yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (351)
  • oylar (40)
  • medya (4)

  351. 4N rengine sahip olduğum kapatıcı. Bereketli ve kapatıcılığı iyi bir ürün. True Match fondötenle uyguluyorum sonuç gayet iyi oluyor.

  7 ağustos 10:22

  5

  350. l'oreal'den aldığım ilk kapatıcıdır. Bendeki rengi 1N ivory, nötr ve cildimle tam aynı renk. yüzümdeki ufak renk eşitlemeleri için ideal, ama koyu halkalarımı asla kapatmıyor. My skin but better efekti vermek için kullanıldığında başarılıdır. Yine de ince yapısı ve nötr rengi sayesinde kendisini severim, 35 liraya edinmiştim birkaç ay önce.

  21 temmuz 13:54

  4

  349. makyaj yapmak istemeyip bu "suratla da sokağa çıkmayayım şimdi, en azından gözaltlarımı bir kapatayım" dediğim zamanlar fondotensiz tek başına kullandığım kapatıcı. diğer renklerine bakmadım ama 01 rengi nc10-15 cildimde oldukça şeftali alttonlu durmuştur. o yüzden göz altlarımda daha sık kullandım. yüzümde de kullandığım zamanlar oldu, azdan ortaya kapatıclıkta olduğu için süngerle yedirildiği zaman cildimle olan renk farkı çok gözüme batmadı.

  karma-kuru cildimde bitişini sevdim. akneye meyilliyim, akneye de sebep olmadı. bu açıdan artıları topladı benden. onun dışında keşke yüzümde gözüm kapalı kullanabileceğim bir rengi olsa tekrar almayı düşünürüm. göz altlarım için de bitirmek istediğim başka kapatıcılar olduğu için bir süre tekrar alacağımı sanmıyorum.

  30 mayıs 13:48

  4

  348. Nemli duruşunu çok beğeniyorum, sağlıklı bir görüntü veriyor. Denediğim diğer pudralı kapatıcılar pul pul durmuştu ve yaşlı göstermişti beni. Ben de parama kıyıp bunu aldım, ama rengini koyu almışım maalesef. Yine de severek kullanıyorum. Çok az (iki üç minik nokta kadar) kullanıyorum ve hassas göz çevrem olmasına rağmen söylenen göz altında yanma durumunu yaşamadım. Ama az kullandığımı belirtmeliyim.

  25 mayıs 15:25 25 mayıs 15:26

  2

  347. oldukça sarı alt tonlu, orta kapatıcılıkta kapatıcı. l'oreal'in saçma fiyat politikası yüzünden tekrar alacağımı zannetmiyorum ama defalarca bitirdim. göz altı morluklarını kapatmakta yetersiz(gizlinot: sarı alt tonlu olması sebebiyle), correcter'la çözülemeyecek bir sorun değil yine de.

  7 nisan 14:18

  4

  346. İki yıldır günlük makyajımda çantamdan eksik etmediğim ürün. Benim gözaltlarım çok kuru olduğundan bu ürünün gözaltımı nemli gösterme şeklini çok beğeniyorum .

  Her sabah göz altı kremimi sürüp kurumasını bekledikten sonra uyguluyorum. Ancak ürünün en kötü yanı gözaltı çizgilerine dolması..Her ne kadar altına sabitleyici sürsem de o çizgiler illa doluyor!

  Göz altında çok aydınlatma istemeyen, daha sarı bir alt ton yakalamak isteyenler vanilla 02 numarasını tercih edebilirler.

  3 nisan 15:15

  345. Kaldıkça oksitlenen bir yapısı mevcut, tarihi geçmiştir belki diye ikinci yedeği de alıp denedim ancak o da oksitlendi.

  2 nisan 15:21

  344. göz altımdan oldum olası muzdarip olduğum için çok övülen bir sürü ürün ve marka denedim (daha iyi sonuç alacağımı düşünerek high-end'e ilk maaşlarımı yatırdım). prolongwear kadar kapatıcı diyemesem de duruşunu radiant creamy'ye benzetiyorum. parmağımla dağıtıp bir süre bekledikten sonra süngerle yedirirsem daha kapatıcı oluyor. maksimum 30tl vermişimdir bugüne kadar (gizlinot: stokçu olduğum için). şuanki fiyatına şoklar içinde bakıyorum ve elimdeki bittiğinde almayıp naapıcam soru işareti

  2 nisan 11:22

  343. Cildim alerjik/hassas bir cilt değil .Bu kapatıcıyı ne zaman sürsem mentol sürmüşüm gibi yanıyor gözaltlarım.Ysl,mac,maybelline,essence gibi hem high-end hem drugstore pek çok ten ürünü kullandım ilk kez cildim tepki gösterdi.Göz çevresi değil de yüzüme sürersem bir nebze az yanıyor o yüzden o şekilde kullanıp bitirmeye çalışıp bir daha da almayacağım ürün oldu kendileri.

  2 nisan 09:48

  4

  342. 2 yıl önce kullanmış memnun kalmıştım ama sonra araya başka memnun kaldığım/kalmadığım kapatıcılar girdi. Kapatıcı denemeyi severim bundan önce nars soft matte kullanıyordum ondan çok memnundum paramın olmadığı bi dönemde bitince gratise bi gireyim dedim baktım true match yenilenmiş, memnun da kalmıştım önceleri e indirimdeydi de aldım bi tane. Yine oldukça  memnun kaldım. Kapatıcılığı gayet iyi, yapısı yumuşacık çok hoşuma gidiyor, çizgilerime pek dolmuyor benim. Ben kapatıcıyı göz altımdan daha çok sivilce lekelerimin olduğu yerlerde kullanıyorum tam cildimin renginde bir rengi mevcut kalıcılığı/kapatıcılığı güzel indirimde fiyatı da gayet iyi almayı düşünenlere tavsiye ederim

  22 şubat 13:04