4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (6)
  • medya (2)

28. simsiyah, etkili ama aşırı akan maskara. fırçası bad gal bang’e benziyor. verdiği etki de bad gal bang’i andırıyor, onun kadar başarılı olmasa da. simsiyah oluşu epeyce güzel. benim kirpiklerimi yapıştırmadı. nivea’nın çift fazlı mavi temizleyicisiyle çok fazla zorlanmıyorum da temizlerken. 

ama gel gör ki bu maskarayı gözümde tutamıyorum. çok ama çok fazla akma yapıyor. zaten şimdiye dek kirpiğimde duruşunu beğendiğim maskaraların kalıcı da olması gibi bir şansı hiç yakalayamadım.

13 kasım 21:53

27. Telescopic’i severek kullananlar bunu da severler diye düşünüyorum, onun gelişmiş versiyonu gibi. Daha uzun yapıyor ve biraz daha ıslak sadece. Çıkması gerçekten çok zor yalnız. Ben önce yves rocher’in yağı ile temizliyorum sonradan da sephora’nın çift fazlı göz temizleyicisiyle. Yine de arınmıyormuş gibi hissediyorum bu yüzden artık elim çok gitmemeye başladı. 

12 kasım 12:26

26. ıslak gibi kalsa da bayıldığım drugstore markalarda en iyisi bence diyebileceğim maskara. nasıl bir upuzunluk yapıyor ki takma kirpik gibi. ama henüz kendisini güzel çıkaran bir makyaj temizleyicisi bulamadım ne yazık ki.

11 kasım 23:31 11 kasım 23:31


25. normalde sarı ve seyrek kirpiklerim var ve bana en uyan maskara lash sensational. O kadar çok övdüler ki alıp denemek istedim. 1haftadır falan kullanıyorum hala kıvamı oturamadı. kirpikleri uzatması ve hacimlendirmesi fena değil fakat gün içerisinde gözaltına hafif siyah bir şekilde gölge bırakıyor. lash sensational ile karşılaştıracak olursam yanından bile geçemeyecek bir maskara diyorum.

8 kasım 09:29

24. Ürünü açalı 15 gün oldu ama halen ıslak yapıda kıvam alamadı.kirpikleri yapıştırıyor ayrıca.kıvam aldıktan sonra çok sever miyim bilmiyorum ama ben maskaralarda ıslaklığın gitme sürecini beklemeyi sevmiyorum alıp direkt kullanıcam .sanırım benim için lash sensationalın üstüne çıkabilecek drugstore maskara yok paradise maskaraya da bayılmamıştım.

8 kasım 02:24 8 kasım 14:22

5

23. Kipriklerim sarı olduğu icin, kat kat veya iki üç tane farklı rimel kullanırdım ki sarılar kapansın diye. Bu rimel harika sadece bir kere sürdüm ve kapandı uzadı hemde nasıl uzamak... Umarım birgun icerigi değişmez. Alin aldırın pişman olmazsiniz

30 ekim 22:35

22. Benim kirpiklerim normalde dolgun bunu sürünce "kirpiğin kızı var" oldu. ama fazla ağırlaşma yaptı gözlerimde. her saniye maskaranın varlığını gözümde hissediyordum. çok abartmadan sürmek lazım.

24 ekim 20:47


21. benim için tam bir hayal kırıklığı. 1 haftadır asla tam olarak memnun kalamıyorum. çok ıslak, çok mükemmel etkisi olduğunu düşünmediğim maskara. simsiyah, çok kalıcı, akmıyor. ama çıkarmak o kadar zor ki... zaten kuruduğunda kirpikleri kaskatı yapıyor elinizle dokunduğunuzda o sertliği baya anlıyorsunuz tabii o sertliğin çözünmesi zaman alıyor... bir daha almam

24 ekim 00:45

20. Etkisi gerçekten takma kirpik gibi ama çoğu maskarada olduğu gibi gözaltlarım birkaç saat sonra simsiyah oldu. Dökülme yaptı bende. Gözlerim minik ondan mıdır yoksa göz kapağım mı çok yağlanıyor anlayamadım dökülme yapması benim sorunumdur belki. İndirim döneminde kesinlikle tavsiye ederim ama indirimsiz fiyatını hak etmiyor bence.

23 ekim 17:14

19. İyi ki almışım dedirten ürün oldu açıkçası bu aralar sadece elime bu geliyor. Kesinlikle indirimlerde stok yapmayı hakediyor. Hem uzatması hem hacimi hem de kıvırması hepsi bir arada olunca daha ne isteyelim. Piyasada ki cep yakan mascaralar bundan daha iyi değiller.Teşekkürler loreal :)

23 ekim 15:09