4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (106)
  • oylar ()
  • medya (1)

106. Bi maskaradan beklentiniz hacim ise kesinlikle sevmezsiniz ama onun dışında her şeyiyle iyi bir maskara olduğunu düşünüyorum. Tek tek ayırıyor, çok güzel uzatıyor, akmıyor. Benim kirpiklerimi düşürmedi de, uyguladıktan sonra günün sonuna dek kirpiklerim aynı kalıyor. Unutmadan, gerçekten çok fazla ıslak o yüzdem hemen uygulayamıyorum. önceden çıkarıp biraz kurumasını bekliyorum ya da bir kağıda fazlasını alıyorum. Bir yandan ürünü ziyan ediyorum düşüncesine kapılmadan edemiyorum ama olsundu daha iyi bi yöntem bulamadım henüz

15 eylül 23:11

105. Kirpik yapım kıvrık,uzun ve sık sayılır. Maskaradan en büyük beklentim akma, bulaşma yapmaması ve hacim vermesi. Bu maskara benim için günlük kullanımda fena değil. Kirpikleri güzel belirginleştiriyor ama bende 1-2 saat içinde akma yapıyor. Bir daha almam.

11 eylül 20:46

104. Favori maskaram.kirpikleri tek tek ayırıp doğal bir görünüm sağlıyor fazla hacim vermiyor,günlük kullanım için ideal

15 ağustos 12:35


103. Dönüp dolaşıp sanırım yine ona geleceğim çünkü onun kadar uzatan bi maskara görmedim. Henüz her ne kadar hacim vermemesinden şikayet etsem de sürdükten saatler sonra ucuna az dokundursam daha uzun daha canlı görünürdü, sanırım benim derdim uzunluk bunu anladım.

10 temmuz 22:20

102. gözlerimin minik bebeği o..

kıvamının biraz katılaşmasını beklerseniz kirpikleriniz uzaya doğru gidebilir. akmaz, bulaşmaz simsiyah maskara daha ne olsun ki? 

10 temmuz 20:34

101. Nefret etmekle sevmek arasında gidip geldiğim maskara.

Bugüne kadar kirpiklerime bu kadar güzel etki eden başka bir maskara kullanmadım simsiyah ve abartılı maskara görünümü için favorim. Ancak yapısının çok ıslak olması, bu yüzden de kirpikleri yapıştırmamak için çok dikkatli kullanım gerektirmesi ve çok çok zor çıkan bir maskara olması sebebiyle kullanmaya başladığım ilk zamanlar çöpü boylamaktan zor kultulmuştu

İlk kullanımda nefret ederseniz hemen kenara atmayıp bir süre şans vermenizi tavsiye ederim

10 temmuz 18:45

5

100. Elli tane maskara denememe rağmen değiştirmediğim yaklaşık on senedir kullandığım canım maskaram, kirpiklerimi tek tek ayırıp hacimli gösteriyor, daha ne isteyeyim.

6 temmuz 12:49


99. Benim simsiyah ve dramatik bakış etkisi beklentimi karşılayan nispeten uygun fiyatlı maskara. Bittiğinde yenisini almamak için direnip yerine birsürü alternatif denedim ama hiçbiri istediğim simsiyah sonucu vermedi. Üst kirpik diplerine sürülmüş siyah kalem ve telescopic maskara ikilisi çok etkileyici oluyor. Tek eksi yanı kirpikleri yeteri kadar kıvıramaması, bunun içinde üstünden kıvırma etkisi olan ikinci bir maskarayla geçiyorum. Son olarak yoğun siyahlığından dolayı temizlemesi biraz zor ama bir maybelline lash sensational gibi kirpiklerinizi elinizde bırakmıyor.

29 haziran 22:08

98. Uzatması güzel ancak çok akıyor yalnız fena akıyor akmayaydı iyiydi. Ama fırçası çok güzel kullanımı o kadar kolay ki maskaranın. İndirim döneminde şans verebilirsiniz bence. 

28 haziran 14:18

97. göz yakmayan, günlük kullanıma yönelik uzatan ek kirpik kaoyan harika bir ürün. benim gözlerim hep yanardı kullanamazdım bişi. böyle benim gibi hassas gözlere müjde. alın cnm deneyim derim.

8 mayıs 22:32