yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (63)
  • medya (14)
  3

  42. bu rujların galiba ülkemize yeni gelen parisian sunset serisinden 121- choose rengini satın aldım.

  diğer süslülerin dediği gibi yapısı oldukça ince ve konforlu bir ürün, dudağı kurutmuyor, dudakta çizgilere dolmuyor ya da maybelline super stay mat rujlar gibi kalıp şeklinde durmuyor dudağın yapısıyla güzel bütünleşiyor.

  kalıcılığı için ise orta diyebilirim, yüzeylere transfer olduğu için maske içinde sürmek mantıklı olmayabilir, bir şey yiyip içince de çoğu siliniyor dudaktan onun dışında 3-4 saat rahat şekilde kalır dudakta.

  son olarak renkle ilgili konuşmak gerekirse: bende bu ürünün eskiden i rule rengi vardı ama çok soğuk ve eflatunumsu geldiği için kardeşime vermiştim.

  i choose rengini ise (bkz: my lips but better) rengi olduğunu düşünerek almıştım ama internette göründüğüne göre fazla pembe ve canlı geldi. i rule'a göre daha güzel tabii ama yine de bayıldım diyemeyeceğim

  5 mart 18:40

  3

  41. Nihayet 130 numara i amaze rengini buldum ve aldım. Yapısı zaten harikaydı ona şüphe yok. I explore çok koyu durduğu için bu rengi beklemiştim beklediğime değdi. Turunculu bir kahve arayışında olup yapısını bilip beğenenler varsa öneriyorum.

  7 şubat 2020 19:48

  40. Dokusu ince ince ve hafif, sanki dudağınızda ruj yokmuş gibi hissediyorsunuz.

  Görüntü olarak dudakları muhteşem gösteriyor. Ben kırmızı rengini tercih ediyorum.

  27 aralık 2019 17:22 27 aralık 2019 18:24


  5

  39. Öncelikle ürün asla çıkmıyor, kalıcılığı çok iyi. Aslında mat bir ruj ama mat gibi değil su gibi bir yapısı var. Yapış yapış bir his vermiyor, kat kat uygulamaya müsait bir yapısı var. O kadar ince ve hafif bir yapısı var ki dudağınızda hiç hissetmiyorsunuz. Çizgi çizgi olmuyor, dudağınızın ortasından silinmiyor ve hiçbir şey sürmemişsiniz gibi varlığını hissetmiyorsunuz, harika bir formülü var.

  27 aralık 2019 00:55

  3

  38. süslülerin sözleşmişçesine gidip i explore rengini edindikleri (ve memnun kaldıkları) ruj serisi.(gizlinot: swh) 

  bana i explore şahsen birazcık gri alt tonlu gibi, yani soğuk gelince ben i empower rengini aldım. şeftalimsi, bejimsi nude ailesinden bir Renk.

  Yapısı, duruşuyla ilgili söylenenlere katılıyorum. cidden su gibi, çok hafif ve sürümü kolay.

  Fakat bendeki asla opak değil mesela, kat kat sürünce de değil gibi hatta. Rengi de zaten soluk olunca (ki kendi seçimim evet) dudakta belli bile olmadı. Aynı şekilde kalıcılık da eh dedirtti. Çok hafif “lipstain” şeklinde duruyor gibi, orası doğru.

  Nitekim benim açımdan hayal kırıklığı oldu.

  Ambalajını şık, aplikatörünü kullanışlı bulduğum ama bende istediğim görüntüyü sağlayamayan bir ruj oldu.

  1 aralık 2019 18:53

  37. 116 i explore rengine sahibim bence günlük kullanılabilecek kızıl alt tonlu güzel bir kahve. Şu ana kadar kullandığım en başarılı likit mat ruj olabilir dudakları asla kurutmuyor yapısı çok ince tint gibi. Altına nemlendirici sürmeme gerek kalmıyor. Kalıcılığı dudağı kurutan likit mat rujlar kadar iyi değil ama dudakta hiç yokmuş hissine değer diye düşünüyorum. Bir şeyler yiyip içtikçe hafif hafif silinmeye başlıyor ama görüntü olarak insanı rahatsız etmiyor. İndirimde kaçırılmaması gereken bir ürün bence

  27 kasım 2019 21:18

  5

  36. Öncelikle ürün asla çıkmıyor, kalıcılığı çok iyi. Aslında mat bir ruj ama mat gibi değil su gibi bir yapısı var. Yapış yapış bir his vermiyor ve kat kat uygulamaya müsait. Bildiğiniz bütün o dudakları aşırı kurutan yoğun yapılı likit mat rujları unutun. O kadar ince ve hafif bir yapısı var ki dudağınızda hiç hissetmiyorsunuz. Çizgi çizgi olmuyor, dudağınızın ortasından silinmiyor ve hiçbir şey sürmemişsiniz gibi varlığını hissetmiyorsunuz harika bir formülü var.

  19 kasım 2019 01:38


  3

  35. Çok pigmentsiz dudaklarıma bir türlü uygun rengi bulamadığımdan bir adet edilemediğim ruj serisi. i explore ve i achieve renklerine göz kırpsam da i explore bordoya yakın bir koyulukta oldu i achieve ise bir havuç misali patladı. Yurt dışındaki tanıtım videolarında i amaze diye bir renk var turunculu kahve ona bir gözüm kayıyor ama gel gelelim henüz Türkiye’de bu renge rastlamadım.

  9 kasım 2019 23:37

  3

  34. i explore rengine sahibim. renk çok güzel, dudakta varlığını hissettirmiyor ancak asla eşit sürülmüyor, söylendiğinin aksine hiç kalıcı değil. les chocolats serisini bütün yapış yapışlığına rağmen bu seriye tercih ederim

  8 kasım 2019 23:33

  33. les chocolats serisindeki o kalın, yapış yapış katmanlı doku bu rujda yok. likit mat ruj olmasına rağmen hafif bir ürün lip tint gibi diyebilirim. sürmek kolay sabitlenmesi için biraz beklemek gerekiyor. kalıcılığını beğendim hemen silinmiyor ve dudakta tatlı bir pembelik bırakıyor. ilk fırsatta başka renklerine de bakmak istiyorum

  19 ekim 2019 10:15