yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (55)
  • medya (1)
  2

  24. Beklentiler üzer dedirten maskara.

  Standart uzunlukta, kıvrık olmayan bir kirpik yapım var. Sol gözümdeki kirpikler tek tek ayrılmışken sağ gözümdekiler daha iç içe ve az dolayısıyla seyrek ve normal kirpik türünün her ikisi üzerinde etkisini denemiş bulunmaktayım. Maskarayı gür kirpilere sahip arkadaşım da denedi ama onda da sonuç hüsran.

  Asıl meseleye gelecek olursak maskarayı her sürdükten sonra umutsuzca tipime bakıp barış akarsu gibi "nolur ıslak ıslak bakma öyle" diyorum. Yüzünüzü yıkasanız kirpiklerde yine aynı efekt oluyor zaten. Loreal'in diger maskaralarında da aynı sorun var fakat onlarda yapısının oturma durumunu gözlemlemişken bunda mümkün olmadı.

  Tek tek ayrım adına uygun olduğunu düşünmüyorum. Diğer maskaralarına şans verilebilir.

  30 eylül 01:55

  4

  23. bu ürünü çekilişten kazanmıştım.elimdeki açık maskara bitince henüz bir haftadır deneyimleme fırsatı buldum.gür ve uzun sayılabilecek bir kirpik yapım var.uzatma ve tek tek ayırma konusunda başarılı ama ben maskarada abartı sevdiğim için hacim bana biraz yetersiz geldi.waterproof olup suyla temizlenme olayı ise suyun ısısı biraz sıcak oldugunda ortaya çıkıyor.akma,bulaşma yapmıyor.kat kat uygulanmaya müsait bir yapısı var.genel olarak beğendiğim bir maskara oldu.

  16 eylül 11:44

  5

  22. İlk açtığımda biraz ıslaktı, yapıştırdı kirpiklerimi. Birkaç hafta sonra bu sorun ortadan kalkıyor. Kirpikleri cidden güzel uzatıyor. Benim kirpiklerim oldukça yoğun zaten, o yüzden dolgunluk vermesiyle ilgili yorum yapamıyorum. Normalde waterproof kullanmam, tatilde de makyaj yapmam zaten ama bunu yaz boyu denizde, havuzda keyifle kullandım. Ilık suyla yıkayınca kolayca çıkıyor olmasına bayıldım ben. Biterse tekra alabileceğim bir ürün.

  1 eylül 10:50

  21. Sözlük çekilişiyle deneme imkanı bulduğum maskara. Açalı 2 hafta kadar oluyor. İlk açtığımda baya ıslaktı, şimdi kıvamı daha iyi durumda fakat hala ıslaklık söz konusu. Orta sıklıkta, aşağı bakan, sarımsı ve orta uzunlukta kirpiklere sahibim. Kirpiklerimi tek tek ayırdı ve uzattı bu konuda performansını beğendim. Sıcak suyla çıkartmayı denemedim Yves Rocher'in temizleme yağıyla kolaylıkla çıkıyor. Suda herhangi bir dökülme akma yapmadı. Benim beğendiğim bir ürün oldu, indirimde güzel bir fiyata denk getirirsem alacağım bir maskara.

  8 ağustos 18:32

  20. Kirpiklerdeki etkisi, göz altına dökülmemesi ve çok kolay çıkmasıyla beni baya mutlu eden bir maskara. Sıcak suyla temas edince direk soyuluyor. İlk kez bu maskarayla kirpiklerim tamamen arındı diyebildim. Eğer tatilde denemek isteyenler olursa bende 30 derece havuz suyunda çıkmaya başladı bunu da ekleyeyim.

  3 ağustos 05:07

  19. kirpiklerimi yapıştırdı 1 saat sonra elimi vurduğumda yapışmamış olanlarda yapıştı. loreal paradise ya da deborah'ın maskaralarında takma kirpik gibi olan kirpiklerim 3 tane görüntü bunu kullanınca. bi yerde bi yanlış var ama nerde. fazla üzdü büyük hayalkırıklığına uğradım .(

  31 temmuz 20:33

  18. L'oreal paris unlimited maskaranın suya dayanıklı versiyonu.

  Sevdiğim kirpik görüntüsü boyanmış, belirginleşmiş ancak yine de doğal duran kirpiklerdir. Kat kat sürülmüş, topak topak olmuş, birbirine yapışmış kirpiklerden hiç hoşlanmıyorum. Bu sebeple benim için plastik fırçalar önem kazanıyor.

  Bu maskaranın da fırçası plastik.Ürünü açtığım yaklaşık 3 hafta biraz ıslaktı, istediğim görüntüyü almam bu 3 haftada maskaranın biraz kurumasıyla oldu. Doğal ve belirgin duruşunu seviyorum. Terlemeyle çıkmıyor. Makyaj temizleme yağıyla çıkmıyor, ılık suda kirpiklerinizi hafifçe ovduğunuzda çıkıyor. Çıkan şey elinize bulaşan bir boya değil de kücük siyah parçalar. Keşke kahverengisi de yapılsa. Bu maskara sizi sıcak yaz günlerinde rezil değil vezir eder efendim!

  7 temmuz 20:24

  5

  17. Lifting etkisi çok güzel. Kirpikleri çok güzel kaldırıyor

  22 haziran 08:32 10 temmuz 11:43

  16. hacim vermesini uzatmasını ve ceylan gibi melül melül bakıyormuşum gibi hissettirmesini sevdim. bundan önce memnun kaldığım bir loreal maskarası olmasığı için çok umudum yoktu çünkü genelde fırçaları kısa kirpiklerimle bir türlü anlaşmıyordu, ta ki bebeğim unlimited'ı keşfedene kadar <3 indirim zamanlarında alırım ancak diye düşünüyorum malum fiyatlar uçuşta bu ara.

  edit: çıkartması da aşırı kolaymış bunun ba-yıl-dım

  16 haziran 23:08 17 haziran 18:46

  15. Unlimited Maskarayı öyle çok sevdim ki bir numaralı maskaram olmuşken Waterproofunu da gördüğümde denemek istedim. Yazın sıcakta denizde havuzda rahatça kullandığım maskara oldu. Fırçasını zaten çok beğeniyorum. Asla akma dökülme yapmadı.

  15 haziran 21:44