yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (345)
  • oylar (53)
  • medya (4)
  5

  345. kuru gözaltına ve koyu halkalara sahip biri olarak bir şans vermek istedim. abartmayacağım ama gerçekten sürümü o kadar güzel ki (bilirsiniz kuru gözaltlarına kapatıcı sürmek zulümdür, bir de ilerleyen saatlerde kötü ve yaşlı gösterebilir kapatıcılar kuruluktan).

  cilde oturması açısından denediğim kapatıcılar arasında (fit me, age rewind vs) ilk defa vay be dediğim kapatıcı oldu kendisi (bu arada tok bir kapatıcı fırçası ile sürdüm).

  kapatma konusunda orta kapatıcılığa sahip olduğu söylenen bu kapatıcı, benim bile koyu halkalarımı gerçekten iyi kapattı, hatta kapatıcılığı orta üstü denebilir bu yüzden. zaten günlük makyajda full kapatıcı görünümünü sevmiyorum; yapay duruyor bence. tabii kapatma konusunda renginizi doğru almanız lazım. açık olursa grileşir aman dikkat. benim aldığım 2N VANİLYA rengi. malum virüs dolayısı ile testerlar yoktu, göz kararı aldım indirimden kalan renkler arasında (tenim açık ve sarı alt ton)

  bitişi nemli ancak yoğun değil; kuru gözaltlarım olunca pudralı ve ağır kapatıcıların suratına zaten bakmıyorum :d

  çizgilerime doldu tabii biraz ama nasıl anlatsam, öyle rahatsız edici bir görüntü değildi.

  fiyat performans ilişkisine bakıldığında; indirimde 54 tl civarına denk düşüyor. yani bu kadar fiyata, yaptıkları gayet iyi. yapsın da yani.

  ancak tek kötü tarafı: gündüz fark edilmiyordu tabi ama gece bir baktım, minik simler-parıltılar var :D aslında bu sim olayı uzaktan bakınca nemli ve aydınlık görünümü sağlayan şey sanırım.

  yine de bu kadar artısı yanında, o sim olayına takılamayacağım.

  31 temmuz 21:31

  344. Hayatımın kapatıcısı olduğu için yazarlık onaylanma girdilerimde yer vermesem olmazdı. Hayat felsefem aynı ürünü almaktansa farklı şeyler denemekten yanadır hep. Ama o kadar nokta atışı ki bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor. Açık buğday tenliyim ve 2R/C olanını kullanıyorum. Tam olarak rengim değil de onun bir tık açığı çünkü göz altlarında daha aydınlık görünümü seviyorum. Ürünü sürdüğümde sulu ve incecik hissiyatı veriyor. Kapatması aşırı sorunlu olmayan göz altlarım için gayet yeterli. Çillerimi kapatırken de kullanıyorum. Akneye meyilli cildimde hiçbir şekilde sivilcelenme yapmadı. Sadece iri regl sivilcelerim çıktığı zaman bir tık daha örtücülüğü olan bir kapatıcıya geçiyorum. Günlük makyajlarımın vazgeçilmezisin.

  17 haziran 17:10

  343. Kapatıcılara karşı göz altımı kurutmalarından ve pul pul görünmelerinden dolayı hep bir önyargı vardı. Neyseki sonunda tüm bu önyargılarımı kırabileceğim bir kapatıcıyla karşılaştım. Gerçekten oldukça ıslak bitişli ve nemli bir duruşu var, kurumaya neden olmuyor. Tek negatif tarafı benim gibi sorunlu göz altlarına sahipseniz kapatıcılığı yeterli gelmeyebilir.

  7 mayıs 00:16


  342. sivilce izlerinde vs kapatıcılığını beğendim, cilde sağlıklı bir görünüm verdiğini de düşünüyorum ama kesinlikle mor göz altlarımı kapatmadı. bitsin diye fondöten sürmek istemediğimde bölgesel olarak lekelerimi kapatmak için kullanıyorum.

  11 mart 23:55 12 mart 00:04

  341. Gratis indirimde 41 liraya aldığım kapatıcı. Tam olarak aşk yaşıyoruz kendisiyle. İnce akışkan hafif bi yapısı olması hoşuma gidiyor çünkü doğal bitişli ürünleri seviyorum ayrıca çok da aydınlık gösteriyor. Şu aralar fondöten niyetine tüm yüzüme dağıtmaya başladım.Maybelline age rewind bile bu kadar efsaneyken bu ürüne haksızlık edildiğini düşünüyorum

  6 şubat 15:58 6 şubat 16:00

  340. Bende 2N rengi var. Göz altlarım çok mor değil kapatmaya yetiyor, mimik çizgilerim çok olmasına rağmen çizgilere de çok dolmuyor. 

  Yazmadan önce birkaç girdi okudum ama kimsenin böyle bir yorum yaptığını göremedim. Bir daha bu kapatıcıyı almayacağım ben çünkü içinde bildiğiniz sim var. Mat falan değil. Sürdüğüm fırçalardan mı süngerlerden mi kaynaklı acaba bir şeyden mi bulaştı diyerek fırça ve süngerlerimi yıkayarak kullandım yine göz altlarım pasparlaktı. Emin olmak için elime sürüp parmağımla dağıttım yine aynı görüntü. Mat olsaydı almaya devam ederdim

  11 ocak 03:08

  4

  339. 3 yıldır sivilce ve sivilce izlerini kapatmak için bu ürünü kullanıyordum ve artık kapatıcılığı yeterli gelmemeye başladı. gözaltında ince ve kurutmayan orta kapatıcılıkta bir ürün arıyorsanız bu konuda çok iyi ve benim çizgilerime de dolmadı.

  8 aralık 2019 17:25 9 aralık 2019 20:33


  4

  338. Uzun süredir kullandığım bazı özelliklerinden dolayı memnun kaldığım ama yerine başka bir kapatıcı bulduğum an pabucu dama atılacak kapatıcıdır.

  2n rengi buğday tenimde güzel duruyor. Yapısı nemli bir kapatıcı. 2 kat sürdüğümde koyu lekelerimi iyi kapatıyor. Çizgilere dolma sorunu ihmal edilebilir derecede benim için. Paketi pratik. Kozmetik satan neredeyse her mecradan kolayca ulaşılabilir. Sık sık indirime giriyor. Bütün bunlara rağmen yeni bir kapatıcı arıyorum çünkü bunu göz altlarıma sürdüğüm an gözüm biraz yaşarma yapıyor sanki kimyasal bir şey sürmüşüm gibi. Buna rağmen neden kullanıyorsun manyak mısın diyeceksiniz, haklısınız. O yaşarma bir kaç saniyelik oluyor ve sonra bir rahatsızlık hissetmiyorum, o yüzden.

  26 ekim 2019 17:38

  337. Satın aldığım ilk kapatıcıydı. O zaman küçük tüpteydi ve çok severek kullanmıştım bittikçe tekrar satın alıyordum. Daha sonra başka ürünler denedim derken bir süre almadım. Ambalajı değişmiş sanırım yapısı da. Bir kozmetik mağazasında tekrar deniyim dedim ama kokusu beni rahatsız etti o yüzden tekrar almadım.

  2 ekim 2019 15:54

  1

  336. hayatımda kullandığım en dandik kapatıcı. çok ince bir yapısı var ve benimki gibi yoğun koyu halkaları kesinlikle kapatmıyor. ayrıca gözüme sürdüğümde gelen alkol kokusu gözlerimi yakıyor. dağıttıktan sonra geçse bile gözümü yaşartacak kadar rahatsız ediyor.

  bir daha asla almam

  13 eylül 2019 10:55