4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (26)
  • medya (4)
4

13. Pigmenti bence olması gereken gibi , duruşu doğal, allık sevmeyen bana bile allığı sevdirttin sevgili life's a peach allık 😍

13 ağustos 17:06 13 ağustos 17:16

12. Sarı alt tonlu kumral cilt tipine sahip biri olarak yüzümde kesinlikle yapay durmadı.Özellikle aynası ve fırçası olması çok pratik.Pigmentasyonunun aşırı fazla olmaması sebebiyle içinden çıkan fırçayla gün içinde rahat rahat tazeleme imkanı buluyorum.Ne yazık ki kalıcılığı ve pigmentasyonu pek yüksek değil ama allık tarzı ürünlerde palyaçoya dönmememiz açısından bunu olumlu bir şey olarak yorumluyorum.Yıllardır hot mama dışında allık kullanmayan biri olarak kesinlikle yeni favori allığım oldu.

Tek eksiği fiyatının biraz yüksek olması derim.İndirimden alındığında tadından yenmeyecek bir ürün.

13 ağustos 16:14 13 ağustos 16:15

11. kokusunda yapaylık olsa da çok güzel renge sahip allık, hemen ciltle bütünleşiyor ve çok tatlı bir şeftali rengi bırakıyor yanaklarda. kalıcılık olarak tüm gün deneme şansım olmadı ancak 5-6 saattir hala ilk sürdüğüm gibi yanaklarımda duruyor.

12 ağustos 22:27


10. Rengi çok güzel olan ve beyaz ciltte çok güzel duran allıktır. Kokusunu ben çok beğendim, pigmentasyonu da tam kararında.

12 ağustos 18:06 13 ağustos 11:36

9. Hayatımda çekilişten kazandığım ilk hediyedir kendisi bu mutluluk bile yeter çok merak ediyorum yaa :)

10 ağustos 23:09

8. Çekiliş sonucunun açıklanmasini beklediğim allık. bu girdi kendini moderatörler sonucu girmeye tenezzül edince yok edecek.

10 ağustos 13:15

7. Kendime allık yakıştırmadığım halde buna aşık oldum özellikle kokusuna ve pigmentine. Hafif hafif arttırabilmek allıktaki en büyük lüks. Kesinlikle tavsiye edilir (özellikle indirimde koşa koşa alınır).

8 ağustos 04:01


6. kendisi uzun zamandır arayıp bulamadığım güzellikte bir şeftali tonuna sahip bir allık. dokusu kokusu her şeyi ile gerçekten sevdim.

8 ağustos 01:46

5

5. Rengi, kokusu, dokusu bu kadar güzel olabilir. Normalde terracota allık kullanırım. Beni sanırım kendinden başka ürüne hiç göndermeyecek. 

6 ağustos 08:57

3

4. Turuncu sevdam yüzünden geçenlerde 30 liraya cosmetica'dan aldığım allık. Kokusu denildiği gibi güzel hafif yapay bi şeftali ama olsun. Arkasında aynası ve fırçası var ama bu şekilde bir paketleme bana kullanışsız geliyor. Çünkü pigmentasyonu orta zayıf arası birazcık fırçaya alıp aynayı çevir sür sonra belirginleştirmek için tekrar çevir falan derken ohoo. Şeffaf kapak yerine arkası ayna olan bir kapak çok daha iyi olurdu. Fırçası dandirik, anı kurtaran cinsten.

İçinde pembelik bulunmaması ve aşırı pigmentli olmamasını sevdim. Ama kalıcılığı benim karma cildimde gayet az, sabah sürüyorum öğlen bi bakıyorum ki allık yok. Tozutma da yapıyor. Son zamanlarda sadece balm girls trio allığı kullanıyorum o hiç tozutmuyor mesela.

Zamanında swiss dot allığımı takas yaptığım için pişman oldum. Bu kadar turuncu manyağı olacağımı kestiremezdim tabi ki. Turuncu allık arayışında olanlar için uygun fiyatlı bi alternatif olabilir. Beklentimi karşılayan bir ürün olmadı ne yazık ki.

4 ağustos 01:08