3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • oylar ()
  • medya (3)

119. İçeriğinde gereğinden fazla kimyasal var, bu kadar kimyasal varken aloe vera'nın bir etkisi olacağını zannetmiyorum.

17 eylül 22:35

118. Bir suru yag bezesini hayatima katmis urun. Tavsiye etmiyorum cunku icerigi hic de temiz degil.

17 eylül 17:34

117. youtuberların sırf para için, beleşçilik için övdükleri bir ürün daha. benim cildimi kızarttı, yaktı resmen. parfüm kokusu da çok rahatsız ediyor.

17 eylül 16:58 17 eylül 17:03


116. Yine sponsorlu tanıtımlarla etki altına girip aldığım bir ürün. Kullanırken memnundum. Özellikle yaz sıcağında, sabah sürdüğümde yüzümü yapış yapış yapmayan, iyi nemlendirdiğini düşündüğüm bir üründü. Sonra yeniden sipariş vermeden önce, süslü arkadaşlarımızın yorumlarına baktım, aslında insanlar o kadar da memnun değilmiş. Bu sefer ikilem de kaldım. Sonuç: İyi nemlendirdiğini düşünmüyorum, ama kendimi iyi hissetmek için kullandığım bir ürün oldu kendisi.

17 eylül 16:07

115. Şişesinin tatlılığına ve çok övülmesine kanıp karmadan yağlıya dönük ciltler için olanını aldım ancak o kadar çok parfüm kokuyor ki cesaret edip yüzüme deneyemedim. Bu kadar yoğun parfüm içerirken sivilce yapmamasını beklemek en azından benim cildim için pek mümkün değil. Boynuma filan kullanıp bitirmeye uğraşıyorum.

17 eylül 15:47

114. Fondöten sürdüğümde yüzümdeki kuruluktan ve fondötenin düzgün durmayışından bıktığım için bir nemlendirici arayışındayken, gratisteki indirim döneminde aldığım nemlendirici üründür. Kokusunu ve sürdüğümde yapış yapış olmamasını her ne kadar beğensem de yüzüme hiç iyi gelmedi ve sivilce yaptı.

10 eylül 18:14

113. Karmadan yağlıya dönük olanını kullanıyorum, kullanmaya ilk başladığımda cildimde pul pul bir dökülme gözlemledim, fakat bunun ürünle değil benim cildimle alakalı bir sıkıntı olduğuna kanaat getirdim. Ürünü bana satan satıcının "herkes kokusu için alıyor, kokusu mükemmel" iddialarına rağmen kokusu beni kendine hayran bırakmadı ne yazık ki. Yağlı cildimi parlatmadan yeterince nemlendiriyor, ama şimdiye kadar kullandığım her nemlendirici gibi gece temiz yüzüme sürüp uyuduğumda sabah parlayan, yağlı bir ciltle uyanıyorum. Çok da aman aman değil.

5 eylül 21:44


112. asla reklamlara kanıp alınmaması gereken bir ürün. cildim aşırı kuru reklamı çok yapılınca merak edip aldım fakat tam bir fiyasko... sebeplerine gelecek olursam:

1) aşırı yoğun bir parfüm kokusu var, doğal bir içeriğinin olmadığını düşünüyorum.

2) cildi nemlendirmekten ziyade yapış yapış bir his veriyor.

3) cildi de nemlendirdiğini düşünmüyorum (gizlinot: cildim aşırı kuru belki sizde daha iyi nemlendirir.) daha çok baz görevi görüyor.

4) bana kalırsa gerçekten almayın paranıza yazık olur. daha kaliteli ve daha iyi nemlendiriciler mevcut piyasada.

31 ağustos 22:39

111. kuru ciltler için olanını kullanmıştım. normalde loreal'in cilt ürünlerini beğenirim ancak bundan hiç memnun kalmadım.

cildin üstünde yağlı, parlak, yapışkan bir tabaka oluşturuyor ve bu tabaka asla cildin derinliklerine nüfuz etmiyor. cilt içerden nemlenmiyor. nasıl tarif etsem, o parlaklığın altında cilt sanki çatır çutur duruyor. ilk defa bir kremde başıma böyle bir durum geldi.

31 ağustos 19:15

110. normalden karmaya olanını aldım. Aşırı derecede parfüm kokuyor, sürdükten sonra kokusu kaybolmuyor. fazla nem vermiyor ama ciltte yumuşak bir his bırakıyor ve cildi yağlandırmıyor

31 ağustos 16:55