yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • oylar (93)
  • medya (18)
  4

  84. Gözaltı morluklarımı kapatan ancak çizgilerime dolan kapatıcım. Problemli gözaltım yüzünden çizgilerime dolmasını göze alarak kullanmaya devam edeceğim zira başka bi çözüm şuan için yok. Bütçem yüksek fiyatlulara uygun olmadığından ötürü drugstore olarak en üst aşama bu çıktı buna mecburum. Parasızlık çok kötü be sözlük.

  Neyse efendim ben nasıl kullandığımı söyleyeyim; Uygulama yapılacak yeri bollllca nemlendirip gözaltı için parmakla, yüzünüzde sivilce falan varsa yine nemlendirip nemli bir süngerle uygulamanız gerekiyor.

  Bonus: bioderma'nın gözaltı ürünleri hassas cilde zarar vermediği için herhangi birini kullanabilirsiniz.

  13 eylül 20:15

  83. hiç sorunlu göz altlarım yoktur ve yıllardır age-rewind kullanırım, bunu da bi deneyeyim dedim. bence age-rewindin hem yapısı hem de kullanımı çok çok daha kolay ama bence bu tam bir özel gün kapatıcısı çünkü asla yerinden kımıldamıyor sürdükten sonra, biraz kuru oldugu için iyi nemlendirmek gerekiyor altını ve evet çok az ürün bütün göz altına yetiyor. kötü değil yani.

  12 eylül 00:03

  5

  82. İndirimdeyken stoklanması gereken ürünlerden olduğunu düşünüyorum. Ama çok yoğun ve kapatıcı olduğu için nokta kadar kullanmanız lazım fazlası aşırı oluyor. Renk skalası geniş olduğundan cildinize uyan rengi seçtiğinizden emin olmanız gerek. Tabii corrector ya da aydınlatıcı olarak kullanacaksanız o başka. Rimmel London Match Perfection, Maybelline Fit Me, Wet n Wild Photo Focus, Maybelline Age Rewind da çok iyi ama derse bana biri asla derim. Çok farklı kulvardalar.

  11 eylül 12:41

  5

  81. İlk çıktığından beri kullanıyorum elim kesinlikle başka kapatıcıya gitmiyor. Oldum olası gözaltı koyuluklarından muzdaribim neler denedim neler kullandım ama bu kullandığım en iyi concealerlardan biri. Gerçekten müthiş örtüyor koyulukları fondöten özelliği de gayet güzel renk eşitliyor, lekeleri kapatıyor akma kusma koyulaşma vs. yapmıyor gözenekleri de kamufle ediyor gözaltında çizgilenme az da olsa yapıyor ama hangi concealer yapmıyor ki allah aşkına artık bunu kabullendim, mat bir yapısı olduğundan uygulanmadan önce cilt güzelce nemlendirilmeli, indirim dönemlerinde çok uygun fiyatlara düşmesi de bir diğer artısı. Uzun lafın kısası benim gibi bu derde sahip olanlar mutlaka bir şans vermeli, ben bayılıyorum

  10 eylül 18:54

  3

  80. geçenlerde indirimden 29,99 TL'ye aldığım kapatıcı. Göz altı mor olanlar bu üründen kapatıcılık beklemesin. Nerden mi biliyorum? tabii ki kendimden. Çizgilere de doluyor maalesef. Göz altıma uygun diye 322 no almıştım fakat bu sefer de çok beyaz durdu . Yüzümü boyutlandırmada kullanacağım artık.

  Kendisi hakkında düşüncelerim çok karışık şuan. İlişkimiz her an yara alabilir.

  4 eylül 08:52 4 eylül 08:54

  2

  79. Ten rengim açık tonlarda, deneyip herhalde biraz açık renkli bir kapatıcı deyip ortalarda bir renk aldım. Eve geldim bir denedim allahım o ney demet akalın göz altı oldum bi anda. Yani beyaz tenlere göre değil bu bildiğin bembeyaz. Bir de methedilen özelliklerinin olduğunu sanmıyorum. Mesela aşırı kapatıcılık. Hayır hatta ortanın bir tık altı bir kapatıcı bence. Göz altlarına da doluyor ayrıca çünkü kuruyor. 5 kilo nemlendirici de sürsem kurudu o göz altları. Yani indirimsiz fiyatını düşününce o parayı hakettiğini düşünmüyorum, bence bu kalitede bir kapatıcıya en fazla 25-30 arası bir fiyat biçilmeli. Ki vergi ve döviz cehenneminde yaşamadığımız bir evrende o kadar bile olmazdı diye düşünüyorum.

  17 ağustos 18:57

  78. En açık rengini kullanıyorum oldukça güzel bir aydınlık görüntü veriyor ve kapatıcılığı yüksek yalnız biraz yoğun ayarı kaçırırsanız yüzünüze dağıtabilmek biraz zor oluyor ama az az kullandığım için ekonomik bir ürün

  12 ağustos 14:25

  77. Haziran ayının sonunda indirimden 44.95e cashmere rengini edindiğim kapatıcı. Göz altlarım mor değil fakat ten rengime göre koyu ve elmacık kemiklerimden ötürü gölgede kalıyor çökük görünüyor. Pek çok kişinin yapısı için kuru demesine rağmen kuruya dönük karma cildimde altına mucizevi yağ göz kremi ile kullandığımda tüm gün nemli ve düzgün kaldı. Göz altlarımı oldukça güzel kapattı. Ben en iyi verimi parmaklarım ile aldım. Bitecek gibi görünmüyor ama biterse indirimde tekrar almayı düşünebilirim.

  5 ağustos 22:17

  76. Testerına bakmadan vanilla rengini almıştım fakat bana çok açık geldi, daha sonra kalsın yüzümü boyutlandırmada kullanırım hazır indirim varken gidip adam akıllı cilt tonumu alıyım dedim o da 330 numara velhasıl şu an ikisinden de çok memnunum fakat iyi nemlendirme şart ve ben en iyi sonucu fırça ile hızlıca dağıtarak parmağımla yedirerek elde ettim. Yüzü bence gerçekten sağlıklı gösteriyor çünkü kapatıcılığı iyi, kendi cilt tonunuzu alın mutlaka.

  5 ağustos 18:43

  4

  75. İndirimden 35 tlye aldığım kapatıcı. Bendeki ivory rengi. Nötr bir ton hatta çok hafif pembeye kaçıyor ama sapsarı tenimde sırıtmadı. Bugün kullandım, bir nevi ilk izlenim olarak yazıyorum.

  Ortadan yükseğe bir kapatıcılığı var. Drugstore kapatıcılardan kullandığım en yoğun pigmentli kapatıcı ama yine de morlukları tamamen kapatmıyor.

  Çizgilere doluyor ama zaten kalın yapılı bir üründen çok şey beklememek lazım. Çok az uygulanması gerekiyor. Yoksa yüze hem yaş katıyor hem de bitişi korkunç oluyor. Kat geçince kapatıcılığı arttıramadım ben.

  Aydınlık bitiş sağlıyor, yorgun görüntüyü alıyor tamamen. Göz çukurlarını kamufle ettiğini söyleyebilirim.

  Far bazı olarak kullandığımda aşırı memnun kaldım. Farlar rengini güzel verdi.

  Yüzümdeki lekeleri kapatabilen tek kapatıcı bu oldu. Pul pul olan yerleri belli ediyor, kapatacağınız yer öyle değilse memnun kalırsınız.

  Benim beğendiğim bir kapatıcı oldu. Almak istiyorsanız bence indirimli fiyatına değer. Kuru göz çevresine sahip olanlara kesinlikle önermiyorum, benimki yağlı ona rağmen kuru durdu biraz. Nemlendirmek şart.

  5 ağustos 18:29