sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • oylar (34)
  • medya (2)

  88. genel olarak memnun olduğum maskara. ben denebunuya ilk geldiğinde almıştım, 40 lira filandı. daha fazla verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. ciddi siyah bir maskara. bence kirpikleri daha yoğun göstermede çok başarılı, uzun göstermede başarılı ancak tek tek ayırmada o kadar başarılı değil. yine de örümcek gibi yapmıyor, dozunda birleştiriyor. fırçasının iki türlü kullanımı da güzel. tüpü biraz değişik, tombik. benim dış köşedeki aşşşırı bir inatla aşağı bakan kirpiklerimi kaldıramadı (kaldırabilen tek maskara sephora outrageous curl). bir de biraz ıslak ve ağır olduğundan bazen aşağı eğimli kirpikleri iyice aşağı çekebiliyor.

  2 haziran 00:52

  87. Denebunudan satın alarak tanıştığım maskara. İki tane bitirdim bu maskaradan. İkisini de severek kullandım. Kirpiklerimi çok güzel uzattı iyi ki almışım dedim. Akmadı, dökülmedi. Lakin tek bir sorunum var ki ben o çok övülen ambalajı pek sevmedim. Hem çantada fazla yer kaplıyor. Hem iki maskara da bitmeye yakın fırçayla beraber maskaranın ağzındaki plastik yer de çıkmaya başladı.Daha önce hiç bir maskarada böyle bir sey yaşamadım. En son yere düşürdüm, oynayan başlığı da kırıldı tam oldu yani. Kısacası rimel çok güzel ama ambalaj bir tuhaf bence.

  30 mayıs 13:12

  86. Silikon konik fırça şeklinde maskara. Tüm kirpiklere ulaşmak için tasarlanmış bükülebilen açılı fırça ya sahip. Yoğun ve güçlü formülasyona sahip.

  Kirpiklerde lifting ve uzatma etkili

  Gün boyunca kalıcı maskara, ultra siyah ve yoğun görünüm sağlıyor. Maskarayı kirpiklerime uyguladığım an çok iyi hacim ve uzunluk kazandırdı. Abartısız bugüne kadar kullandığım en iyi maskara.

  30 mayıs 12:20

  85. zor çıkıyor denmiş ama biraz ıslak bir maskara olduğundan, su değse dahi çıkıyor. hatta en rahat çıkardığım, kirpik dökmeyen maskaralardan biri desem yeridir.

  ben kullanımını da, sonucunu da çok beğendim. doğrusunu söylemek gerekirse kirpiklerim pek uzun değildir ancak bu maskarayı kullandığımdan beri gidip gelip kirpiklerime bakıyorum. gerçekten uzatıyor ve ben bükülme özelliğini çok sevdim.

  çok sık indirimde görüyorum açıkcası, kesinlikle indirimdeyken almalısınız.

  28 mayıs 14:13

  84. Bu aralar sürekli elim bu maskaraya gidiyor. Yoğun göz makyajları için de ideal ama esas; doğal, yokmuş gibi yapılan bir göz makyajına bu maskara ile kirpiklerime yoğun ve dolgun bir görünüm veriyorum. Kısa kirpikli birisi olarak söylüyorum hafif dışa doğru fırçayı çeke çeke sürün. Muazzam oluyor

  27 mayıs 23:16

  83. loreal'in kırılabilir fırçası ile meşhur, silikon fırçalı rimeli. Fırçanın kırılabilir olması denemeden önce bana 'ne kadar fark yaratıyor olabilir ki ?' dedirtmişti. Ancak uygulama açısından özellikle at kirpikte baya kolaylık sağlıyor. Üst kirpik içinde daha kolay kavrama ve hakimiyet sağlıyor. Kırılan yapısı kirpikleri dipten kavrama ve kıvırma konusunda oldukça başarılı sonuç veriyor. Fırçanın konik ve çok büyük olmayan yapısı da hızlı uygulamada kazaları önlemeyi sağlıyor. Maskaranın açıldıktan sonra yapısı oturuyor. İlk uygulamada oldukça ıslak ve topaklanmaya meyilli iken kullandıkça daha da oturuyor. Çıkartması kolay ve dökülme yapmıyor.

  27 mayıs 21:24

  82. Gerçekten çok güzel maskara. Kirpiklerimi yukarı kaldırıyor. Kıvırması ve uzatması çok iyi. İlk başlarda yapısı akışkan gelebilir ama durdukça yapısı oturuyor ve muhteşem bir maskaraya sahip oluyorsunuz.

  27 mayıs 13:50

  81. bükülebilir fırçasıyla oldukça kolay uygulanabilen ve en kısa kirpiklere bile ulaşmayı sağlayan bir maskara bu nedenle son günlerdeki favori maskaram oldu diyebilirim. ayrıca kirpikleri uzatmasını, belirginleştirmesini ve verdiği hacimi çok sevdim. kirpiklere lifting etkisi veriyor diyebilirim. oldukça kalıcı, gözaltına akma ya da bulaşma yapmadı. buna rağmen temizlemesi de çift fazlı göz makyajı temizleyicisiyle oldukça kolay oldu. indirimlerde mutlaka şans vermelisiniz

  24 mayıs 21:55

  80. Bu maskara ile kıvrık ve tek katta bile hacim sağlayan kirpiklere sahip olabilirsiniz. 

  Bükülebilen fırçası ile en kısa kirpiklere kadar uzanıyor. Kirpik liftingi yaptırmışsınız gibi bir etkiye ulaşıyorsunuz. 

  Üstelik verdiği etki ilk sürdüğünüz gibi kalıyor. 

  Topaklanma, akma ve bulaşma yapmıyor. 

  Fırçası silikon yapıda. 

  24 mayıs 16:16

  79. maskara konusunda çok hassas birisi olarak şu hayatta kullandığım açıkara en iyi maskara olduğunu söyleyebilirim. asla ağırlık yapmıyor, hiç akmıyor, kirpikleri kıvırıyor ve uzun gösteriyor. topaklanmıyor olması da cabası. Benim gibi maskarasız asla dışarı çıkmam diyenler için yaklaşık 1 1 buçuk ay bir tüp gidiyor. sadece bazen keşke paketlemesi daha sık olsaydı diyorum ama o fikir de rimeli sürdükten ve performansını tekrar tekrar yaşadıktan sonra uçup gidiyor. 

  23 mayıs 09:25