sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • oylar (35)
  • medya (2)

  90. Uzun zamandır kullanıyorum. Kirpikleri ilk sürüldüğü andaki gibi kıvrık bırakıyor. Dolgunluk vermesinden de memnunum. 

  29 haziran 15:23

  89. ha-ri-ka

  maskara alışverişim l'oreal standından herhangi birini alıp memnun kalmak üzerineydi.

  l'oreal maskaralardan şaşmamam gerektiğini biliyordum.

  geçenlerde arkadaşım zorla bana çok güzel olduğunu iddia ederek maybelline tombikli olanlarından maskara aldırdı. resmen kullanamıyorum o kadar ıslak bulaşık örümcek ağı efektliydi ki. evdeki stokladığım balm maskaralara döndüm bir süre.

  sonra kendisi ile tanıştık. bu maskara dolaşmadan bulaşmadan fazla fazla fırçaya gelmeden baş tacım oldu. şimdiye kadar en sevdiğim maskara gerçekten.

  üstelik suyla bile çıkıyor <3

  28 haziran 16:42 28 haziran 16:44

  88. Cosmetica bayram indiriminden 39.90 tl’ye satın aldığım maskara.

  Kısa ve düz kirpiklere sahibim. Uzatması, kıvırması ve siyahlığı çok iyi.

  Gün içinde dökülme yapmadı.

  Kullandığım çoğu maskarada kirpik dökülmesi yaşarken makyaj temizleme suyuyla kirpiklerimi hırpalamadan çıkarabildim. Bitince tekrar alacağım bir ürün oldu.

  24 haziran 11:09

  87. genel olarak memnun olduğum maskara. ben denebunuya ilk geldiğinde almıştım, 40 lira filandı. daha fazla verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. ciddi siyah bir maskara. bence kirpikleri daha yoğun göstermede çok başarılı, uzun göstermede başarılı ancak tek tek ayırmada o kadar başarılı değil. yine de örümcek gibi yapmıyor, dozunda birleştiriyor. fırçasının iki türlü kullanımı da güzel. tüpü biraz değişik, tombik. benim dış köşedeki aşşşırı bir inatla aşağı bakan kirpiklerimi kaldıramadı (kaldırabilen tek maskara sephora outrageous curl). bir de biraz ıslak ve ağır olduğundan bazen aşağı eğimli kirpikleri iyice aşağı çekebiliyor.

  2 haziran 00:52

  86. Denebunudan satın alarak tanıştığım maskara. İki tane bitirdim bu maskaradan. İkisini de severek kullandım. Kirpiklerimi çok güzel uzattı iyi ki almışım dedim. Akmadı, dökülmedi. Lakin tek bir sorunum var ki ben o çok övülen ambalajı pek sevmedim. Hem çantada fazla yer kaplıyor. Hem iki maskara da bitmeye yakın fırçayla beraber maskaranın ağzındaki plastik yer de çıkmaya başladı.Daha önce hiç bir maskarada böyle bir sey yaşamadım. En son yere düşürdüm, oynayan başlığı da kırıldı tam oldu yani. Kısacası rimel çok güzel ama ambalaj bir tuhaf bence.

  30 mayıs 13:12

  85. Silikon konik fırça şeklinde maskara. Tüm kirpiklere ulaşmak için tasarlanmış bükülebilen açılı fırça ya sahip. Yoğun ve güçlü formülasyona sahip.

  Kirpiklerde lifting ve uzatma etkili

  Gün boyunca kalıcı maskara, ultra siyah ve yoğun görünüm sağlıyor. Maskarayı kirpiklerime uyguladığım an çok iyi hacim ve uzunluk kazandırdı. Abartısız bugüne kadar kullandığım en iyi maskara.

  30 mayıs 12:20

  84. zor çıkıyor denmiş ama biraz ıslak bir maskara olduğundan, su değse dahi çıkıyor. hatta en rahat çıkardığım, kirpik dökmeyen maskaralardan biri desem yeridir.

  ben kullanımını da, sonucunu da çok beğendim. doğrusunu söylemek gerekirse kirpiklerim pek uzun değildir ancak bu maskarayı kullandığımdan beri gidip gelip kirpiklerime bakıyorum. gerçekten uzatıyor ve ben bükülme özelliğini çok sevdim.

  çok sık indirimde görüyorum açıkcası, kesinlikle indirimdeyken almalısınız.

  28 mayıs 14:13

  83. Bu aralar sürekli elim bu maskaraya gidiyor. Yoğun göz makyajları için de ideal ama esas; doğal, yokmuş gibi yapılan bir göz makyajına bu maskara ile kirpiklerime yoğun ve dolgun bir görünüm veriyorum. Kısa kirpikli birisi olarak söylüyorum hafif dışa doğru fırçayı çeke çeke sürün. Muazzam oluyor

  27 mayıs 23:16

  82. loreal'in kırılabilir fırçası ile meşhur, silikon fırçalı rimeli. Fırçanın kırılabilir olması denemeden önce bana 'ne kadar fark yaratıyor olabilir ki ?' dedirtmişti. Ancak uygulama açısından özellikle at kirpikte baya kolaylık sağlıyor. Üst kirpik içinde daha kolay kavrama ve hakimiyet sağlıyor. Kırılan yapısı kirpikleri dipten kavrama ve kıvırma konusunda oldukça başarılı sonuç veriyor. Fırçanın konik ve çok büyük olmayan yapısı da hızlı uygulamada kazaları önlemeyi sağlıyor. Maskaranın açıldıktan sonra yapısı oturuyor. İlk uygulamada oldukça ıslak ve topaklanmaya meyilli iken kullandıkça daha da oturuyor. Çıkartması kolay ve dökülme yapmıyor.

  27 mayıs 21:24

  81. Gerçekten çok güzel maskara. Kirpiklerimi yukarı kaldırıyor. Kıvırması ve uzatması çok iyi. İlk başlarda yapısı akışkan gelebilir ama durdukça yapısı oturuyor ve muhteşem bir maskaraya sahip oluyorsunuz.

  27 mayıs 13:50