4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (96)
  • oylar (7)
  • medya (1)

96. Dönüp dolaşıp sanırım yine ona geleceğim çünkü onun kadar uzatan bi maskara görmedim. Henüz her ne kadar hacim vermemesinden şikayet etsem de sürdükten saatler sonra ucuna az dokundursam daha uzun daha canlı görünürdü, sanırım benim derdim uzunluk bunu anladım.

10 temmuz 22:20

95. gözlerimin minik bebeği o..

kıvamının biraz katılaşmasını beklerseniz kirpikleriniz uzaya doğru gidebilir. akmaz, bulaşmaz simsiyah maskara daha ne olsun ki? 

10 temmuz 20:34

94. Nefret etmekle sevmek arasında gidip geldiğim maskara.

Bugüne kadar kirpiklerime bu kadar güzel etki eden başka bir maskara kullanmadım simsiyah ve abartılı maskara görünümü için favorim. Ancak yapısının çok ıslak olması, bu yüzden de kirpikleri yapıştırmamak için çok dikkatli kullanım gerektirmesi ve çok çok zor çıkan bir maskara olması sebebiyle kullanmaya başladığım ilk zamanlar çöpü boylamaktan zor kultulmuştu

İlk kullanımda nefret ederseniz hemen kenara atmayıp bir süre şans vermenizi tavsiye ederim

10 temmuz 18:45


5

93. Elli tane maskara denememe rağmen değiştirmediğim yaklaşık on senedir kullandığım canım maskaram, kirpiklerimi tek tek ayırıp hacimli gösteriyor, daha ne isteyeyim.

6 temmuz 12:49

92. Benim simsiyah ve dramatik bakış etkisi beklentimi karşılayan nispeten uygun fiyatlı maskara. Bittiğinde yenisini almamak için direnip yerine birsürü alternatif denedim ama hiçbiri istediğim simsiyah sonucu vermedi. Üst kirpik diplerine sürülmüş siyah kalem ve telescopic maskara ikilisi çok etkileyici oluyor. Tek eksi yanı kirpikleri yeteri kadar kıvıramaması, bunun içinde üstünden kıvırma etkisi olan ikinci bir maskarayla geçiyorum. Son olarak yoğun siyahlığından dolayı temizlemesi biraz zor ama bir maybelline lash sensational gibi kirpiklerinizi elinizde bırakmıyor.

29 haziran 22:08

91. Uzatması güzel ancak çok akıyor yalnız fena akıyor akmayaydı iyiydi. Ama fırçası çok güzel kullanımı o kadar kolay ki maskaranın. İndirim döneminde şans verebilirsiniz bence. 

28 haziran 14:18

90. dolgunluk değil uzunluk isteyenlerin kullanması gereken maskara. essence crazy volume maskarasının üstüne bunu sürünce abartılı kirpik görüntüsünü sevenler için çok hoş bir görüntü oluyor.

15 nisan 19:05


89. favaori maskaramdır yıllardır dönüp dolaşıp yine bu maskaraya dönüyorum bana göre tek sıkıntısı ilk başta çok ıslak ama kuruduktan sonra muazammm.

15 nisan 18:52

88. bir günde pişmanlığım olan maskara. dün rossman indiriminden aldım. dün maskararalı kirpiğime mağazada denedim ve çok güzel uzattı gözümü alamadım. indirimli haliyle 29 liraya aldım. evde denedim öyle ıslak öyle ıslak ki birleştirdi tüm kirpiklerimi. öyle açık bıraktım. kurursa adam olur belki umuduyla. clinicin bazıyla denedim aynı. silip volüm veren iki maskaranın üstüne denedim aynı. açıkta beklesin bakalım değişiklik olacak mı ama şahsen tavsiye etmem süslüler

15 nisan 12:43

87. kirpikleri bunun kadar uzatan uygun fiyatlı başka bir maskara görmedim. tek tek ayırıp, cidden uzatıyor kirpikleri tek kötü tarafı çıkarması diğerlerine göre biraz daha zor ama değer diye düşünüyorum. indirim döneminde bakmanızı tavsiye ederim

18 mart 00:39 18 mart 00:45