1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (2)

3. oh my jewels rengi daha çok buğday ve bronz tene uygun olmakla birlikte slay in rose rengi beyaz tenlilere daha uygun. yapısı gerçekten yağ gibi ve sürümü, dağıtması çok kolay. fakat ben bu ürüne asla simsiz diyemem. mevcut ama rahatsız etmiyorlar yine de. kimse çok çok yaklaşmadıkça veya cildinize güneşin tam altında bakmadıkça fark etmeyecektir.

bununla birlikte çok iyi sabitlenmesi gerektiğini de düşünüyorum, aksi takdirde birkaç saat sonra cildimde minik simler dağılmış olduğunu gözlemledim ben. iyi bir sabitleme spreyi iş görecektir.

ilgili medya:
1
5 eylül 21:22

2. Yağ gibi sürülen bir ürün . Sürdükten sonra güzel bir şekilde dağıtmak gerekiyor yoksa kötü durur.

Ben sevdim verdiği parlaklık güzel.

10 ağustos 14:47

1. l'oreal'in dört renkten oluşan stick formundaki aydınlatıcıları. renklerden ilki 500 numara frozen soğuk, beyaz bir rengi var ve bu renk ülkemize gelmemiş. 501 oh my jewels koyu pembe bir renk, sanırım koyu tenler için düşünülmüş. 502 gold is gold ise şampanya-altın tonlarında. son olarak 503 slay in rose ise rose-gold tonlarında çok güzel bir renk.

dün mağazada ülkemizde olan üç rengi de kolumda ve yüzümde denedim. koluma sürünce yapılarını ve tonlarını çok beğendim. yağ gibi kayıyor ve içinde sim yok. yüzümde denediğim de ise renklerin hiçbiri belli olmadı ve şok oldum. bırakın parlamayı yüzüme hiçbir şey sürmemişim gibi göründü. kolumda denediğimde çok beğendiğim ürün yüzümde yok olunca haliyle almaktan vazgeçtim. ben sarı alt tonlu açık tenliyim bu arada onu da belirteyim. almayı düşünenler varsa mutlaka yüzünüzde deneyip alın sonra pişman olmayın.

10 ağustos 14:45