yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • oylar (124)
  • medya (17)
  5

  113. her elimdeki kapatıcı bitince başka bir şey denemeden yapamadığım için almış bulundum. efenim ben çok beğendim. yapısı pudralı, tek başına gayet iyi iş çıkarıyor. benim gibi, üzerine pudra sürme gereği duyarsanız (ki aman aman gereği yok öyle) göz altınızı iyice nemlendirin derim. kapatıcılığı gayet iyi, yorgunluğu alıyor. minik bir noktası çok fazla alana yayılabiliyor, ki bu çok iyi. spot kapatıcı olarak uygulanacaksa da cildiniz çok problemli değilse gayet iş yapıyor, tabii yine biraz pudra yardımıyla gayet iyi sonuç veriyor. süngerle dağıtırken pudralı yapısından dolayı biraz sorun yaşadım, ama benim hatamdı çünkü güzelce nemlendirmemiştim cildimi. yani ne olursa olsun göz altınızı nemlendirin derim.

  tek bir sorun yaşadım ürün fazla beyazdı sanırım. daha sonra incelemelerini vesaire de biraz araştırarak bunu denetlemiş oldum, ürün biraz beyaz.

  ten rengim çok beyaz olduğu için bb kremlerin %95inin koyu geldiği bir cilde sahibim. bu yüzden ürünün ilk önce 320, porcelain numarasını almak istemiştim ama ülkemize gelmediğini fark ettim. sonra sorun olmayacağını umarak 321 numarasını almış bulundum. yarabbi! ne kadar beyaz bir üründür bu, iyi ki 320sini bulup da alamamışım diyorum kendime şuan. bazı sitelerde en açık rengini değil de 322sini alın diyenler bile olmuş, gerçekten katılıyorum. cildimde ısınınca kapatıcı babında aşırı beyaz beyaz durmuyor, ama ilk defa alacaklar için dikkat edilmesini öneririm.

  tekrar kesinlikle alırım. pek problemli bir göz altı olmayan biri için, ben baya beğendim.

  18 ocak 17:45 18 ocak 17:50

  5

  112. Mor gözaltlarınızdan müzdaripseniz, hem correctorla kapatıp hem aydınlatmakla uğraşıyorsanız iki uygulamayı teke indiren bi ürün. Yapısı çok yoğun ve haddinden iyi kapatıyor. Bence piyasada uygun fiyatlılar arasında en iyisi. Buğday tenliyim, aydınlık görüntüden hoşlanıyorum. Sanırım 327 tonunu kullanıyorum, çok az ürünle çok iyi sonuç elde ediliyor. Söz edildiği gibi çizgilenme vs sorunu yaşamadım ben. Ama her kapatıcıda olduğu gibi bunu da nemli göz altlarına uygulamakta fayda var. Nars kullanıyordum ona 225 tl veresim yokken arkadaşımda deneyerek keşfettiğim yeni favori kapatıcım oldu kendisi.

  Ama tabiki sorunlu göz altı olmayanlar için fazla ağır bi ürün, gerek yok bence. 

  7 ocak 17:15 7 ocak 17:23

  111. İlk çıktığı andan itibaren kullanıyorum. Kapatıcılığı gerçekten iyi ama  çok yoğun ve aşırı kalın bi yapısı var. Sürdükten bir süre sonra çizgilere dolmaya başlıyor. Çok sorunlu göz altlarınız yoksa tavsiye etmem. 

  2 ocak 19:45


  3

  110. 2 seferdir mağazalarda çeşitli renklerini deniyorum hem gözaltıma hem sivilce lekelerime; bir nokta şeklinde sürdüğümde bile cildimde hayli yayılıyor, bereketli olduğu aşikar fakat 1-2 saat geçince gözaltı çizgilerime doldu ve kurumuş bir görüntü yarattı. bir de renk skalası bir tuhaf geldi bana, bugün denediğim numarası tüpte çok açık durmamasına rağmen cildimde biraz açık durdu. bir üst numarası da aşırı koyuydu. l'oreal'in diğer kapatıcısı kurumuş bir görüntü yaratmıyor bende, oldukça kolay yayılıyor gözaltıma.

  çizgilere dolması ve kurumuş görüntü sorunu sebebiyle alma isteğim tamamen kaybolmuş durumda. üzdün infaillible.

  2 ocak 19:23 2 ocak 19:25

  4

  109. İnternetten ivory rengini sipariş vermiştim. İlk elime aldığımda bu bana olmaz dedimse de birkaç ufak nokta halinde göz altıma uyguladım ve yaklaşık 5-10 dakika içinde oturdu ve tenimle kısmen bütünleşti. gerçekten de söylendiği kadar bereketli bir ürün kapatıcılığı da hiç de fena değil. benim için eksi yanı çok zor dağıtılıyor olması (ben süngerle uyguluyorum bu arada) bu da pudralı olmasından kaynaklı. Dağıtma konusunu problem etmeyecekseniz almanızı tavsiye ederim.

  29 aralık 2019 20:12

  108. Evet çok kapatıcı, evet renk seçeneği olarak da uygun, sivilce çıkarmıyor keşke bir de göz altına dolmasa. Baya bereketli ayrıca küçücük bir nokta bile tüm gözü kapatmaya yetiyor.

  13 aralık 2019 22:40

  107. Fırçayla kalın olsa da nemli süngerle çok güzel dağılıyor. Renk skalası az bence. 323 çok beyaz bir koyusu çok koyu oluyor. Uzun süredir kapatıcısız göz altı ve kaş üstüme uyguluyorum. Kullanmaya başladıktan sonra fondoteni bıraktım diyebilirim kapatıcılığı çok iyi renginizi bulduktan sonra gerçekten güzel ürün

  11 aralık 2019 17:37


  2

  106. Süslü çekilişiyle temmuz ayında elime geçti ama kullanmak için halihazırda açık olan kapatıcılarımın bitmesini bekledim; son 1 aydır kullanıyorum.

  Öncelikle yapısı yoğun ve gerçekten çok kapatıcı. Kullandığım zaman sadece bir kez dokundurmam yeterli oluyor. pudralı bir bitişi var.  Fakat buna rağmen olmayan göz altı çizgilerime bile dolup 10 yaş büyük gösterdi beni. Transparan pudrayla sabitlediğimde de feci şekilde kuruttu göz altlarımı. Kullandığım fondötenlerle de bütünleşmedi. Ne süngerle, ne de fırçayla hiçbir şekilde kullanmayı beceremedim. Elimden çıkaracağım bu yüzden.

  11 aralık 2019 15:45

  1

  105. gereksiz abartılmış bir ürün. bütün youtuberlar kurutmuyor kurutmuyor diye tutturduğu için almıştım ama tam bir hüsran. pul pul duruyor, çok kalın ve rahat dağılmıyor.

  8 aralık 2019 17:05

  104. bugüne kadar kullandığım en yoğun kapatıcı. benim göz çevremde aşırı kuruluk yaptı yağlı cildim olmasına rağmen. göz nemlendiricisiyle durumu idare etmeye çalışıyorum göz altı morluklarını aşırı kapatıyor yüzümde oluşan sivilcelerin üstüne de uyguluyorum. 

  29 kasım 2019 15:34