3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (133)
  • oylar ()
  • medya (3)
3

133. L'oreal bu ürünü piyasaya sürerken nemlendirmeden çok şişeye özen göstermiş. şişe o kadar güzel ki insan diyor çok güzel diyor, atıyor sepete, eve geliyor; sıvılaştırılmış slikon, paraben, methlyparaben, edta ve sayamayacağım bir sürü zararlı madde.

1 ekim 14:21 ed.1 ekim 14:46

132. Nemlendirici olarak başarılı sayamayacağım çünkü sadece nemli hissi uzun sürmüyor ama bir makyaj bazı olarak başarılı. Aloe vera suyu değil, silikon suyu.

1 ekim 11:34

4

131. kuru ve hassas ciltler için olanından 2. şişemi yarıladığım muhteşem ürün.

ilk olarak mayıs ayında kullanmaya başladım ve yaz boyunca başka bir nemlendirici takviyesi yapmadım ki bu benim için aslında mucize demektir. genelde bu tip serum tarzı ürünleri mutlaka hafif de olsa nemlendiriciyle desteklemem gerekiyor ama bunda ihtiyacım kalmadı.

serumdan biraz daha koyu kıvamda 1.5 pompası benim yüzüm ve boynuma rahatlıkla yetiyor. şimdilerde havalar biraz soğumaya başladı, bazı sabahlar çok soğuk olunca 1 pompa + çok az nemlendiriciyle kullanıyorum. akşama kadar hatta geceye kadar rahatlıkla idare ediyor.

şişesi çok güzel ama ürünün dibinde kalanları pompa almıyor orada kalan miktar da çöpe gidiyor. hijyenik ve kullanışlı ama buna bir çözüm bulsalar daha iyi olur bence.

sivilce gibi cilt sorununa neden olmadı bende. mesela loreal'in bir tane bu yapıya çok yakın serumu var pembe şişede. o ürün uzun süreli kullanımda hafif sivilceye yatkınlık yapmıştı.

şişe 70ml baya uzun süre gidiyor. biz 2 kişi kullanıyoruz mayıs-ekim arası 1.5 şişe gitti sabah akşam kullanımda. güncel fiyatını bilemiyorum ama indirimli fiyatıyla 10/8 performansına sahip. indirimsiz almayı düşünmem açıkçası.

30 eylül 14:26


130. O kadar övüldü. Bu kadar övgü üzerine denemeden geçmeyeyim dedim. Uzun vadeli kullanmadım çünkü ilk seferde bile beni tatmin eden bir yapısı yoktu. Öyle fresh bi hisse de kapılamadım malesef. Allahtan pahalı birşey değil de verdiğim paraya yazık olmadı. Şu an ellerim üzerine uyguluyorum boşa gitmesin diye.

28 eylül 19:27

129. denebunu'dan gelen testerını kullandım. Bence cok güzel bir ürün ama fiyatı fazla geldiği ve evde bir ton nemlendirici olduğu için almadım. Güzel indirimler olursa almayı düşünüyorum.

18 eylül 09:36

128. İçeriğinin pek de iyi olmadığını gördüğüm , fakat sırf hissiyatı için bile tekrar alabileceğim bir ürün oldu bu . Şu Hyaluronik Asit furyası bu üründe de mevcut . Akşamları 2 pıs alıp yüzümde iyice emilene kadar masaj yaparak cildime uyguluyorum . Çabucak emiliyor . Çok bişey yapıyor mu , hayır . Çok gerekli mi , hayır . Çok iyi nemlendiriyor mu , hayır . Fakat başarısız bir ürün mü , ona da hayır ..

18 eylül 02:37

127. İçeriğinde gereğinden fazla kimyasal var, bu kadar kimyasal varken aloe vera'nın bir etkisi olacağını zannetmiyorum.

17 eylül 22:35


126. asiri yapis yapis bi hissi var ama verdigi nem guzel. silikon iceriyor olabilir bu yuzden pek kullanmayi tercih etmiyorum

17 eylül 19:32

125. Bir suru yag bezesini hayatima katmis urun. Tavsiye etmiyorum cunku icerigi hic de temiz degil.

17 eylül 17:34

124. youtuberların sırf para için, beleşçilik için övdükleri bir ürün daha. benim cildimi kızarttı, yaktı resmen. parfüm kokusu da çok rahatsız ediyor.

17 eylül 16:58 17 eylül 17:03