3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • oylar (6)
  • medya (1)

90. dolgunluk değil uzunluk isteyenlerin kullanması gereken maskara. essence crazy volume maskarasının üstüne bunu sürünce abartılı kirpik görüntüsünü sevenler için çok hoş bir görüntü oluyor.

15 nisan 19:05

89. bir günde pişmanlığım olan maskara. dün rossman indiriminden aldım. dün maskararalı kirpiğime mağazada denedim ve çok güzel uzattı gözümü alamadım. indirimli haliyle 29 liraya aldım. evde denedim öyle ıslak öyle ıslak ki birleştirdi tüm kirpiklerimi. öyle açık bıraktım. kurursa adam olur belki umuduyla. clinicin bazıyla denedim aynı. silip volüm veren iki maskaranın üstüne denedim aynı. açıkta beklesin bakalım değişiklik olacak mı ama şahsen tavsiye etmem süslüler

15 nisan 12:43

88. kirpikleri bunun kadar uzatan uygun fiyatlı başka bir maskara görmedim. tek tek ayırıp, cidden uzatıyor kirpikleri tek kötü tarafı çıkarması diğerlerine göre biraz daha zor ama değer diye düşünüyorum. indirim döneminde bakmanızı tavsiye ederim

18 mart 00:39 18 mart 00:45


87. 8-9 senedir ara ara kullanıp vazgeçemediğim rimelim. plastik ve incecik fırçası olduğu için kirpikleri seyrek olanlar çok sevmeyecektir çünkü daha çok tel tel ayırıp uzatıyor. hacim verme gibi bir etkisi yok. maybeline in mor renkli angel maskarası da buna benzer ama bir teleskopik değil tabi :)

6 mart 21:26

86.  Plastik fırçalar kıllı fırçalardan daha çok kirpikleri tarar ve ayırır olsa bile bu maskaradan ben öyle bir şey göremedim. Tek tek ayırmaktan ziyaede yapıştırıyor. Kirpiklerim orta hallidir. Yani ne kısa ne çok uzun. Çoğu maskaradan güzel görüntü alıyorum. Eyelinersız daha güzel ve uzun gözüküyor özellikle fakat bu maskaranın kirpikleri uzatma işi idare eder ve bir anda uzatmıyor. Ben belki 3 kat uyguladım ama istediğim görüntüyü hemen alamamak zaman kaybına neden oluyor. 3 kat uygulanan rimel muhakkak yapıştırır kirpikleri ama zaten ilk katta hissettim bu duyguyu ve suratım düştü hemen. Bir de uzatmaktan başka bir işe de yaramadı bu maskara. Böyle bir maskaradan da hacim ve dolgunluk beklemeyin. 

3 mart 17:48

85. Zaman zaman başka maskaralar kullansam da yıllardır vazgeçmediğim tek maskara bu. Fiyatını hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum. Kirpiklerimi tek tek ayırıp çok güzel kıvırıyor, simsiyah yapıyor. İlk açıldığında biraz fazla akışkan ama zaman geçtikçe katılaşıyor.

3 mart 13:03

84. en sevdiğim maskaralardan. oldukça sıvı yapıda bir ürün. plastik ve ince bir fırçası var, bu sayede hem tüm kirpiklere ulaşıyor, hem de kullanması ve kotrol etmesi çok kolay oluyor. tek tek ayrılmış, kalın ve belirgin kirpikler oluşturuyor.

3 mart 11:51


83. bu maskara benim dümdüz kirpiklerimi bile kıvırıp up uzun bir hale getirdi. çok seviyorum. fakat fiyatı biraz uçuk gibi:/

2 mart 20:59

82. Zamanında severek kullanıyordum dışı metalik ayna gibi olanını ama maalesef kaldırıldı ambalajı siyah olanı (gizlinot: sanırım extra siyah falandı) birbirine yapıştırıyor kirpikleri.

2 mart 19:40 5 mart 17:04

81. benim bu maskarayla aşk-nefret arası bi ilişkim var. 9 yıldır filan kullanıyorum ara ara değiştirsemde. carbon black rengi çok güzel simsiyah. abartılı kirpikleri sevdiğim için böyle uzun uzun yapıyor. fırçası tam istediğim gibi plastik ve ince. fakat kıl tarafları da var. ilk açıldığında çok zor kuruyan(zamanla azalıyor) ama sonra zamk gibi yapışan bi rimel. çıkarması ayrı bela. ayrıca kirpikleri de yapıştırabiliyor birbirine. şuan onu loreal paradise extaticle aldatsam da yine de seviyorum baş belasını.

2 mart 19:14