3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (138)
  • oylar (71)
  • medya (3)

138. Kendisini yatmadan evvel azıcık madecassol kremle karıştırıp uygulamayı çok seviyorum. Zira tek başına nemlendirme konusunda çok başarısız bir ürün.

6 kasım 00:20

137. Burdaki sivilce uyarılarına rağmen olsun bende yapmaz diyerek aldığım ürün.

Akneli bir cildim olamamasına rağmen sürdükten 20 dakika sonra patır patır sivilce çıkarmaya başladım. 

1 kasım 23:48

136. uzun bekleyiş sonucunda geçenlerde indirimde yakalayabildim.

daha önce evdeki aloe veradan yüzüme uyguladığım olmuştu. bu ürünü kullandıktan sonra da aynı hissi yaşadım. verdiği hafif kaşıntı aloe verayı hissettiriyor bence.

kullandıktan sonra bıraktığı his de güzel. ben de şu anda sivilce vs gibi bi durum oluşmadı.

indirimde bulunduğunda değerlendirilebilecek bi ürün.

26 ekim 17:34


135. Ben de ambalajının güzelliğine kapılıp alanlardanım. Ne nemlendirmesi başarılı ne de içeriği temiz. Asla yaklaşılmaması gereken bir ürün olduğunu düsünüyorum.

23 ekim 20:48

3

134. Çok fazla parfüm kokuyor ama güzel nemlendiriyor ve makyaj altına da güzel ama bu kadar parfüm olması beni düşündürüyor.

20 ekim 19:33 20 ekim 20:34

133. nemi cilde hapsetmeyi vaat eden, aloe vera suyu özlü, su bazlı bir nemlendirici.

youtuberların öve öve bitirememesi sonucu bende bir adet edindim ve memnun kalmakla kalmamak arasındayım. yağlı ciltler için, su bazlı olması büyük avantaj. ama karma ciltlerde yanakta pullanma yapabiliyor. makyaj altında güzel ve sağlıklı görüntü sağlasa da uzun süreli kullanımda sivilce oluştuğunu gözlemledim.

içinde yoğun oranda silikon barındırdığı için sadece gözenekleri bölgelere uygulamanızı tavsiye ederim.

7 ekim 00:27

3

132. L'oreal bu ürünü piyasaya sürerken nemlendirmeden çok şişeye özen göstermiş. şişe o kadar güzel ki insan diyor çok güzel diyor, atıyor sepete, eve geliyor; sıvılaştırılmış slikon, paraben, methlyparaben, edta ve sayamayacağım bir sürü zararlı madde.

1 ekim 14:21 ed.1 ekim 14:46


131. Nemlendirici olarak başarılı sayamayacağım çünkü sadece nemli hissi uzun sürmüyor ama bir makyaj bazı olarak başarılı. Aloe vera suyu değil, silikon suyu.

1 ekim 11:34

4

130. kuru ve hassas ciltler için olanından 2. şişemi yarıladığım muhteşem ürün.

ilk olarak mayıs ayında kullanmaya başladım ve yaz boyunca başka bir nemlendirici takviyesi yapmadım ki bu benim için aslında mucize demektir. genelde bu tip serum tarzı ürünleri mutlaka hafif de olsa nemlendiriciyle desteklemem gerekiyor ama bunda ihtiyacım kalmadı.

serumdan biraz daha koyu kıvamda 1.5 pompası benim yüzüm ve boynuma rahatlıkla yetiyor. şimdilerde havalar biraz soğumaya başladı, bazı sabahlar çok soğuk olunca 1 pompa + çok az nemlendiriciyle kullanıyorum. akşama kadar hatta geceye kadar rahatlıkla idare ediyor.

şişesi çok güzel ama ürünün dibinde kalanları pompa almıyor orada kalan miktar da çöpe gidiyor. hijyenik ve kullanışlı ama buna bir çözüm bulsalar daha iyi olur bence.

sivilce gibi cilt sorununa neden olmadı bende. mesela loreal'in bir tane bu yapıya çok yakın serumu var pembe şişede. o ürün uzun süreli kullanımda hafif sivilceye yatkınlık yapmıştı.

şişe 70ml baya uzun süre gidiyor. biz 2 kişi kullanıyoruz mayıs-ekim arası 1.5 şişe gitti sabah akşam kullanımda. güncel fiyatını bilemiyorum ama indirimli fiyatıyla 10/8 performansına sahip. indirimsiz almayı düşünmem açıkçası.

30 eylül 14:26

129. O kadar övüldü. Bu kadar övgü üzerine denemeden geçmeyeyim dedim. Uzun vadeli kullanmadım çünkü ilk seferde bile beni tatmin eden bir yapısı yoktu. Öyle fresh bi hisse de kapılamadım malesef. Allahtan pahalı birşey değil de verdiğim paraya yazık olmadı. Şu an ellerim üzerine uyguluyorum boşa gitmesin diye.

28 eylül 19:27