. Zira tonları biraz koyu, açık tenli biri olmamama rağmen 125 numarası çok hafif koyu geldi bana. 

  9 mayıs 17:28

  92. güncel fiyati 129.99 olan fondöten. evet 129.99. l'oreal. paris. infaillible. 129.99.

  30 tl'ye almıştım. inanılmaz.

  27 nisan 20:08

  91. hiç aklımda yokken tati'nın gazına gelip aldığım fondöten. tati o kadar övdü ki bir kerameti vardır herhalde deyip kadınlar günü indirimden 48 tl'ye aldım. öncelikle fondöteni beğendiğimi belirteyim. cildim kuru ve pek lekeli, sorunlu bir cilt değil. fondötenin kapatıcılığı ortadan yükseğe doğru artırılabilir. ciltte sağlıklı bir bitiş sağlıyor ve mat bir ürün değil. kalıcığı öyle adında bahsettiği gibi 24 saat dayanacak kadar çok yüksek değil. sabah 8'de sürünce öğleden sonra 3 gibi burun kenarları ve ağız çevresinde yok oluyor. zaten aşırı mat olmayan fondötenler dışında hiçbir ürün o kadar dayanıklı olamıyor.

  renk sklası biraz enteresan. ülkemizdeki renklerden en açık renk 130, açık tenliler özellikle dikkat etsin buna. loreal'in kendi sitesindeki renk skalası 400'den başlıyor bizde 120'den. ülkemizdeki numaralandırma neden bu şekilde anlamadım. bir de amerika sitesinde fondötende "up to" ifadesi var. bu iki fondöten farklı mı ya da bize farklı bir versiyonunu mu gönderiyorlar bilmiyorum. ürünün normalde 30 farklı rengi var ama ülkemize maalesef 8-10 tonu gelmiş. keşke firmalar daha çok renk getirseler bize de.

  özetle kuru ciltlilerin çok seveceği, karma ciltlilerin pudra takviyesiyle rahat kullanabileceği, yağlı ciltlerin ise pek anlaşamayacağı bir ürün. özellikle drugstore özel günü fondöteni arayan varsa ben şiddetle tavsiye ediyorum.

  19 mart 16:05

  90. Dün özel gün fondoteni diye bu ürünü almaya karar vermiştim. Dün fiyatı indirimsiz 96 lira iken bugün 122 lira olmuş. Drugstore bir markanın bu kadar pahalı olmasına bir şey diyemiyorum artık.

  Watsons'tan aldım ssleri ama cosmetica ve eveshopta'da durum aynı.

  ilgili medya:
  2
  14 mart 11:48

  5

  89. yenilenmeden önceki versiyonunu almıştım ama sonra sivilce yaptığından şüphelenip (gizlinot: aslında çoğunlukla psikolojik olarak düşündüm bunu) kullanmayı bıraktığım fondötendi. yeni formülü denemek için %50 indirimle watsons'tan 49 liraya satın aldım. bugün ilk kez kullanma şansım oldu.

  öncelikle renkler değişmiş. yani hepsi değişmiş diyemem de, 125 natural rose rengi en açık renkti, hala serinin en açık rengi ama eskisine göre yarım ton koyulaşmış. 120 ve 130 numaraları gelmiş. mantıken 120'nin daha açık olmasını bekleriz ama 120, 125'ten daha koyu. çok hafif bir koyuluk mevcut. yapısı aşırı akışkan. nyx total control drop'tan bir tık daha kıvamlı olarak tarif edebilirim. biraz parfümlü bir kokusu var. fakat sürdükten sonra kokusu gelmiyor. en fazla kokuyu elinize sıktığınızda ve sürerken alıyorsunuz. çok akışkan olmasına rağmen kapatıcılığı orta seviyede. arttırarak uygularsanız kapatıcılığını da fazlalaştırırsınız. fakat çok arttırırsanız kek olabilir. bütün gün yüzümdeydi. çok memnun kaldım. ben ki loreal ürünlerine karşı hep önyargılı biri olarak şaşırdım gün boyu. yüzümden akmadı, çabuk sabitlendi pudra kullanmam gerekmedi, gün içinde oksitlenip koyulaşmadı, kek olmadı. sadece biraz mimik çizgilerime doldu. ama onun olmadığı fondöten yok (gizlinot: kendi cildim için).

  şu anda aktif bir sivilce oluşturmadı. belli bir süre kullanmaya devam edeceğim. eğer aksi bir durum olursa mutlaka belirtirim. şu haliyle ben almanızı tavsiye ediyorum. üstelik piyasadaki sarı alt tonlara sahip sayılı drugstore (gizlinot: loreal ne kadar drugstore olabilirse) ürünlerden biri.

  3 mart 23:25

  88. Aldığıma pişman olduğum fondötendir kendisi. Ben de 125 numarası vardı. Mağazada yardımcı olan kadın yüzüme tam uyduğunu söyledi ertesi gün sürdüğümde ise cildime biraz koyu geldi. Bu nedenle boynuma da sürerek kullanmak zorunda kaldım. Açık tenliyseniz kesinlikle bu numarasını almayın ya da alırken bir de gün ışığında kontrol edin mağazadaki ışıklar çok yanıltıcı olabilir. Bende oksitlenme yaptı sürdükten birkaç saat sonra yüzümde turuncu renge dönüştü. Bu fondötenin beğendiğim tek yönü kapatıcılığı oldu. Kapatıcılığı ortadan yükseğe doğru. Ama kesinlikle vaad ettiği kadar kalıcı bir fondöten değil. Birinin omzuna yaslandığınızda yüzünüze sürdüğünüz fondötenin tamamını o kişinin kıyafetinde görebilirsiniz. Sürdükten birkaç saat sonra turuncu renge dönecek kadar çok oksitlendiği için bence indirimli fiyatına bile değmeyecek bir fondöten.

  1 mart 22:48

  87. kapatıcılığı, kalıcılığı ve doğallığı oldukça yüksek mat yapılı fondöten.

  9 şubat 15:52

  3

  86. Yüzümde sivilce izi vs yok arada bir kullanıyorum. T bölgemde parlama oluyor ancak benim cildimden de kaynaklanıyor olabilir.

  24 ocak 10:24

  85. Sarı alt tonlu bir fondöten olarak buğday tenimde oksitlenme yapmadı. Gün içinde kalıcılığını beğendim. Maske görüntüsü vermiyor. Yüzümde fondöten ağırlığı hissetmiyorum. Severek kullanıyorum bittikçe alırım.

  23 ocak 15:11 23 ocak 22:27