sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (45)
  • medya (1)

  17. L'oreal paris unlimited maskaranın suya dayanıklı versiyonu.

  Sevdiğim kirpik görüntüsü boyanmış, belirginleşmiş ancak yine de doğal duran kirpiklerdir. Kat kat sürülmüş, topak topak olmuş, birbirine yapışmış kirpiklerden hiç hoşlanmıyorum. Bu sebeple benim için plastik fırçalar önem kazanıyor.

  Bu maskaranın da fırçası plastik.Ürünü açtığım yaklaşık 3 hafta biraz ıslaktı, istediğim görüntüyü almam bu 3 haftada maskaranın biraz kurumasıyla oldu. Doğal ve belirgin duruşunu seviyorum. Terlemeyle çıkmıyor. Makyaj temizleme yağıyla çıkmıyor, ılık suda kirpiklerinizi hafifçe ovduğunuzda çıkıyor. Çıkan şey elinize bulaşan bir boya değil de kücük siyah parçalar. Keşke kahverengisi de yapılsa. Bu maskara sizi sıcak yaz günlerinde rezil değil vezir eder efendim!

  7 temmuz 20:24

  16. hacim vermesini uzatmasını ve ceylan gibi melül melül bakıyormuşum gibi hissettirmesini sevdim. bundan önce memnun kaldığım bir loreal maskarası olmasığı için çok umudum yoktu çünkü genelde fırçaları kısa kirpiklerimle bir türlü anlaşmıyordu, ta ki bebeğim unlimited'ı keşfedene kadar <3 indirim zamanlarında alırım ancak diye düşünüyorum malum fiyatlar uçuşta bu ara.

  edit: çıkartması da aşırı kolaymış bunun ba-yıl-dım

  16 haziran 23:08 17 haziran 18:46

  15. Unlimited Maskarayı öyle çok sevdim ki bir numaralı maskaram olmuşken Waterproofunu da gördüğümde denemek istedim. Yazın sıcakta denizde havuzda rahatça kullandığım maskara oldu. Fırçasını zaten çok beğeniyorum. Asla akma dökülme yapmadı.

  15 haziran 21:44

  14. bu maskaranın bükülebilen fırçasını çok seviyorum kolay bir uygulama sağlıyor. oldukça kalıcı, gözaltına akma  yapmadı. su bazlı temizleyicilerle ya da ılık suyla ovuşturunca da kolaylıkla temizleniyor, bu özelliğini de çok sevdim, indirimlerde mutlaka şans vermelisiniz

  14 haziran 23:47

  13. Aynı zamanda terlemeye de çıkmayacağını anladığım maskara. Sadece ılık su ile çıkıyor olması güzel bence. Micellar su ile çıkmayacağını belli ediyor bu da. İndirimde kaçırılmaması gereken yazlık maskara.

  13 haziran 15:34

  12. Ilık suyla çıkan maskaralar teknik olarak waterproof grubunda değildir. Bunun yerine tubular maskara denilen ve ter, nem gibi sıvılara karşı dayanıklılığı yüksek maskalar grubunda yer alır. Estee lauder double wear, cliniquefit maskara en popüler örneklerinden. Tubular maskaralar yalnızca ılık suyla değil herhangi su bazlı göz temizleyicisi (bioderma h2o mesela) ile de çıkmaktadır. Kendi isimlendirmesini yanlış yapmış ürün sonuç olarak. Şu ismiyle gördüğümde ilgimi çekmeyecek maskara, tubular olduğunu öğrendiğimde ilgimi çekti. Kirpiklerinizi seviyorsanız waterprooftansa bu tip maskaralara yönelin ve inanın performansları çok iyi. Bu maskarayı kullanmadım fakat saydığım diğer örnekler gibiyse yazın terinde, neminde dahi rahatça kullanabilirsiniz. Temizlediğinizde bir kalıp gibi ince naylon parçası şeklinde kirpiklerinizden çıktığını ve yayılmadığını görürsünüz. 

  12 haziran 18:11

  11. Klasik Unlimited maskarayı ilk çıktığından beri kullanıyorum. Fırça yapısı tam kirpiklerime göre olunca ve hacim olarak da takma kirpik etkisine en yakın sonucu alınca, hazır yaz gelmişken waterproof versiyonunu da denemek istedim. Zaten Unlimited dökülme yapmıyordu, ama waterproofda kendimi daha rahat hissettim. Maskarayla havuza ya da denize girecek biri değilim, ama yazın ten makyajı da yapmadığımdan sürekli termal su kullanıyor, yüzüme su tutuyorum. Gözlerinizi suyla ovuşturmadığınız sürece akmayan ve bulaşmayan bir yapısı var. Bu maskara da uzun süre kurumadan gidecek gibi duruyor.

  (gizlinot: Unlimited maskara kurumadan bitirdiğim ilk maskara, genelde maskaralarımda ürün olduğu halde kuruduğu için kullanamama durumum oluyordu. )

  10 haziran 13:52

  10. Waterproof olmasının yanında suya dayanıklı olması da bir harika olmuş doğrusu. Yes, very very different. İsmi ayrı, başlığı ayrı komik maskara.

  9 haziran 18:13

  9. takma kirpik etkisi yaratan l'oreal paris unlimited very different waterproof suya dayanıklı maskaranın gün içerisinde hiç akmaması ve kolay çıkarak uğraştırmaması, kirpiklere zarar vermemesi bir harika :)

  9 haziran 17:09

  4

  8. l'oreal paris unlimited maskarayı ilk çıktığı andan beri kullanıyorum. Geç kuruyor, geç bitiyor sıcak suyla da yıkayınca hafif masaj ile hemen kurtulmak mümkün. Kirpikte duruşu verdiği dolgunluk da güzel.

  3 haziran 04:08