3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • oylar ()
  • medya (6)

104. Bu ürünü alnım, burnum ve çeneme uyguluyorum. yanaklarım zaten kuru ekstra kurusunlar istemiyorum.çabuk kuruyor ve o kururken ben aaa gözeneklerim diye keyifle seyrediyorum bazen.kullanım sonrası bıraktığı izlenim daha aydınlık bir cilt ama tekrar alır mıyım sanmıyorum.

2 ekim 22:50

103. Bitirmeye çalıştığım ancak içindeki yoğun Parfüm nedeniyle her kullandığımda gözlerimi yaşartan ve beni kendisinden soğutan bir maske. Düzenli olarak sadece alın bölgemde ve burun çevresinde kullanıyorum bu sebeple de normale göre daha uzun süre gidiyor bana. Yağlanmayı hafif azalttı ve gözenekleri temizlediğini, bir miktar, tabii ki geçici süreyle, sıkılaştırdığını söyleyebilirim. Tavsiyem çok yağlı bir cildiniz yoksa tüm yüzünüze değil sadece yağlanan ve gözenekli bölgelerinize uygulamanız. Hassas ve ince deride kızarıklık ve yanma başta olmak üzere biraz irritasyon yaratabiliyor. Bitince bir daha almayı düşünmediğim ürünlerden.

Ekleme: aynı serinin mavi olan siyah nokta karşıtı kil maskesini de beğenmedim ve onu da tekrar satın almayı düşünmüyorum. Ancak aksine; aynı Serinin kırmızı ve sarı renkte olan maskelerinin daha iyi olduğunu ve daha az hassasiyete yol açtığını düşünüyorum. Bu seriden bir ürün almadan önce bence muhakkak bir tester deneyin, kullanan bir arkadaşınızdan az bir miktar ürün alıp cildinizde pek görünmeyen bir yerinde deneyin. Her cilt tipine uyum gösteren yapıda kil maskeleri değiller çünkü, bazen kıpkırmızı yapabiliyorlar suratı.

14 eylül 22:07 14 eylül 22:10

102. Yoğun bir kokuya sahip fakat bu beni rahatsız etmedi. Severek kullanıyorum. Bana göre oldukça başarılı bir ürün :)

10 eylül 18:24


101. Boş, bomboş bir maske.

Sürümü, uygulamadan sonra çıkarması, ambalajı dört dörtlük.

Ancaaak normalde hassas olmayan cildinizi bile yakabilen bir ürün. Aşırı parfüm kokusu var. Ve haftada 2 kere kullanmama rağmen hiçbir fark göremedim.

Sadece maske yapmanın verdiği temizlik ve prenseslik hissi var ^.^

Bir daha almayacağım.

25 ağustos 21:31

100. ilk aldığım zamanlar yüzümü gerçekten temizlediğini hissediyordum ama sonradan yüzümü çok yakmaya başladı. yıkadıktan sonra da kıpkırmızı bir yüz. o yüzden bırakmak zorunda kaldım. :(

23 ağustos 19:36

99. Cildi kesinlikle çok güzel arındırıyor ve siyah noktalarda azalma sağlııyor ama en iyi verimi almak için duştan sonra gözenekleriniz açıkken kullanmanızı öneririm.

18 temmuz 00:08

98. Bir dönem haftada 2 defa kullanıyordum bunu hatta bir ara 3 gün art arda sadece burnuma uygulamıştım siyah noktalardan eser kalmamıştı ama hassasiyet yapabilir... şimdi bu maske bence güzel üzerinde yazdığından daha uzun süre kullanılabiliyor. tek sıkıntısı parfümünün çok olması eğer aşırı hassas bir cilde sahipseniz veya koku hassasiyetiniz varsa bu ürün parfüm konusunda sizi rahatsız edebilir. Onun haricinde cildi güzel arındıran, çıkması kolay olan, geride ışıltılı güzel aydınlık bir cilt bırakan ve çöl gibi kuruluk bırakmayan bir kil maskesi. Etkisi aşırı uzun değil tabi, düzenli yapmak gerek. Sivilcelere iyi geldi mi kuruttu mu derseniz öyle gözle görülür bir etki göremedim ama cildi güzel arındırıyordu. Sivilce ya da herhangi bir iritasyon gözlemlemedim. Şimdi dirty works’un kil maskesini kullanıyorum beyaz kilden yapılmış. O da fena değil. Bu dirty works’ten bence bir tık daha etkili. 

Edit: bilgi ekleme.

17 temmuz 11:15 17 temmuz 11:17


3

97. Gerçekten bir cilt bakım ürününe bu kadar parfüm koymaya gerek var mıydı dedirten maske. Buram buram kokuyor yüzde öyle böyle değil. Hayır kil bu kadar kötü kokan bir şey de değil ki neden yani bunca parfüm. Zaten artık cilt bakımı ürünlerini dermo kozmetik seçmeyi düşünüyorum. İyi oldu soğuttuğunuz, daha sağlıklı ürünlere yönelmeyi öğrendim.

17 temmuz 11:06

96. Hassas ve karma ciltlerin kullanırken dikkatli olması gereken maske. Yüzdeki yağı ciddi oranda alıyor. Yağlı ciltler memnun kalır ama karma ve kuru ciltlerin her zaman kullanacağı bir ürün değil aman dikkat

17 temmuz 00:50

5

95. Şu an yüzümde bu ürün var ilk izlenim olarak söyleyebilirim ki kıvamı ve uygulaması çok güzel ne çok sulu ne de çok katı. Kokusunu çok beğendim içerikten de biraz anlayan biri olarak içeriğini de beğendim.

edit: yüzümü yıkadım diğer kullandığım tüm kil maskelerini yüzümden çıkarırken çok zorlanırdım ve cildim çok tahriş olur ve canım yanardı bu üründe böyle olmadı çok kolay çıkardım ve yumaşacıktı sadece cildimi biraz kızarttı ve gerdi.

Bence kesinlikle denenmesi gereken bir ürün.

16 temmuz 23:02 16 temmuz 23:18