yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (346)
  • oylar (50)
  • medya (4)

  346. Bende 2N rengi var. Göz altlarım çok mor değil kapatmaya yetiyor, mimik çizgilerim çok olmasına rağmen çizgilere de çok dolmuyor. 

  Yazmadan önce birkaç girdi okudum ama kimsenin böyle bir yorum yaptığını göremedim. Bir daha bu kapatıcıyı almayacağım ben çünkü içinde bildiğiniz sim var. Mat falan değil. Sürdüğüm fırçalardan mı süngerlerden mi kaynaklı acaba bir şeyden mi bulaştı diyerek fırça ve süngerlerimi yıkayarak kullandım yine göz altlarım pasparlaktı. Emin olmak için elime sürüp parmağımla dağıttım yine aynı görüntü. Mat olsaydı almaya devam ederdim

  11 ocak 03:08

  4

  345. 3 yıldır sivilce ve sivilce izlerini kapatmak için bu ürünü kullanıyordum ve artık kapatıcılığı yeterli gelmemeye başladı. gözaltında ince ve kurutmayan orta kapatıcılıkta bir ürün arıyorsanız bu konuda çok iyi ve benim çizgilerime de dolmadı.

  8 aralık 2019 17:25 9 aralık 2019 20:33

  4

  344. Uzun süredir kullandığım bazı özelliklerinden dolayı memnun kaldığım ama yerine başka bir kapatıcı bulduğum an pabucu dama atılacak kapatıcıdır.

  2n rengi buğday tenimde güzel duruyor. Yapısı nemli bir kapatıcı. 2 kat sürdüğümde koyu lekelerimi iyi kapatıyor. Çizgilere dolma sorunu ihmal edilebilir derecede benim için. Paketi pratik. Kozmetik satan neredeyse her mecradan kolayca ulaşılabilir. Sık sık indirime giriyor. Bütün bunlara rağmen yeni bir kapatıcı arıyorum çünkü bunu göz altlarıma sürdüğüm an gözüm biraz yaşarma yapıyor sanki kimyasal bir şey sürmüşüm gibi. Buna rağmen neden kullanıyorsun manyak mısın diyeceksiniz, haklısınız. O yaşarma bir kaç saniyelik oluyor ve sonra bir rahatsızlık hissetmiyorum, o yüzden.

  26 ekim 2019 17:38


  343. Satın aldığım ilk kapatıcıydı. O zaman küçük tüpteydi ve çok severek kullanmıştım bittikçe tekrar satın alıyordum. Daha sonra başka ürünler denedim derken bir süre almadım. Ambalajı değişmiş sanırım yapısı da. Bir kozmetik mağazasında tekrar deniyim dedim ama kokusu beni rahatsız etti o yüzden tekrar almadım.

  2 ekim 2019 15:54

  1

  342. hayatımda kullandığım en dandik kapatıcı. çok ince bir yapısı var ve benimki gibi yoğun koyu halkaları kesinlikle kapatmıyor. ayrıca gözüme sürdüğümde gelen alkol kokusu gözlerimi yakıyor. dağıttıktan sonra geçse bile gözümü yaşartacak kadar rahatsız ediyor.

  bir daha asla almam

  13 eylül 2019 10:55

  341. 4N rengine sahip olduğum kapatıcı. Bereketli ve kapatıcılığı iyi bir ürün. True Match fondötenle uyguluyorum sonuç gayet iyi oluyor.

  7 ağustos 2019 10:22

  5

  340. l'oreal'den aldığım ilk kapatıcıdır. Bendeki rengi 1N ivory, nötr ve cildimle tam aynı renk. yüzümdeki ufak renk eşitlemeleri için ideal, ama koyu halkalarımı asla kapatmıyor. My skin but better efekti vermek için kullanıldığında başarılıdır. Yine de ince yapısı ve nötr rengi sayesinde kendisini severim, 35 liraya edinmiştim birkaç ay önce.

  21 temmuz 2019 13:54


  4

  339. makyaj yapmak istemeyip bu "suratla da sokağa çıkmayayım şimdi, en azından gözaltlarımı bir kapatayım" dediğim zamanlar fondotensiz tek başına kullandığım kapatıcı. diğer renklerine bakmadım ama 01 rengi nc10-15 cildimde oldukça şeftali alttonlu durmuştur. o yüzden göz altlarımda daha sık kullandım. yüzümde de kullandığım zamanlar oldu, azdan ortaya kapatıclıkta olduğu için süngerle yedirildiği zaman cildimle olan renk farkı çok gözüme batmadı.

  karma-kuru cildimde bitişini sevdim. akneye meyilliyim, akneye de sebep olmadı. bu açıdan artıları topladı benden. onun dışında keşke yüzümde gözüm kapalı kullanabileceğim bir rengi olsa tekrar almayı düşünürüm. göz altlarım için de bitirmek istediğim başka kapatıcılar olduğu için bir süre tekrar alacağımı sanmıyorum.

  30 mayıs 2019 13:48

  4

  338. Nemli duruşunu çok beğeniyorum, sağlıklı bir görüntü veriyor. Denediğim diğer pudralı kapatıcılar pul pul durmuştu ve yaşlı göstermişti beni. Ben de parama kıyıp bunu aldım, ama rengini koyu almışım maalesef. Yine de severek kullanıyorum. Çok az (iki üç minik nokta kadar) kullanıyorum ve hassas göz çevrem olmasına rağmen söylenen göz altında yanma durumunu yaşamadım. Ama az kullandığımı belirtmeliyim.

  25 mayıs 2019 15:25 25 mayıs 2019 15:26

  2

  337. oldukça sarı alt tonlu, orta kapatıcılıkta kapatıcı. l'oreal'in saçma fiyat politikası yüzünden tekrar alacağımı zannetmiyorum ama defalarca bitirdim. göz altı morluklarını kapatmakta yetersiz(gizlinot: sarı alt tonlu olması sebebiyle), correcter'la çözülemeyecek bir sorun değil yine de.

  7 nisan 2019 14:18