sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (50)
 • oylar (11)
 • medya (2)

50. gün boyu rengini koruyor ve kirpiklerimi yukarıda tutuyor. dökülme çok çok az yaptı. sadece tek tek ayırmıyor ve yapısı çok ıslak kurumuyor, açıldığı gibi kalıyor. onun haricinde çok güzel.

16 ocak 21:04

49. Loreal’in yeni cikardigi cok ovulen maskarasi. Ucu kivrildigi icin aslinda tum kirpiklere ulasiyor ve cok kolay suruluyor ama yok kac kez denesem de olmadi. Bende hicbir etkisi yok, ne kivirdi ne dolgun gosterdi ne de uzatti. Bi turlu sevemedim.

7 ocak 22:07 15 ocak 16:52

48. Verdiği uzatma çok başarılı. Fiyat olarak da eskisine göre zamlansa da indirim zamanı gene alacağım bir ürün. Kirpiklerini birbirine yakıştırmıyor. Güzelce uzatıp ayırıyor memnunum

7 ocak 16:36

47. indirim zamanı 50 tl satın aldım. gerçekten uzatma anlamında hakkını veren bir ürün. kat kat uygulamaya olanak sağlıyor. yapışma sorunu yok denecek kadar az. fırça tasarımına gelecek olursa vaov bir işe yararlık görmedim bir nebze kolaylık sağlıyor. makyaj çantasında taşıma açısından şişe tasarımı dezavantaj özellikle benim gibi küçük bir makyaj çantanız var ise.

7 ocak 14:44

4

46. Fırça yapısı sayesinde kolay kullanılan ve kirpik dökmeyen maskara. Ilk katı sürerken kirpiklerimi güzelce kaldırıp kıvırmasını sevdim ancak ikinci katta dipten tararken kirpiklerimi üçer dörder tüyden oluşan gruplar halinde yapıştırıyor ki ben tek tek ayrılmış kirpik görüntüsünü severim. Hacmini 5 saat koruyor fakat bu süreden sonra yavaş yavaş aşağı düşüyor. Bu sebeplerden dolayı bitirince yeniden almam.(gizlinot: Maybelline Rocket Volume maskara saydığım özellikler açısından favori maskaralarım arasında 1. sırasını korumaya devam ediyor)

6 ocak 21:20

45. uzun ve dümdüz kirpiklerimi adam etmek için kullanmak istediğim ve oldukça merak ettiğim maskaraydı.

arkadaşımda görüp denedim ve beğendim ama çok zor çıkıyor gibi geldi bana.ve tam olarak kirpiklerimi kavramakta da zorlandım.yine de indirim zamanı şans vermek istiyorum çünkü normal maskaralara göre daha fazla kıvrıklık elde ettim.

1 ocak 23:51

44. Güzel maskara. 

Acıldıktan sonra bir süre beklemenize gerek yok ilk günden itibaren çok güzel. Ama zor çıkıyor. Uzun vadede kirpik dökeceğini düşünüyorum. Üzgünüm ki makyaj malzemeleri de ilaçlar gibi bir yeri iyi yaparken bir yeri bitiriyor.

1 ocak 18:33

5

43. Uzun ve dümdüz kirpiklerime lash sensational waterproof ile işkence ettiğimi farketmemi sağlayan maskara.

Fırçası çok kullanışlı ve en dipte kalan kirpiklerimi bile kavrayıp havaya kaldırabildi, kıvırıcıyla aldığım yapay görüntüden çok daha güzel bir etki bıraktı, simsiyah yapıp tek tek ayırdı, gün içinde dökülme bulaşma vs bir problem yaşamadım. Yıllardır herhangi bir maskarayla tamam bu benim ömürlük maskaram olur şeklinde anlaşamamıştım, bu maskara formül değiştirmediği, üretimden kalkmadığı sürece her indirim döneminde yakalayıp stoklayacağım tek makyaj malzemesi oldu.

1 ocak 16:46

42. Yıllardır bir maskarada arayıp da bulamadığım her şeyi karşılayan üründür. Bundan önce maybelline lash sensational ve loreal telescopic kullanıyordum. Telescopic uzatıyor ama istediğim dolgunluğu vermiyordu. Lash sensational ise hem dolgunluk hem uzunluk sağlıyordu ama silmesi o kadar zordu ki. Double cleansing yapıyorum ve buna rağmen hala kirpiğimde, gözümün altında kalmış oluyordu. Gözaltlarım kupkuru oldu, bunu temizleyeceğim diye. Ben de benzer etkiler için high end ürünlere bakıyordum, işte çok popüler chanel ve bobbi brown, lancome gibi ama fiyatları 150 üzerindeydi ve birkaç ayda bitecek bir ürüne bu kadar para vermek içimden gelmiyordu. Burada araştırdım, en iyi drugstore maskaralar başlığında ve bunu indirimden aldım. Bu arada o başlıktan öneren herkese teşekkürler. Arkadaşlar yok böyle bir şey, kirpiklerim seyrek, ince ama kıvrık ve bu tek katta günlük iki katta takma kirpik etkisi veriyor. O gün arkadaşıma da bakarken nasıldır ki bilemem dedi, gözümde şuan bu var dedim ve direkt aldı. İndirim varken deneyin derim. Benim istediğim etkiyi veriyor, üretildiği sürece başka bir şey almam.

30 aralık 2018 09:58

41. Loreal in son çıkan yenilikçi fırçaya sahip maskarası. bugün bir gözüme bitmek üzere olan lash sensational ı bir gözüme de yeni açtığım unlimited ı sürdüm. Unlimited ı çok daha fazla beğendiğimi söyleyebilirim. Beğenmemdeki en büyük sebep kat kat sürmeme rağmen unlimited ın çift fazlı makyaj temizleyiciyle çok daha kolay çıkması (zaten daha önceki girdilerde de söylenmiş) lash sensational malumunuz kirpik düşmanı bir maskara her ne kadar volume vermesini çok sevsek de. Unlimited tek katta o kadar fazla volume vermiyor ama daha fazla uzatıyor ve daha güzel ayırıyor ama kat kat uygulayınca volumede de bir sıkıntı yaşamadım baya takma kirpik etkisi oldu. Bittikçe alırım indirimden, benim için artık yeni özel gün maskaram oldu.

29 aralık 2018 19:44