4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (91)
  • oylar (35)
  • medya (6)

91. Bir dönem haftada 2 defa kullanıyordum bunu hatta bir ara 3 gün art arda sadece burnuma uygulamıştım siyah noktalardan eser kalmamıştı ama hassasiyet yapabilir... şimdi bu maske bence güzel üzerinde yazdığından daha uzun süre kullanılabiliyor. tek sıkıntısı parfümünün çok olması eğer aşırı hassas bir cilde sahipseniz veya koku hassasiyetiniz varsa bu ürün parfüm konusunda sizi rahatsız edebilir. Onun haricinde cildi güzel arındıran, çıkması kolay olan, geride ışıltılı güzel aydınlık bir cilt bırakan ve çöl gibi kuruluk bırakmayan bir kil maskesi. Etkisi aşırı uzun değil tabi, düzenli yapmak gerek. Sivilcelere iyi geldi mi kuruttu mu derseniz öyle gözle görülür bir etki göremedim ama cildi güzel arındırıyordu. Sivilce ya da herhangi bir iritasyon gözlemlemedim. Şimdi dirty works’un kil maskesini kullanıyorum beyaz kilden yapılmış. O da fena değil. Bu dirty works’ten bence bir tık daha etkili. 

Edit: bilgi ekleme.

17 temmuz 11:15 17 temmuz 11:17

90. Hassas ve karma ciltlerin kullanırken dikkatli olması gereken maske. Yüzdeki yağı ciddi oranda alıyor. Yağlı ciltler memnun kalır ama karma ve kuru ciltlerin her zaman kullanacağı bir ürün değil aman dikkat

17 temmuz 00:50

5

89. Şu an yüzümde bu ürün var ilk izlenim olarak söyleyebilirim ki kıvamı ve uygulaması çok güzel ne çok sulu ne de çok katı. Kokusunu çok beğendim içerikten de biraz anlayan biri olarak içeriğini de beğendim.

edit: yüzümü yıkadım diğer kullandığım tüm kil maskelerini yüzümden çıkarırken çok zorlanırdım ve cildim çok tahriş olur ve canım yanardı bu üründe böyle olmadı çok kolay çıkardım ve yumaşacıktı sadece cildimi biraz kızarttı ve gerdi.

Bence kesinlikle denenmesi gereken bir ürün.

16 temmuz 23:02 16 temmuz 23:18


88. hassas cildime hiç iyi gelmeyen maske. ne zaman uygulasam maske sonrası yüzümde tüp patlamış gibi bir görüntü oluşuyor ve ertesi günede bir iki sivilceyle uyanıyorum. daha agresif kil maskeleri denediğim de oldu ama cildimle bu kadar anlaşamayanına hiç denk gelmedim.

16 temmuz 14:16

87. ürünü yeni aldım ve bugün ilk kez kullandım. pakette 10 kullanım diyor ama benim gibi küçük yüzlü olanlar bunu 20 defa bile kullanabilirler, ilk sürdüğümde özellikle burun çevremi yaktı. daha sonra grileşmeye ve gözeneklerin içine girmeye başladı. pakette 5-10 dakika bekletin diyor ama ben 20 dakika beklettim, ılık suyla kolaylıkla çıkıyor ve geriye bebeksi ışıl ışıl bi yüz kalıyor ve siyah noktalar yok olmuş gibi. kesinlikle tavsiye ediyorum

16 temmuz 13:43

5

86. cildimde renk eşitliği gözlemlediğimi söyleyemem ama cildimin temizlendiğini hissediyorum. bir de o kadar kuru bir ürünü temizledikten sonra daha nemlendirici bile sürmediğim halde nasıl o kadar yumuşak bir sonuç yaratabiliyor anlayamıyorum ama bıraktığı his harika. sonraki birkaç gün makyajımın iyi göründüğünü fark ettiğim ve cildimi yumuşacık bir hale getirdiği için üründen oldukça memnunum, bittikçe alınır.

16 temmuz 00:10

2

85. Mart ayında gratisten indirimle yaklaşık 20 tl ye edindim. Kuru karma ciltliyim. Burnum ve çevresinde yanaklarıma doğru büyük gözeneklerim ve siyah noktalarım var. Sözlükte hakkında genel olarak iyi yorumlar olduğunu görünce almaya karar verdim. Öncelikle maskeyi ince bir katman halinde sürmelisiniz yoksa kuruması zor. İlk kullanımda 15 dakika kadar beklememe rağmen (normalde 5-10 dakika beklemeniz gerektiği yazılı kutu üzerinde) nispeten kalın sürdüğüm yerler halen kurumamıştı. Genel olarak kuruduğunda grileşiyor ve gözenekleriniz nokta nokta açığa çıkıyor. Görüntü karşısında üzüldüm ne yalan söyleyeyim. Gözeneklerimin bu kadar fazla olduğunu bilmiyordum. Arındırmakta da zorlandım açıkçası, cildimi hırpaladığımı hissettim (özellikle yanaklarımdan çıkarmak zor oldu). Sonrasındaysa cildimde gerginlik hissi bıraktı. Özellikle yanaklarım ve burun çevrem çok kuruydu. Maalesef kullandıktan bir gün sonra yanaklarımda renksiz, uç vermeyen ve dokunduğunuzda acıyan cinste sivilceler çıktı. Dönemsel olduğunu düşünüp iki hafta sonra tekrar denedim. Ve yine yanaklarımda bir iki tane sivilce çıktı. Cildime nerdeyse hiç bakım ürünü kullanmıyorum. Bu yüzden maskenin sivilce yaptığından emin gibiyim. Kuru ve kuruya dönük karma ciltlerin memnun kalacağını düşünmüyorum. Belki yağlı ciltlerin haftalık bakımda yağı kontrol altına almada işine yarayabilir. Yanaklarıma sürmeden sadece burnuma sürerek bitirmeye çalışacağım maskedir.

15 temmuz 22:21


84. aydınlık bir cilt vaadeden maske. rossman indiriminden 20 tlye almıştım. yağlıdan karmaya dönük cildimde hassasiyet veya kuruluk yapmadı. verdiği aydınlık görüntüyü çok sevdiğim için kullanmaya devam edeceğim. ben duştan sonra uygulayıp 20 dakika bekletiyorum. durulayıp makyaj yaptığımda cildim hiç olmadığı kadar berrak görünüyor bu nedenle çok memnunum. ah bir de kokusu çok ağır olmasa..

3 temmuz 07:24

83. Ne zaman kullansam yüzümde kesinlikle akneye yol açan ama şimdi yaptığım beyin fırtınasına göre "tam da" o an kil maskesi yapma sebebim olan(?) bölgelerde akne yapan maske. 

Eğer bu bir gerçekten detoks, tıkalı gözeneği açıp dışa vurma şekliyse, saygıyla önünde eğilirim l'oreal. 

Dün kullanmıştım akşamında çenemdeki o kızarık şişliği hissettim, alnımda ki komedonda aynı şekilde bir "dışa vurum" durumundaydı. Şimdi bir daha yaptım, eğer tespitim yanlış da bu sivilceler içindeki parfüm veyahut kötü içeriği kaynaklıysa drugstore'lara bir süre daha uğramayacağım asla. Ama eğer ki maskenin nimetiyse, başım gözüm üstüne.

28 haziran 17:41

82. sadece bir kil maskesidir. indirimsiz fiyatını bu sebeple hak etmeyendir.

11 haziran 22:15