yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  11. Kesinlikle turunculaşmaya bir etkisini görmedim. 

  18 ağustos 19:28

  3

  10. Ya ben dağıtamıyorum ya da saça eşit dağılmıyor. Onun dışında cidden çok başarılı. Diplerimdeki turunculaşmayı da alsa keşke

  18 ağustos 09:10

  9. Kesinlikle kızıl yansımaları çok güzel nötrlüyor hatta en iyi mor şampuan bu diyebilirim. Dikkatli kullanılması saçta çok bekletilmemesi gerekli, biraz boya gibi iş görüyor çünkü. Yalnız diğerleri kadar olmasa da biraz sertleştiriyor saçı.

  10 mayıs 10:26

  8. Annem kullanıyor bunu. Saçını artık boyamadığı için bu tür şampuanlara geçti. Daha önce başka marka kullanmıştı. Buna geçince acayip farketti. Saçı pasparlak ve canlı duruyor. 

  8 mayıs 10:42

  7. saçlarım açık kumral taban üzerine artık röfle mi dersiniz, ombre mi dersiniz bol bol sarı tutumlarla dolu. gören sarı diyor kısaca. platin değil de, küllüye yakın nispeten doğal duran bir sarı.

  her sabah duş alıyorum, bu şampuanı da genellikle haftada iki defa kullanıyorum. başka mor şampuan tecrübem yok, o yüzden kıyaslama yapamam ama aman aman kuruttuğunu düşünmüyorum. gerçi ben bu şampuanı kullandıktan sonra saç kremi yerine bonacure acil kurtarma besleyici kür müdür nedir, durulanan saç maskesinden sürüyorum, belki onun etkisiyle kurutmuyordur. son sarılaşma operasyonumdan bu yana hala saçımda kızıl ya da dore bir yansıma olmadı, onun da bu şampuan sayesinde olduğunu düşünüyorum. saçımdaki kumral dediğim açıcı uygulanmamış tabanaysa hiçbir etkisi olmadı, rengini açmadı da, değiştirmedi de.

  ben önce normal şampuanla bir sefer yıkanıp şampuanı arıttıktan sonra bunu da yine normal şampuan gibi özellikle saç uçlarıma iyice yedire yedire uygulayıp sonrasında sabunlanıp, yüzümü de yıkıyorum, o arada haliyle birkaç dakika beklemiş oluyor, en son komple durulanıp maske sürüyorum. çünkü bildiğim kadarıyla mor şampuanların herhangi bir temizleme etkisi yok, direkt renk tonlayıcısı olarak imal edilmişler.

  20 nisan 15:20

  5

  6. Saçlarım platin. Yıpratmayan ve gerçekten turuncu yansımaları önleyen bir şampuan. Çok memnunum.

  7 nisan 15:18

  5

  5. Mor şampuanını aldım ve kullanıyorum çok uzun zamandır kurtarıcım renklerin oturmasını sağlıyor. Dip boyanız varsa çok değdirmeyin dip renkleri akıtıp bozabilir

  13 ocak 02:42

  4. Sarı ombrelerimi sevme sebebim. 

  İki yıldır saçlarıma sarı ombre yaptırıyorum. İlk yaptırdığımda 5 yıllık kuaförüme gittim ve inatla rengi açılmayan saçlarım için saatlerce uğraşıp istediğim rengi tutturabildik. Fakat geçen kış tatil için bulunduğum bir şehirde tavsiye üzerine bir kuaföre gittim ve saçlarımın rengi daha tam açılmamışken daha fazla açılmıyor deyip sevmediğim bir sarı tonu ile kuaförden ayrılmıştım. Sonrasında loreal’in silver şampuanını aldım ve üşendiğim için uzunca bir süre banyoda kullanılmayı bekledi. Fakat onca zaman boyunca sevmediğim ve turunculaşmaya yüz tutan o saçlarımdan nefret etmeye başlayınca kullanmaya başladım. 

   Islak saça masaj yapa yapa iyice sürdüm ve yaklaşık 20 dakika beklettim. İlk kullanımda bile kesinlikle o turuncular gitti ve yerine küllü bir sarı geldi. Tam istediğim renge bu şampuanla ulaşmış oldum. Fakat her güzelin bir kusuru olur hesabı şampuan saçları inanılmaz derecede sertleştiriyor. Mutlaka banyo sırasında saç kremi ve sonrasında yağlarla saçı nemlendirmek gerekiyor. Başka markaların da silver ürünlerini kullanmış biri olarak aralarında en başarılı bulduğum bu şampuan oldu. Şampuan sonrası saç bakımını ihmal etmeyen süslülere naçizane tavsiye ederim. 

  13 temmuz 2018 17:42

  3. Saçı kuruttuğu doğrudur ardından saç maskesi yapmak elzem diyebilirim.

  Saç kuruyken uygulamak daha çok etki ediyor. 30 dk beklettiğim bile oldu. Saçınız morarmıyor merak etmeyiniz.

  Saçım platin olmasına rağmen her bölgeye homojen bir şekilde renk vermediğini belirtmeliyim. Uçlar çok kolay renk almasına karşın orta kısım kati surette almıyor.

  1 aydır kullanıyorum. Biterse yenisini almam çok ölmedim.

  21 mayıs 2018 21:41

  2. memnun kaldığım mor şampuan. haftada iki kere kullanıyordum ve kesinlikle saçta herhangi bir yıpranma yaratmıyor. kullandığım 9 ay süresince saçlarım sağlıklıydı. 500 ml de fazlasıyla yetiyor. çok az bir ürünü ıslak/nemli saçlara uygulayıp saçı çitilemeye başlayın.

  Çitileme sayesinde saçlardaki turunculuklar anında gri tonlara çevriliyor

  elleri ve tırnakları mora çevirmesi dışında bir sıkıntısı yok. platin, soğuk sarı tonları veya gri gibi yeterince açılmış tonların turuncuya dönmesini engelleyerek içindeki griliğin korunmasını sağlıyor. fakat, sıcak sarı tonları soğuk bir sarıya çevirmek için işlevsiz bir ürün.

  18 şubat 2018 14:10 24 nisan 2018 12:49