4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (29)
  • medya (6)

66. hala etkisi şudur diyip yorumlayabildiğim bi ürün olamadı kendisi.

temizlik hissini beğeniyorum 

11 haziran 09:55

65. Yıkadıktan sonra yüzüme inen o berraklığı seviyorum. Güçlü bir şekilde temizlemesine rağmen herhangi bi kızarıklık da yapmadı. Gerçi hoş demir gibi yüzüm vardır ne saçma deneme yanılmalara dayandı. Sizin için çok da bi ölçüt olmasın.  yine de derinlemesine temizlik yapan kil maskesi arayan süslüler için birebir.

Not: sakın benim gibi gaza gelip 3 gün arka arkaya yapmayın. demiri yıpratır.

9 haziran 23:21

64. Uygun fiyatlı(gizlinot: indirimlerde) en iyi kil maskelerinden. Cildi kurutmadan güzel temizliyor. Çok hafif nemli bir bitiş verdi benim cildimde. Biraz parfüm kokusu var ama göz ardı edilebilir.

6 haziran 12:10


63. her market ürünü gibi cildi uzun vadede güzelleştirmiyor fakat kısa vadede cildi temizlemek için kullanılabilir. alerjik cildimde herhangi bir reaksiyona veya sivilceye sebep olmadı. uygun fiyatlı maske arayışında olan hassas ciltli süslüler de bir şans verebilir.

4 haziran 01:30

62. bütün maskelerini aldım. hepsi güzel ama favorim mavi olan. onun verdiği temizlik hissi hem yeterli hem yormuyor. kokusu da erkek traş losyonu gibi benim hoşuma giden farklı bi koku..

koyu renkli detox maskesi en etkili olanı. onu çok sivilcem çıktığında ya da makyajımı gece düzgün çıkarmadıysam ertesi gün mutlaka yapıyorum çünkü suratımda ne varsa söküp atıyor dolayısıyla sık kullanamayacağım kadar etkili.

annem hastaneye yatmadan önce mavi maskeyle bakım yapıp konusmustuk cok begenmıstı; hastaneden çıkınca bana da al bundan demişti... çıkamadı. benim için öyle de bir anısı var :)

4 haziran 00:29 9 haziran 16:02

61. Güzel kokulu, klasik kil maskeleri gibi kurudukça yüzü gerginleştiren yıkayınca yumuşak his bırakan bir maske. Dediği gibi haftada 2 3 kere hic kullanmadigimdan mi bilmiyorum ama hayatimda hic bir değişiklik yapmadığını söyleyebilirim. Aksine kötü bi etki yaratır korkusuyla sık kullanmadım. Ama şunu söyleyebilirim ki ne kadar bol sürerseniz sürün 10dan fazla gider bence.

3 haziran 14:03

60. Elimdeki yeni bitti hatta son kalanlar yüzümde maskeli maskeli yazıyorum. Cilt tipim karma ben bu maskeleri bir arada kullanmayı seviyorum bunu genelde t bölgeme kullanıyorum şu anda da öyle. Temiz ferah hissettiriyor kolay sürülüp (hazırlama derdi vs yok) kolay temizleniyor. Bir de ben lokal olarak çıkan sivilcelerimin üzerine sürüp gece bekletiyorum muadilleri kadar agresif değil hassas dönemlerde de kullanmaya uygun tekrar alabilirim elimdeki maskeler bitince 

29 mayıs 00:15


59. Buram buram erkek parfümü kokan maske. Sürümü kolay, yumuşak yapıda.İlk sürdüğümde çok az yanma hissi veriyor ancak daha sonra geçiyor. Yıkadıktan sonra cildimi temiz hissettiriyor ancak etkisi 1 en fazla 2 gün hissediliyor. Piyasadaki diğer kil maskelerinden ayrılan pek bi özelliği olmadığından bi daha almam sözlükçüm.

27 mayıs 01:52

58. piyasada olan diğer kil maskelerinden bir farkını görmediğim ürün.

25 mayıs 17:28

4

57. Arkadaşlar daha önce loccitane kil maskesi ve sephora kil maskesi kullandım. İkisini de solladı. Benim cildim hassas, hemen kızarır. Gözeneklerim çok açılmıştı. Evet sürdükten sonra yakmaya başlıyor, bu kötü bir durum. Evet biraz kızartıyor ama geçici ve gerçekten işe yaradı, gözenek görünümünü tabiki tamamen bitirmedi, ama azalttı. Diğer maskeleri bitirmeme ve düzenli kullanmama rağmen bir faydasını görememiştim. Loreal’in cilt ürünlerinin hastası değilim açıkcası, genelde uzak dururdum. Yabancı kanalları takip ediyorum genelde, orda çoğu kişi tarafıdan övülünce şans vermek istedim. İyiki de vermişim. Bittikçe alacağım.

24 mayıs 18:59