yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (307)
  • oylar (163)
  • medya (10)
  4

  307. Ben bu ürünü reklamları patlamadan önce gratis indiriminden aldım. Üstünde yine "new" ibaresi var ama ne yani şimdi ben "cildime bakım yapmayanından mı almışım?" Dedirtti. ufak bir gıcık oldum tabi ama neyse.

   Bir ton koyuydu zaten yaz başı olduğu için de bronzlaşıcam dedim ve aldım. oldukça sarı alt tonluyum renk konusunda çok sıkıntı yaşarım. Ürünün dikkatini çekmesi de renk skalası ve uyum vaad etmesi oldu zaten.

  Ürünü kullandım. Evet güzel akışkan,kolay uygulanıyor falan ama testerda sarı alt tonlu gibi olan, hatta (ilk sürdüğümde de öyle gibi geldi) fondoten sonradan pembe gibi duruyor yüzümde. Oksitlenme sorunu mu var yanlış renk seçimi mi anlamadım açıkcası. Rahatça kullanamadan rengim açılacak zaten ve muhtemelen kullanamayacağım.

  Cildim karmadır ve kusma ya da pütürlenme yaşarım çoğu üründe. Bu problemleri yaşatmaz gibi gelmişti ama rengine aldırmayıp bir kaç kez daha  dener güncellerim. bir renk daha alıp boşa gitmesi riskini  göze alamayacağımdan. Bir türlü bulamadığım O fondöten sen de değilsin sanırım diyorum. 

  Almayı düşünüyorsanız testerı kullanıp biraz zaman geçirmeniz tavsiyemdir

  13 ekim 00:54 13 ekim 00:56

  306. Renk seçenekleri güzel bir fondöten. Kuru cildime hiç iyi gelmedi. Cildimi çok iyi nemlendirmeme rağmen her seferinde pul pul bir görüntüye sebep oluyor.

  3 ekim 15:13 4 ekim 00:08

  305. Çok severek kullanıyorum. Renk seçimini iyi yapmanız gerekiyor. Denemeden almanızı tavsiye etmiyorum. Kullanmaya başlayınca eminim sizde memnun kalıcaksınız.

  30 eylül 15:47 1 ekim 23:32

  3

  304. 10 rengi varken en açık rengini almıştım o pembe alt tonlu bir üründü. Farketmeden almışım.cildim sarı alt tonlu beyaz olduğu için kullanamamıştım. Bir kaç makyaj denemesi yaparken madem rengi uymuyor deneye deneye bitireyim yazık olmasın düşüncesiyle evde kullandım. ürün hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak yapısı ince ve kolay sürülüyor.Kapatıcılığı gerçekten iyi.Yüzümde sivilce izi filan yok sadece renk tonunu eşitlemek için fondöten kullanıyorum. Kızarıklığım filanda yok.normal cilde sahibim herhangi bir yağ kusma olayı yaşamadım.parça parçada durmadı homojen dağıtabildim.

  benim gibi makyaj yapınca acaba cildime zarar veriyor muyum kaygısı çekenler için İçerisine daha fazla nemlendirici, e vitamini, hyaluronic asit antioksidanlar gibi cildi besleyecek vitaminler koymuşlar. Makyajı çıkarınca bile etkisi devam ediyormuş.Tabi her gün makyaj ,strese mağruz kalan cildimizi beslemek çok iyi olmuş.2 hafta da cildimizi onarıyormuş yeni formülüyle eski inceliğine sahip olması da bir artı olmuş. Fondöten inceldikçe bence daha doğal duruyor.Umarım sarı alt tonluları da düşünmüşlerdir.Yeni seri 30 renk olmuş umarım benim cildime uygun rengide üretmişlerdir.uygun rengi bulursam alır tekrar denerim.

  28 eylül 17:37

  303. birkaç yıl önce kullandım, benim tenime gitmedi; homojen dağılmıyordu. şu sıralar yenilenmiş formülü ama şu bloggerların ayılıp bayılarak ürünü övmesi beni ışık hızıyla soğuttu üründen. 

  24 eylül 17:06

  302. 5 6 ay önce gratis indiriminden almıştım.keşke almasaydım bu kadar kötü bir ürün olamazdı gerçekten sabitlenmiyor bulaşıyor daha kötüsü komedon ve sivilceye de sebep oldu.bi mezuniyette kullanacağım diye aldım hala sivilce izleriyle uğraşıyorum.kullanmayıp pr parasını kapıp buraya kadar taşmış reklamcılar.şimdi baktım girdileri silen mi ararsın,hesabını kapatan mı...öyle işte.

  24 eylül 12:55

  1

  301. geçen sene indirimden almıştım ama tüm loreal ürünleri gibi bende sözlük karşılığı 'vasat'.Olmamış. Neden olmamış kısmına gelelim. Bir kere komedon sorunu olan cildimde hem komedon hem sivilce çıkardı bu bir. Sürüyorsun çok ince olduğundan mıdır nedir her yere transfer oluyor bu iki. Ben biraz örtücülük ararım ama bunda hiç bulamadım bu da üç. Sevmedim. Bedava verseler de kullanmam. Loreal cilt bakım ürünlerine karşı zaten geçmişten gelen bir nefretim vardı indirimde görünce ne alıyorsun sen ey kafasız kadın? kendime şurada iki kızayım da akıllansın kafam.

  İçeriği yenilense ne olacak? loreal ürünü işte. Bende olumsuz etkilere sebep oluyor. Seven varsa allah sahibine bağışlasın. Komedona yatkın cildi olan yazarlarımıza acilen kaçmalarını öneririm. Acilen ama!

  Not: Benim problemim sadece cilt ürünleriyle. Krem, kapatıcı, fondöten gibi ürünleri içermekte.

  24 eylül 12:38 24 eylül 13:17

  300. Benim dışımda kimde görsem teninde beğendiğim ama kendime gelince cildimin kabul etmemesinden kaynaklı kullanamadığım üründür. Kozmetik mağazalarında bir kere deneyip cildinizin kabul edip etmediğini test ettikten sonra alabilirsin. 

  24 eylül 09:22

  1

  299. yukarı kaydırın....

  yalnız işin ilginç yani reklam girdilerini şikayet etme butonunu kaldırmışlar. Reklamsözlük aman süslüsözlük kuralları reklam olunca pek uygulamıyor sanırsam.

  24 eylül 08:43

  1

  298. Ya siz komik misiniz acaba?bir fondöten cildi nasıl iyileştirsin arkadaş?içine e vitaminiyle hyalüronik asit koydun diye dünyanın en güzel fondöteni olmadı maalesef.yastığa,telefona,sarıldığın kişinin omzuna kısacası her yere laps diye rengi geçen bir fondöteni ağzıyla kuş tutsa da almam.(gizlinot: Ayrıca bana sivilce yapıyor)

  24 eylül 07:43 24 eylül 08:37