yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • oylar (84)
  • medya (18)
  2

  77. Ten rengim açık tonlarda, deneyip herhalde biraz açık renkli bir kapatıcı deyip ortalarda bir renk aldım. Eve geldim bir denedim allahım o ney demet akalın göz altı oldum bi anda. Yani beyaz tenlere göre değil bu bildiğin bembeyaz. Bir de methedilen özelliklerinin olduğunu sanmıyorum. Mesela aşırı kapatıcılık. Hayır hatta ortanın bir tık altı bir kapatıcı bence. Göz altlarına da doluyor ayrıca çünkü kuruyor. 5 kilo nemlendirici de sürsem kurudu o göz altları. Yani indirimsiz fiyatını düşününce o parayı hakettiğini düşünmüyorum, bence bu kalitede bir kapatıcıya en fazla 25-30 arası bir fiyat biçilmeli. Ki vergi ve döviz cehenneminde yaşamadığımız bir evrende o kadar bile olmazdı diye düşünüyorum.

  17 ağustos 18:57

  76. En açık rengini kullanıyorum oldukça güzel bir aydınlık görüntü veriyor ve kapatıcılığı yüksek yalnız biraz yoğun ayarı kaçırırsanız yüzünüze dağıtabilmek biraz zor oluyor ama az az kullandığım için ekonomik bir ürün

  12 ağustos 14:25

  75. Haziran ayının sonunda indirimden 44.95e cashmere rengini edindiğim kapatıcı. Göz altlarım mor değil fakat ten rengime göre koyu ve elmacık kemiklerimden ötürü gölgede kalıyor çökük görünüyor. Pek çok kişinin yapısı için kuru demesine rağmen kuruya dönük karma cildimde altına mucizevi yağ göz kremi ile kullandığımda tüm gün nemli ve düzgün kaldı. Göz altlarımı oldukça güzel kapattı. Ben en iyi verimi parmaklarım ile aldım. Bitecek gibi görünmüyor ama biterse indirimde tekrar almayı düşünebilirim.

  5 ağustos 22:17

  74. Testerına bakmadan vanilla rengini almıştım fakat bana çok açık geldi, daha sonra kalsın yüzümü boyutlandırmada kullanırım hazır indirim varken gidip adam akıllı cilt tonumu alıyım dedim o da 330 numara velhasıl şu an ikisinden de çok memnunum fakat iyi nemlendirme şart ve ben en iyi sonucu fırça ile hızlıca dağıtarak parmağımla yedirerek elde ettim. Yüzü bence gerçekten sağlıklı gösteriyor çünkü kapatıcılığı iyi, kendi cilt tonunuzu alın mutlaka.

  5 ağustos 18:43

  4

  73. İndirimden 35 tlye aldığım kapatıcı. Bendeki ivory rengi. Nötr bir ton hatta çok hafif pembeye kaçıyor ama sapsarı tenimde sırıtmadı. Bugün kullandım, bir nevi ilk izlenim olarak yazıyorum.

  Ortadan yükseğe bir kapatıcılığı var. Drugstore kapatıcılardan kullandığım en yoğun pigmentli kapatıcı ama yine de morlukları tamamen kapatmıyor.

  Çizgilere doluyor ama zaten kalın yapılı bir üründen çok şey beklememek lazım. Çok az uygulanması gerekiyor. Yoksa yüze hem yaş katıyor hem de bitişi korkunç oluyor. Kat geçince kapatıcılığı arttıramadım ben.

  Aydınlık bitiş sağlıyor, yorgun görüntüyü alıyor tamamen. Göz çukurlarını kamufle ettiğini söyleyebilirim.

  Far bazı olarak kullandığımda aşırı memnun kaldım. Farlar rengini güzel verdi.

  Yüzümdeki lekeleri kapatabilen tek kapatıcı bu oldu. Pul pul olan yerleri belli ediyor, kapatacağınız yer öyle değilse memnun kalırsınız.

  Benim beğendiğim bir kapatıcı oldu. Almak istiyorsanız bence indirimli fiyatına değer. Kuru göz çevresine sahip olanlara kesinlikle önermiyorum, benimki yağlı ona rağmen kuru durdu biraz. Nemlendirmek şart.

  5 ağustos 18:29

  72. Kapatıcılık ve kalıcık konusunda söylendiği kadar var diyebileceğim, yine de şahsen çok beğenmediğim bir kapatıcı.

  Henüz sadece birkaç kez kullandım ve tombul yanak artı çökük göz altı sahibi biri olarak, uyguladığım bölgeyi kuru, beni de daha yorgun gösterdiğini düşünüyorum.

  Bu kadar yoğun kıvamlı ve opak olmasa elimdeki rengi(gizlinot: 326 vanilla) bir kapatıcı için bana gayet uygun aslında. Fakat yapısından dolayı adeta ben burdayım dediğinden tenimle aynı rengi seçseymişim keşke diyorum. 

  31 temmuz 17:57

  71. kapatıcılığı yoğun, oldukça pudralı bir kapatıcı. cildim kuru olduğu için pek anlaşamadık. göz altlarımı güzelce kapattı ama pudrayla sabitlemiş olmama rağmen yine de çizgilendi. hem ürün pudralı üstüne pudrayla geçince de hali hazırda kuru olan göz altlarım iyice kupkuru gözüktü. yazın cildim kurudan karmaya dönüyor burun ve çene bölgem yağlanıyor, burnumun üzerine sürdüğüm zaman da parçalandı. benim için fazla pudralı bir ürün. birkaç kez daha farklı yöntemlerle kullanıp sevmeye çalışacağım çünkü kapatıcılığını sevdim.

  30 temmuz 11:14

  70. kapatıcılığı orta,cilt tonuna uygun rengi bulmak zor hepsi beyaz gibi geliyor.çizgilere evet maalesef doluyor.

  27 temmuz 16:04

  69. yorumlarına bakarak şans verdim,kapatıcılığı orta ama çizgilere çok doluyor.cilt tipine uygun bulmak cok zor eğer uygun rengi bulursanız günlük makyajda fondöten olarakta kullanabilirsiniz 

  27 temmuz 16:03

  68. 323 fawn rengini deneme şansı bulduğum l’oreal’in aşırı büyük aplikatörlü kapatıcısı. çok kapatıcı olduğunu söyleyebilirim. fondöten yerine yüzümde birkaç bölgeye uygulayarak kullanmayı planlıyorum. şimdilik birlikte birkaç saat fazlasını geçirme şansımız olmadı bu yüzden çizgilere dolma ve kurutma konularında editleyeceğim. 

  edit: kapatıcılığı ve kalıcılığı gayet yüksek. ancak fazla pudralı ve sabitlemeden kullandığımda da sabitleyip kullandığımda da göz altlarımı çok fazla kuruttu. yoğun bir yapısı var. 

  ilgili medya:
  1
  27 temmuz 01:19 3 ağustos 17:32