yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et

  2019-08-04 08:00:00 tarihli Likit Mat Rujun Yapışkan Hissini Unut! sonuçlandı. talihliler: prettyreckless, serlut, katerina, lizzy bennet, asdgf, any

  hediyeleri, 6 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 5 kişi kazanacak.

  çekilişin sona ermesinden sonraki bir hafta süre içerisinde iletişim bilgilerini doldurmayan yazarlar hediye haklarını kaybedeceklerdir.

  hediyelerinizi denedikten sonra yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

  • girdiler (27)
  • oylar (49)
  • medya (14)
  5

  27. denebunu.com sayesinde sahip olduğum ve çok beğendiğim likit ruj. bir kere kıvamı çok ince olmasına rağmen kapatacılığı çok güzel, dağılmıyor. inanılma güzel bir aplikatörü var ve fazla ürün gelmiyor, gelmediği gibi de sürüş kolaylığı yaşıyorsunuz. sık sık tazeleme hissi gerektirmiyor ama ilk denediğim gün, nasıl sa çıkmıştır deyip dudağımda yok hissini tadıp aynaya baktığımda çok şaşırdım. sadece bir miktar kuruluk hissi yarattığını söylemem lazım bende. pul pul bir döküntü yaşamadım açıkçası. ben de 105 numarası var ve bir arkadaşın da dediği gibi kat kat sürünce renk koyulaşıyor. ben de daha vişnemsi bir renk oluşuyor mesela bu şekilde.

  16 eylül 10:50

  5

  26. Explore rengini görür görmez aldım. Diğer renkler biraz daha soğuk alt tonlu gibi. Yapısı incecik, su gibi :) yapış yapış olmuyor, dudakta yokmuş gibi.  Uygulaması kolay, aplikatörünü beğendim. Yapısını o kadar beğendim ki diğer renklerine de bakmayı düşünüyorum. 

  14 eylül 20:08

  5

  25. (link: https://www.suslusozluk.com/denebunu-exclusive?i=1065034 Denebunu exclusive) kutusunda fiyatı avantajlı gelmesi sebebiyle satın aldığım ruj. Öncelikle kutu içinde avantajlı fiyatı olmasa indirimli halinin dahi çok yüksek fiyatlı oldugunu belirtmeliyim. Ancak Loreali sıradan bulan biri olarak ilk defa lorealin bir ürününü farklı ve başarılı buldum. 

  Yapısı şimdiye kadar denediğim en iyi likit mat ruj formülasyonu oldu. Dudakta bir şey yokmus hissi gerçekten doğru. Su gibi bir yapısı var ilk defa böyle bir ruj ile karşılaştım. Üst üste kat kat sürülerek renk koyulaştırılabiliyor ve rujun yapısı üstünden gecilse de bozulmuyor. Dudağı hem kurutmayan hem de kalıcı olabilen tek likit mat ruj diyebilirim denediklerim içinden. Kalıcılığı 4-5 saat ancak silinirken likit mat rujda olan o pütür pütür dökülme hali olmuyor. Ortadan silinmeye başlıyor kolayca tazelenebiliyor. 

  Bendeki rengi 116-explore. Kızıllık içeren kahve diye tanımlayabilirim rengi. Koyu buğday/ esmer tende koyu nude gibi duruyor. Özetle fiyatını çok yüksek bulsam da formülasyonunun başarılı olması ile beğendiğim bir ruj oldu.

  Edit: almak isteyen ama kararsiz kisiler icin fazlasiyla detayli yazdigim degerlendirmenin nesini eksiliyorsunuz soklar icindeyim. Urun girdisi yazmaktan sogutuyorsunuz insanlari. 

  14 eylül 17:19 14 eylül 18:32

  4

  24. i explore rengini severek kullanıyorum. dokusu çok hafif gerçekten, dudağımda ruj olduğunu unutuyorum. kalıcılığını zayıf buldum ve maalesef fiyatı çok yüksek, ancak indirim zamanına denk gelebilirsem yenilerim. 

  14 eylül 12:04

  5

  23. Harika bir mat ruj dudağı hiç rahatsız etmiyor. Lorealin çıkardığı bir çok ürünü severek kullanıyorum bu da onlardan biri Explore rengi efsane güzel. Sürdüğünüz andan itibaren sizi hiç rahatsız etmiyor. Hafif dokusu ile dudağa hemen oturuyor. Kalıcılığı ise iyi bişeyler içerken çıkmıyor.

  13 eylül 21:16

  5

  22. Yapısını ve renk skalasını fazlasıyla beğendim.

  Dudağı kurutmuyor.

  Sanki hiçbir şey sürmemişsiniz gibi bir his oluşuyor. 

  Ruj kullanırken en dikkat ettiğim özellik yapış yapış yapmaması. Bu ruj da o isteğimi karşıladı. 

  10 eylül 20:52

  5

  21. İnanılmaz güzel bir ruj. Hatta rujdan öte yok gibi  Sür çık o derece.

  Renkleri kendi içlerinde gayet başarılı ve canlı.

  Kesinlikle makyaj çantalarının olmazsa olmazlarından bir ürün. Dudağınıza sürdüğünüzde yumuşacık olduğunu, kısacık sürede kuruduğunu görüyorsunuz ve dudağınızda olduğunu bile hissetmiyorsunuz. Uzun süre kalıcı ve akmayan özelliği harika.

  10 eylül 15:53 11 eylül 00:15

  5

  20. geçen indirimde i achieve ve i explore renklerini edindiğim ruj serisi. ben lip tint gibi olmalarını çok sevdim. çünkü mat bitişli rujları sevmeme rağmen dudakta katman gibi durmasından hoşlanmıyorum ve siliyorum bir süre sonra. karıştırılabilir olmaları da çok hoşuma gitti. bu iki rengi karıştırarak tam istediğim ve uğruna nice rujlar alıp hayalkırıklığına uğradığım nude rengi elde ettim. indirimli de indirimsiz de fiyatlarının pahalı olduğunu düşünüyorum. dudakta doğal duruyor olmaları çekici kılsa da özellikle indirimsiz fiyatıyla ne derece tercih edilir bilemiyorum. ama böyle ürünlerin de üretilmesi açısından güzel ve başarılı bir başlangıç olmuş.

  9 eylül 18:50

  5

  19. tester denedim hoşuma gitti renk çeşitleri çok güzel dudağa sürmesi kolay ve günlük kullanım için çok ideal yumuşak süngeri var dudağa sürerken rahatsız etmiyor.

  9 eylül 17:35

  5

  18. Rouge Signature Likit Mat Ruj inanılmaz bir kalıcılığa sahip. Tüm gün yedim, içtim ama çıkmadı ancak çift fazlı makyaj temizleme ile çıkarabildim. Renkleri çok iyi hemen matlaşıyor ve en güzeli mat olmasına rağmen dudaklarımı kurutmaması oldu. Fırça yapısı da çok iyi kolayca sürülüyor ve dudakta ağırlık yapmıyor

  9 eylül 11:19