sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (31)
 • oylar (8)
 • medya (2)

31. indirimli haliyle alınmaya değer ve bence telescopic'ten çok daha iyi. daha yoğun bir yapısı var bu yüzden en fazla iki kat sürülmeli. Tüm gün dökülme yapmadan kalıyor. bana kalırsa loreal'in şimdiye kadarki en iyi maskarası.

22 kasım 18:53

30. Arayışlarımı denemelerimi sonlandıran maskara. Kirpik kıvırıcı kullanmak alışkanlık olmuştu  o görüntüye alışmıştım ama bıraktırdı. Söylendiği gibi lifting eskisi var gerçekten, diğer maskaralardan kıvırıcı ile aldığım etkinin daha bile güzelini alabiliyorum sayesinde. Uzunluğu da verdiği hacim de çok güzel. 

19 kasım 15:58

29. Tam bir bebek aradığım maskarayı buldum. Öncelikle kirpiklerim dümdüzdür genelde hangi maskarayı sürersem süreyim günün sonunda hoop yine toprağı gösteriyor. Ama bu güzide ürünümüzde he oluyor mu oluyor evet ama en az derecede yapıyor. Bir maskarada aradığım uzatma görevini de en iyi yapabileceği şekilde yerine getiriyor bunda o kıvrılan sapının görevi de çok büyük ilk baş ona alışamayacağım iyi zannettim ama öyle olmadı daha da kolay oldu iyice dipten kavradığı için daha iyi verim aldım. Gün içinde düşmesi de çok az benim bir maskaradan aradığım hacim değil pek. Uzatsın ok gibi yapsındır ama hacim de sağlıyor. Daha napsın yani 

18 kasım 21:47


28. Yaklaşık üç haftadır kullandığım ve memnun olduğum maskara.

Kirpikleri oldukça fazla uzatıyor ve günün sonuna kadar kaldırdığı noktada tutuyor. Normalde uzatan maskaralar fazla hacim vermezler ama bu maskara oldukça hacim de verdi. Sadece ilk kullandığımda biraz dökülme yaptı bunu da yeni açılmış/ıslak olmasına bağladım, çünkü daha sonra yapmadı. Çıkarması dert olmadı benim için. Kıvrılan fırçası benim iç ve dış köşelere ulaşmamda işe yaradı açıkçası, ama istemiyorsanız kıvrılmamasını sağlayan bir parça ile geliyor. Ben %50 indirimden 40tl'ye almıştım. Fiyatı hakkında şunu söyleyebilirim şu an neredeyse Paradise maskara ile aynı fiyattalar ama o 1 ay içinde kurumuştu. Bu ise hala aynı kıvamda gidiyor. Paradise yerine tercih etmenizi önerebilirim bu açıdan.

18 kasım 21:12

27. simsiyah, etkili ama aşırı akan maskara. fırçası bad gal bang’e benziyor. verdiği etki de bad gal bang’i andırıyor, onun kadar başarılı olmasa da. simsiyah oluşu epeyce güzel. benim kirpiklerimi yapıştırmadı. nivea’nın çift fazlı mavi temizleyicisiyle çok fazla zorlanmıyorum da temizlerken. 

ama gel gör ki bu maskarayı gözümde tutamıyorum. çok ama çok fazla akma yapıyor. zaten şimdiye dek kirpiğimde duruşunu beğendiğim maskaraların kalıcı da olması gibi bir şansı hiç yakalayamadım.

13 kasım 21:53

26. ıslak gibi kalsa da bayıldığım drugstore markalarda en iyisi bence diyebileceğim maskara. nasıl bir upuzunluk yapıyor ki takma kirpik gibi. ama henüz kendisini güzel çıkaran bir makyaj temizleyicisi bulamadım ne yazık ki.

11 kasım 23:31 11 kasım 23:31

25. normalde sarı ve seyrek kirpiklerim var ve bana en uyan maskara lash sensational. O kadar çok övdüler ki alıp denemek istedim. 1haftadır falan kullanıyorum hala kıvamı oturamadı. kirpikleri uzatması ve hacimlendirmesi fena değil fakat gün içerisinde gözaltına hafif siyah bir şekilde gölge bırakıyor. lash sensational ile karşılaştıracak olursam yanından bile geçemeyecek bir maskara diyorum.

8 kasım 09:29


24. Ürünü açalı 15 gün oldu ama halen ıslak yapıda kıvam alamadı.kirpikleri yapıştırıyor ayrıca.kıvam aldıktan sonra çok sever miyim bilmiyorum ama ben maskaralarda ıslaklığın gitme sürecini beklemeyi sevmiyorum alıp direkt kullanıcam .sanırım benim için lash sensationalın üstüne çıkabilecek drugstore maskara yok paradise maskaraya da bayılmamıştım.

Edit:maskarayı çok beğenmeye başladım verdiği siyahlık ve hacim süper lash sensational ile beraber kullanıyorum takma kirpik etkisi alıyorum diyebilirim.bitince tekrar alırım heralde.

8 kasım 02:24 18 kasım 21:16

5

23. Kipriklerim sarı olduğu icin, kat kat veya iki üç tane farklı rimel kullanırdım ki sarılar kapansın diye. Bu rimel harika sadece bir kere sürdüm ve kapandı uzadı hemde nasıl uzamak... Umarım birgun icerigi değişmez. Alin aldırın pişman olmazsiniz

Güncelleme yapıyorum 1 ay olmadan rimel gariplesti ilk etkiyi vermiyor tekrar alır miyim evet çok sevdim alırım.

Çıkmıyor diyenlere çok şaşırdım suda bile anında çıkan bir maskara

Bu rimel varken, lütfen yağmura çıkmayın. Şirin bir panda olabiliriz

30 ekim 22:35 4 aralık 00:04

22. Benim kirpiklerim normalde dolgun bunu sürünce "kirpiğin kızı var" oldu. ama fazla ağırlaşma yaptı gözlerimde. her saniye maskaranın varlığını gözümde hissediyordum. çok abartmadan sürmek lazım.

24 ekim 20:47